Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όχι...δεν είναι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο Bill Slayer ψηφίζει αρχικά Tetragrammaton. Όταν ο τελευταίος κινδυνεύει παίρνει τη ψήφο του και τη ρίχνει στη Mania ενώ η Kakerlak μαυρίζει Lorien. Νομίζω 5-4 ήρθε η ψηφοφορία. Παρ' ολίγο να μη βγει δηλαδή ο πολίτης Lorien. Μετά αλλάζει ξανά γνώμη και ψηφίζει Angie Ann. Αν βγει η τελευταία τι καλύτερο ξεκάρφωμα: αν ήταν δολοφόνος θα έλεγε ότι τη ψήφισε. Οι κινήσεις του Bill Slayer μου φαίνονται απλώς ύποπτες... Μιας και δε μπορώ να γνωρίζω αν είναι δολοφόνος ή απλώς έκανε αδέξιες κινήσεις όμως θα ψηφίσω Kakerlak (δε θα την συγχωρέσω ότι πέταξε έξω τον Lorien) επηρεασμένος κυρίως από την Ηρώ και τον Bill που την κατηγόρησαν (για δολοφόνο) αλλά και της Idril με τις τακτικές που μας είπε να ακολουθήσουμε. Αν δεν είναι η Kakerlak είμαι υποψήφιος για κρέμασμα αλλά τι να κάνουμε... Τεσπα όλα είναι υποθέσεις οπότε μη λέτε ότι σας αποπροσανατολίζω.

φαντασμενος ε?.....χμ....μωρε αυτος δειχνει για πολιτης....αλλα δε μου αρεσε βεβαια το οτι με υποπτευεται....
αλλα βεβαια ολοι με υποπτευεστε...δε βλεπω ομως να με ψηφιζετε....

χμμμ.....μυριζετε κοριτσακια....Angie και Idril ....βεβαια...εμενα μου εχει κατσει και ο Bill_Slayer...που πετουσε ονοματακια απο εδω και απο κει....και συνεχιζω να επιμενω στο οτι ο Φαντασμενος δεν τα λεει και τοσο καλα...:whistle:

Τελικά με θεωρείς killer ή όχι; Αλλιώς τα λες τη μια και αλλιώς την άλλη. Εσένα σε έχω από κοντά αλλά δεν μπορώ να σε κατηγορήσω ακόμη... Το σίγουρο είναι ότι δεν είσαι σπιούνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Καταλήγω στην kakerlak...Η ψήφος μου πηγαίνει σε αυτήν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Υ.Γ. Όσο σκέφτομαι ότι οι δολοφόνοι και η συντονιστική επιτροπή μπορεί να γελάνε με τις υποθέσεις μου τόσο περισσότερο μου δίνει στα νεύρα αν η kakerlak δεν είναι τελικά δολοφόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τελικά με θεωρείς killer ή όχι; Αλλιώς τα λες τη μια και αλλιώς την άλλη. Εσένα σε έχω από κοντά αλλά δεν μπορώ να σε κατηγορήσω ακόμη... Το σίγουρο είναι ότι δεν είσαι σπιούνα

Πού το βασίζεις; Μήπως είσαι δολοφόνος και διαφορετικά θα ήταν σίγουρη για την επιλογή της; Γιατί διαφορετικά αν είσαι πολίτης και είναι ρουφιάνα (sic) θα μπορούσε να υποπτεύεται ότι είσαι ο 6 δολοφόνος ας πούμε...:hmm:(μην πέσετε όλοι πάνω μου, απλώς περιμένω να πάρω κάποιες εξηγήσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν ήταν ρουφιάνα δεν θα έψαχνε τον 6ο δολοφόνο. Θα προσπαθούσε να πετάξει έξω τους υπόλοιπους 5...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αν ήταν ρουφιάνα δεν θα έψαχνε τον 6ο δολοφόνο. Θα προσπαθούσε να πετάξει έξω τους υπόλοιπους 5...

