Εξεταστική

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι. :(

και παρέα με τα γυναικολογικά μου κατά 99% τα χτυπήματα έρχονται απανωτά
Γκέιτ ξεκινάω 2η Ιουλίου και στη ίδια κατασταση με σεναα...
Περαστικά μας :cray:
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Περιττό να πω ότι σήμερα που ξύπνησα, ασυναίσθητα ετοιμάστηκα για να πάω αναγνωστήριο. 7 το πρωί. Τα after effects της εξεταστικής. :P

Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι. :(

και παρέα με τα γυναικολογικά μου κατά 99% τα χτυπήματα έρχονται απανωτά
Εμένα θα πήγαινε μέχρι 4 Ιουλίου(αν θυμάμαι καλά) μια εξέταση εργαστηρίου. Ευτυχώς μας την έβαλαν νωρίτερα γιατί δεν αντέχεται με τέτοια ζέστη όλη η φάση..
Γκέιτ ξεκινάω 2η Ιουλίου και στη ίδια κατασταση με σεναα...
Περαστικά μας :cray:
ΞΕΚΙΝΑΣ? Girl whaat
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στο τμήμα μου η εξεταστικη τελείωσε 21/6 :cool: Ίσως μερικά μαθήματα να έπεσαν πολύ κοντά το ένα στο άλλο αλλά ετσι και αλλιως εγώ δυο μαθήματα είχα να δώσω μόνο :hehe:
 

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εμείς ξεκινήσαμε 12 Ιουνίου και τελειώσαμε την Τετάρτη. Μέχρι στιγμής ένα 9.5 λογισμό πολλών μεταβλητών, ένα 10ρακι προζεκτ και 7.5 εργαστήριο :P. Σε ένα άλλο έχω κοπεί και την Οργανική την παράτησα για Σεπτέμβρη :P
Καλό καλοκαίρι μάγκες
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα θα πήγαινε μέχρι 4 Ιουλίου(αν θυμάμαι καλά) μια εξέταση εργαστηρίου. Ευτυχώς μας την έβαλαν νωρίτερα γιατί δεν αντέχεται με τέτοια ζέστη όλη η φάση..
Αυτό το μάθημα btw ήταν προγραμματισμένο να το δώσουμε 28/6 (χθες δηλαδή) και το άλλαξαν κάπου το Μάιο λόγο εκλογών το οποίο δεν κατάλαβα που κολλούσε καθώς δεν επηρέαζαν πουθενά. Ούτε καν οι προηγούμενες γιατί η παράδοση του μαθήματος είχε κιόλας τελειώσει. :mpinelik:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μετά από ένα μήνα(!) επιτέλους βγήκε ένα μάθημα το οποίο κι πέρασα με 9. Αυτές οι απότομες εκπλήξεις σου φτιάχνουν ξεκάθαρα το κέφι!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μετά από ένα μήνα(!) επιτέλους βγήκε ένα μάθημα το οποίο κι πέρασα με 9. Αυτές οι απότομες εκπλήξεις σου φτιάχνουν ξεκάθαρα το κέφι!
Μπράβο!

Btw έμαθα από φίλο στο ΠΑΔΑ ότι τους ακύρωσαν την αυριανή (αν δε κάνω λάθος) εξέταση ενός μαθήματος γιατί υπάρχει πρόβλημα με τον κλιματισμό της σχολής και τους λένε να πάνε γύρω στις 20 Ιούλη να το δώσουν:lol: Νομίζω ο καθηγητής δε θα έχει και πολλά γραπτά να διορθώσει. Ποιος θα πάει να δώσει τότε, όλοι θα έχουν κανονίσει να πάνε διακοπές...
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Έδωσα 3 μαθήματα πέρασα τα 2

Γενικά 26 περασμένα 10 ακόμη για πτυχίο.
Με το ν+2 λέω να τα καταφέρω να πάρω στο τέλος του 6ου χρόνου
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Έπεται άψογο καλοκαίρι, πέρασα ευτυχώς και τα 8 φέτος. Συνεχίζουμε 2ο έτος δυνατά:beach:
 

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
10/11, αντοχή->Σεπτέμβρη και έκοψα γεολογια...
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Έχουν βγει 4 από τα 5 που έδωσα κι περιμένω το τελευταίο, όπου με λίγη τύχη θα περαστεί με ένα 5αρι. Εξαιρετικά χαρούμενος που κατάφερα να πάρω δύο 10άρια στο εξάμηνο αυτό^^
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Πέρασα 3/4. Ένα το άφησα για Σεπτέμβρη.
Συνολικά, έχω 3 για Σεπτέμβρη, αλλά πρέπει να το πάρω απόφαση να ξεκινήσω!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Δεν έχω τίποτα για Σεπτέμβρη, that's a first!
Καλό κουράγιο σε όσους δίνουν!
 

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μου έχει μείνει 1 για πτυχίο και έχω αγχωθεί τελείως γιατί είναι μάθημα που έχω δώσει αρκετές φορές .Θέλω απλά να φύγει :dash1:
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Δεν έχω τίποτα για Σεπτέμβρη, that's a first!
Καλό κουράγιο σε όσους δίνουν!

Συγχαρητήρια!!! Θέλω κι εγώ.

Μου έχει μείνει 1 για πτυχίο και έχω αγχωθεί τελείως γιατί είναι μάθημα που έχω δώσει αρκετές φορές .Θέλω απλά να φύγει :dash1:

Καλή τύχη!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top