Αλλαγή σχολής

Markaf

Νεοφερμένος

Η Markaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι στη φιλολογια του απθ πρωτο ετος ! Απο μικρη ηθελα να γινω δασκαλα ομως επελεξα την φιλολογια για την αποκατασταση μεσω των φροντιστηριων , παρολα αυτα θα ηθελα να ακολουθησω αυτο που θελω γιατι θεωρω πως αν κανεις αυτο που αγαπας θα πετυχεις ! Θα ηθελα να κανω 10 τοις 100 για το παιδαγωγικο στο απθ τα μορια που εχω γραψει ειναι 16972 πιστευτε οτι εχω ελπιδες να μπω στη σχολη; Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Καλησπέρα, δεν έχεις τη δυνατότητα να πας αλλού εκτός Θεσσαλονίκης;
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Είτε έχεις πιθανότητα είτε όχι μόνο χαμένος δεν βγαίνεις με το 10%.Επισης αν η διαφορά στα μόρια τα δικά σου και αυτά της βάσης είναι μεγάλη κάνε μια προσπάθεια με το να ξαναδώσεις πάλι δεν χάνεις τίποτα.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πέρυσι η βάση για το 10% 2018 ήταν 16420 και δεδομένου ότι οι βάσεις του 19 έπεσαν κάθετα, σχεδόν σίγουρα περνάς με 10%
 

Markaf

Νεοφερμένος

Η Markaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Είτε έχεις πιθανότητα είτε όχι μόνο χαμένος δεν βγαίνεις με το 10%.Επισης αν η διαφορά στα μόρια τα δικά σου και αυτά της βάσης είναι μεγάλη κάνε μια προσπάθεια με το να ξαναδώσεις πάλι δεν χάνεις τίποτα.
η βαση του 10 τα 100 το 2018 ηταν 16420 και εγω εχω γραψει 16972

Πέρυσι η βάση για το 10% 2018 ήταν 16420 και δεδομένου ότι οι βάσεις του 19 έπεσαν κάθετα, σχεδόν σίγουρα περνάς με 10%
σε ευχαριστωω πολυυ
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
η βαση του 10 τα 100 το 2018 ηταν 16420 και εγω εχω γραψει 16972


σε ευχαριστωω πολυυ
Αν το θες τόσο, μπορείς να το προσπαθήσεις και με το 4% (το 10% της δεύτερης χρονιάς). Εγώ θα το επιχειρήσω για τη σχολή που θέλω κι ελπίζω να μου βγει παρά τα 2 χρόνια που θα πάνε χαμένα. Κυνήγα αυτό που θες. Αυτό σε συμβουλεύω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top