Όντως. Αυτό δεν το σκέφτηκα...:redface::P Σόρυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτο το ψαξιμο του ρουφιανου...πολυ αποπροσανατολιστικο μου κανει...τετρα και φαντασμενε....δε νομιζετε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αυτο το ψαξιμο του ρουφιανου...πολυ αποπροσανατολιστικο μου κανει...τετρα και φαντασμενε....δε νομιζετε...?

Εγώ δεν έψαξα το ρουφιάνο. Απλώς μου φάνηκε ύποπτη η δήλωσή του. (μαλλον λανθασμένα):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ δεν έψαξα το ρουφιάνο. Απλώς μου φάνηκε ύποπτη η δήλωσή του. (μαλλον λανθασμένα):redface:

Σαν πολύ δεν απολογείσαι; καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σαν πολύ δεν απολογείσαι; καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται...

Απλώς κάνει εσφαλμένες δηλώσεις. Απολογήθηκα για το γεγονός ότι τελικά σε κατηγόρησα άδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αντε εγω παω να πιω τα ποτακια μου....:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Λοιπόν, είναι δύσκολος αυτός ο γύρος γιατί έχει πολλά άτομα και μάλιστα πολλά καινούρια άτομα των οποίων δεν ξέρουμε το στιλ και κατά συνέπεια είναι δύσκολο να βγάλει κανείς συμπεράσματα. Θεωρώ όμω ότι δύο άτομα τουλάχιστον έχουν καρφωθεί εξόφθαλμα ως τώρα και είναι φυσικά η Neraida και ο Tetragrammaton.

Η Neraida πλέον δεν έχει αφήσει καμία από τις κλισέ φράσεις δολοφόνου που προσπαθεί να το παίξει πολίτης που να μην την χρσιμοποίησε στα πλαίσια της "λυπηθείτε με γιατι είμαι πρωτάρα, δεν καταλαβαίνω, μπερδέυτηκα, κλπ" με αποκορύφωμα βέβαια την ερώτηση "Καλέ πείτε μου πόσοι είναι τελικά οι δολοφόνοι παιδιά???" με την οποία υπέγραψε την καταδίκη της.

Ο δε Tetragrammaton δείχνει μια νευρικότητα από την αρχή (παρόλο που το παιζει κουλ, και λέει ότι στον πρώτο γύρο ψήφισε για πλακα κλπ) και απολογείται με πάθος κάθε φορά που κάποιος κάνει μια νύξη για πιθανή ενοχή του. Οι απολογίες είναι μεν μέρος του παιχνιδιού αλλά οι υπερβολικές απολογίες είναι η πιο σίγουρη ένδειξη ότι πρόκειται για δολοφόνο. Όπως επίσης και η επιμονή του στο να δίνει μακροσκελείς και εντελώς άκυρες εξηγήσεις σχετικά με το γιατί ψηφίζει αυτόν που ψηφίζει ενώ είμαστε ακόμα στν αρχή σχετικά του παιχνιδιού. Οταν είχα μόλις ρίξει εγώ μια ψήφο στο Lorien έσπευσε να ψηφίσει κι αυτός με αιτιολογία ότι έβαλε ωραίο τραγούδι σε ένα τοπικ ή κατι τέτοιο. Φαουλ η ψήφος, φάουλ και η αιτιολόγηση.

