Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,549 εγγεγραμμένα μέλη και 2,461,115 μηνύματα σε 78,104 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[12/06/2019] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Ο. Π. Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,309 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 20:50, 12-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από blackmamba
Αδιάφορο είναι ,είτε έβαλες μια αρχή είτε ένα τέλος είτε και τα δυο ,το άλλο που έκανα εγώ είναι να κάνω δυο διαγράμματα ροής ,για την ίδια ένα για εντολές εκχώρησης που είναι πλάγιο παραλληλόγραμμο και ένα πλάγιο για εξόδου εισόδου
Εγώ σε αυτό που λες, αντί να κάνω κι εγώ 2 διαγράμματα, το έγραψα με κείμενο σαν σχόλιο, ότι τα ορθογώνια μπορούσαν να είναι και πλάγια παραλληλόγραμμα ανάλογα με το είδος των εντολών.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O blackmamba έγραψε: στις 20:57, 12-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Εγώ σε αυτό που λες, αντί να κάνω κι εγώ 2 διαγράμματα, το έγραψα με κείμενο σαν σχόλιο, ότι τα ορθογώνια μπορούσαν να είναι και πλάγια παραλληλόγραμμα ανάλογα με το είδος των εντολών.
Και πολύ καλά έκανες ,αυτό με την θεωρία των δομών πιστεύω θα κόψουν μια μονάδα γιατί τουλάχιστον αναφέρεις την 4η δομή ..! Έγραψες καλά για εσένα ;ικανοποιήθηκες;
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,309 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:13, 12-06-19:

Και πολύ καλά έκανες ,αυτό με την θεωρία των δομών πιστεύω θα κόψουν μια μονάδα γιατί τουλάχιστον αναφέρεις την 4η δομή ..! Έγραψες καλά για εσένα ;ικανοποιήθηκες;
Ναι Έγραψα πολύ καλά υπολογίζω πάνω από 90. Ουσιαστικά η μόνη μου ανησυχία είναι αυτό με τη δομή δεδομένων που έβαλα εισαγωγή και αυτό με το αρχή τέλος στα διαγράμματα ροής.
2
Παράθεση

blackmamba

Νεοφερμένος

O blackmamba έγραψε: στις 22:52, 12-06-19:

Ναι Έγραψα πολύ καλά υπολογίζω πάνω από 90. Ουσιαστικά η μόνη μου ανησυχία είναι αυτό με τη δομή δεδομένων που έβαλα εισαγωγή και αυτό με το αρχή τέλος στα διαγράμματα ροής.

Χαίρομαι ,οι κόποι ανταμείβονται λένε , ελπίζω και στην περίπτωση μου να γίνει ανάλογα καθώς και εγώ για 90+ βλέπω..Εγώ θέλω να περασω οικονομικό ΟΔΕ η πληροφορική Εσυ ;
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 10:52, 13-06-19:

Χαίρομαι ,οι κόποι ανταμείβονται λένε , ελπίζω και στην περίπτωση μου να γίνει ανάλογα καθώς και εγώ για 90+ βλέπω..Εγώ θέλω να περασω οικονομικό ΟΔΕ η πληροφορική Εσυ ;
Κι εγώ Πληροφορική θέλω

Πάντως η κατεύθυνσή μας έχει πολύ λίγα παιδιά, όπως συμπέρανα και από το φροντιστήριο που πάω. Οι πιο πολλοί είναι Θετικοί.
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 13:38, 13-06-19:

Κι εγώ Πληροφορική θέλω

Πάντως η κατεύθυνσή μας έχει πολύ λίγα παιδιά, όπως συμπέρανα και από το φροντιστήριο που πάω. Οι πιο πολλοί είναι Θετικοί.

εύχομαι να είσαι συνάδελφος από Οκτώβρη χαχα ! καλή επιτυχία
1
2
Παράθεση

blackmamba

Νεοφερμένος

O blackmamba έγραψε: στις 16:24, 13-06-19:

Κι εγώ Πληροφορική θέλω

Και γενικά στην κατεύθυνση μας έρχονται παιδιά με διαφορετικά ενδιαφέροντα που δεν απασχολούνται με τις πανελλήνιες ..!Τελεια ..!Απο ότι βλέπω ήσουν ΟΔΕ ήταν καλά ;
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ChrisFromGreece, xariklia, asdfqwerty

Βρείτε παρόμοια