Πάμε τώρα και στην ψήφο του σε μένα σ'αυτόν τον γύρο.
Όπως και να'χει, εγώ ψηφίζω Idril. Όπως δήλωσα και παραπάνω εγώ τον Lorien τον ψήφισα γιατί έτσι κι αλλιώς πρώτο γύρο ψηφίζουμε στην τύχη (μη έχοντας στοιχεια) οπότε ούτε να ζαλίζω το κεφαλάκι μου χρειαζόταν για να βρω ενδείξεις ανύπαρκτες, ούτε χρειαζόταν να ψηφίσω κάποιον που θα μου κάνει τα @@ να με το συμπαθειο για να του αιτιολογήσω γιατί τον ψήφισα. Τώρα πιστεύω ότι όταν κάποιοι για τόσο ασημαντο λόγο (σαν αυτούς που αναφέρονται από πάνω) "συμφωνούν" μαζί μου (που δε δήλωσα ότι πίστευα πως ο Lor ήταν δολοφόνος, απλώς ψήφισα για να ψηφίσω κάποιον) εμένα κάτι μου βρωμάει. Idril it is.
[/SIZE]
Διάβασα τρεις φορές την αιτολόγηση, τη λογαρίθμησα, την παραγώγισα αλλά άκρη δεν έβγαλα τι στο καλό εννοούσε. Ακατανόητη αιτολόγηση + αποφασιστική ψήφος = Θέλω να την ψηφίσω γιατί νιωθω ότι με απειλεί (aka με κατάλαβε!) αλλά πρέπει να βρω καλή δικαιολογία για να μην καρφωθώ = Τρίτο φάουλ!

Η αλήθεια είναι ότι δε θέλω να ψηφίσω ούτε τη ούτε τον Tetragrammaton γιατί και οι δύο παίζουν πρώτη φορά και είναι κρίμα να φύγουν από τόσο νωρίς αλλά τι να γίνει, οι πρωτάρηδες είναι συνήθως αυτοί που καρφώνονται πρώτοι. Ελπίζω να μην πέφτω πολύ έξω και ψηφίζω τον Tetragrammaton (πολλά φάουλ μικρέ!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Neraida πλέον δεν έχει αφήσει καμία από τις κλισέ φράσεις δολοφόνου που προσπαθεί να το παίξει πολίτης που να μην την χρσιμοποίησε στα πλαίσια της "λυπηθείτε με γιατι είμαι πρωτάρα, δεν καταλαβαίνω, μπερδέυτηκα, κλπ" με αποκορύφωμα βέβαια την ερώτηση "Καλέ πείτε μου πόσοι είναι τελικά οι δολοφόνοι παιδιά???" με την οποία υπέγραψε την καταδίκη της.

Δλδ ελεος....καθε φορα πρεπει να απολογουμαι για πραγματα που δε θα επρεπε..Συγγνωμη κιολας που δεν ανετρεξα σε παλαιοτερα παιχνιδια για να δω πως παιζετε...
Και μα το Δια και το δωδεκαθεο συναμα....εεε...δεν ηξερα ποσοι ειναι....δεν επρεπε να ρωτησω για να μη με υποπτευτειτε...?! Και σας λεω για αλλη μια φορα...εαν με θεωρειτε πια σιγουρη δολοφονα..ψηφιστε με...δεν εχω κανενα προβλημα..ισα ισα θα κανω παρεα στη αδυναμια μου ...που πρωτη εσυ αγαπητη μου Ιντριλ εσπευσες να ψηφισεις!:P
Να το σκεφτειτε μονο διπλα...γιατι ειναι κριμα να με υποπτευστε λογω αφελων ερωτησεων και επειδη δεν ξερω πως παιζετε...θελετε κολπακια τα οποια δεν κατεχω...:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Aρχικά η νεράιδα και η Άντζυ άρχισαν να αλληλοκατηγορούνται.. με αποτέλεσμα η η Άντζυ να την ψηφίσει, ίσως για να μας ρίξει στάχτι στα μάτια
Δεν το είχα προσέξει, αν όντως ισχύει πραγματικά είναι μία τακτική που ακολουθούν κάποιοι δολοφόνοι ;)
Εύγε :clapup:
Έπειτα παρενέβη η Γούκι.. ουσιαστικά υποστηρίζοντας την ψήφο της Άντζυ έμμεσα, μιας και κατηγόρησε και τη νεράιδα
Και η Άντζυ αντί να υποστηρίξει μόνο τον εαυτό της, σπεύδει να αλλάξει την ψήφο της και να ψηφίσει τη Γούκι, που είμαι σχεδόν βέβαιη πως είναι πολίτης.
Χμμμμμμμ..:hmm:
Τρομερό! Δυστυχώς, δεν είχα την ευκαιρία αυτές τις μέρες να παρακολουθώ συνεχώς το παιχνίδι, οπότε τέτοια στοιχεία μου διέφυγαν, αλλά και μόνο αυτό είναι πολύ κάρφωμα!
Εύγε εις διπλούν! :clapup:
Αυτο το ψαξιμο του ρουφιανου...πολυ αποπροσανατολιστικο μου κανει...τετρα και φαντασμενε....δε νομιζετε...?
Νεραϊδούλα συγνώμη, αλλά ακόμα και δολοφόνα να μην είσαι, κάνεις τόσο μπαμ για δολοφόνα που μας μπερδεύεις :worry::D:P

Να θυμίσω τι είχα πει:
Είμαι κυρίως ανάμεσα σε Angie, Kakerlak (δεν τα λέει καλά), Neraida (καρφώνεται πολύ η και καλά "πρωτάρα_δεν_έχω_καταλάβει_πως_παιζουμε"), Phoebe, Bill.

O fantasmenos φαίνεται για καλός παίκτης, οπότε θα τον προσέχω κάπως ;)
Και επιμένω σε αυτό, μιας και άλλοι παίκτες (Ηρώ, vendetta, fantasmenos, youki) επιβεβαιώνουν τα λεγόμενα μου. Επίσης χαίρομαι, γιατί τουλάχιστον ακόμα και να δολοφονηθώ την δευτέρα (συνηθίζεται να είμαι από τους πρώτους :P) υπάρχει κόσμος να συνεχίσει το "έργο" μου :D

Θα ψηφίσω τώρα για να μην χαθεί η ψήφος μου αν δολοφονηθώ και θα την ρίξω στην kakerlak.

Το σκεπτικό είναι απλό:
Αν και η angie είναι πιο εύκολο να βγει από την ψηφοφορία (έχει ήδη κάποιες ψήφους), ο Bill ένας από τους υπόπτους μου, έχει ψηφίσει την kakerlak πιθανότατα για ξεκάρφωμα. Άρα θέλω να δω τι θα γίνει, αν τελικά η kakerlak είναι προς αποχώρηση και αν ο Bill θα θελήσει να αλλάξει ψήφο για να την σώσει. ;)

Bill σε παρακολουθώ.

fantasmenos, επίσης σε παρακολουθώ, γιατί τα λες μεν πάνω κάτω καλά, αλλά αυτά που σχολίασες για τον bill slayer και συγκεκριμένα:
Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos:
Νομίζω 5-4 ήρθε η ψηφοφορία. Παρ' ολίγο να μη βγει δηλαδή ο πολίτης Lorien. Μετά αλλάζει ξανά γνώμη και ψηφίζει Angie Ann. Αν βγει η τελευταία τι καλύτερο ξεκάρφωμα: αν ήταν δολοφόνος θα έλεγε ότι τη ψήφισε.
Οι δολοφόνοι δεν ψηφίζουν δολοφόνο που υπάρχει πιθανότητα να βγει, μόνο και μόνο για να λέει ότι τον ψήφισε στον πρώτο γύρο. Δεν υπάρχει ανάγκη για κάτι τέτοιο και θα ήταν αφελές. Εκτός αν υποστηρίζεις ότι είναι αφελής :P
Φυσικά ΔΕΝ λέω ότι ο bill_slayer αποκλείεται για δολοφόνος, απλά αυτό που λες δεν τον ενοχοποιεί ;)

Idril μεγάλη πολεμίστρια, ομολογώ ότι τα λες καλά. Τουλάχιστον, αν είσαι δολοφόνα, δεν θα ξενερώσω να κερδίσεις, γιατί τουλάχιστον θα μας έχεις "παίξει" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή όπως ξαναείπα, την Κάκερλακ τη θεωρώ πιο ύποπτη απ΄όλους και δε με έπεισε καθόλου για το αντίθετο, ίσα ίσα δυνάμωσε τις υποψίες μου, θα την ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλή βδομάδα :D
μην ξεχαστείτε.... Δευτέρα σήμερα :D



[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta: Kakerlak
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει![/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P RE.... έπρεπε να οργανωθούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top