Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,840 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,252 μηνύματα σε 78,673 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 553 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 17:50, 07-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
1 ωρο? εργαστηριακή εξέταση? ή κανονικά? τι μάθημα ήταν αυτό?
Είμαστε τόσο καλά οργανωμένοι που χάσαμε τη μια ώρα για να γράψουμε γιατί η καθηγήτρια που δε είχε βγάλει τα θέματα είχε κολλήσει στη κίνηση και τη περιμέναμε να έρθει και να τυπώσει τα θεματα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 252 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 18:41, 07-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Είμαστε τόσο καλά οργανωμένοι που χάσαμε τη μια ώρα για να γράψουμε γιατί η καθηγήτρια που δε είχε βγάλει τα θέματα είχε κολλήσει στη κίνηση και τη περιμέναμε να έρθει και να τυπώσει τα θεματα

χαχαχαχαχ κατάλαβα , υπομονή μόνο αυτό έχω να πω εμείς τώρα έχουμε άλλα 2 και τέλος ευτυχώς.
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 15:28, 12-06-19:

Ρε παιδιά. Έχετε κι εσείς καθηγητές/επιτηρητές που νομίζουν ότι είναι καφενείο;
Πχ, σήμερα. Ο τυπάς μέσα σε 3 ώρες:
Κάπνισε (απαράδεκτο από μόνο του) μέσα στην αίθουσα, κάνοντας επίσης χαρακτηριστικούς θορύβους για να μας δείξει πόσο το απολαμβάνει, έβγαλε κομπολόι, έπιασε κουβέντα με: μεταπτυχιακούς επιτηρητές, φοιτητές που περνούσαν απ'έξω, φοιτητές που εξετάζονταν, έκανε σχόλια που δεν χρειάζονταν (πχ ο άλλος ρώτησε την ώρα και τον ειρωνευόταν ότι χωρίς κινητό δεν πάει πουθενά, εμένα μου την είπε επειδή...έγραφα στο πρόχειρο με μολύβι για να τα σβήνω και δεν έγραφα με μουτζούρες στο θρανίο μια και καλή (θράσος!)) και γενικά στα τέτοια του. Πλας, φεύγοντας ζήτησα βεβαίωση και μου έκανε ολόκληρη ανάκριση τι την θέλω. Κρατάω αναμνηστικά, λογαριασμό θα σου δώσω;

Αν γυρίσω και του πω να βάλει το τσιγάρο του εκεί που ξέρει θα φταίω εγώ?
Γενικά, θυμώνω και αποσυντονίζομαι με κάτι τέτοια. Άμα του το πω και μου απαντήσει κάτι έτσι ωραίο τι με παίρνει να κάνω;
3
2
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 252 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 15:43, 12-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Κάπνισε (απαράδεκτο από μόνο του) μέσα στην αίθουσα, κάνοντας επίσης χαρακτηριστικούς θορύβους για να μας δείξει πόσο το απολαμβάνει, έβγαλε κομπολόι, έπιασε κουβέντα με: μεταπτυχιακούς επιτηρητές, φοιτητές που περνούσαν απ'έξω, φοιτητές που εξετάζονταν, έκανε σχόλια που δεν χρειάζονταν (πχ ο άλλος ρώτησε την ώρα και τον ειρωνευόταν ότι χωρίς κινητό δεν πάει πουθενά, εμένα μου την είπε επειδή...έγραφα στο πρόχειρο με μολύβι για να τα σβήνω και δεν έγραφα με μουτζούρες στο θρανίο μια και καλή (θράσος!)) και γενικά στα τέτοια του. Πλας, φεύγοντας ζήτησα βεβαίωση και μου έκανε ολόκληρη ανάκριση τι την θέλω. Κρατάω αναμνηστικά, λογαριασμό θα σου δώσω;

Γενικά, θυμώνω και αποσυντονίζομαι με κάτι τέτοια. Άμα του το πω και μου απαντήσει κάτι έτσι ωραίο τι με παίρνει να κάνω;

Olivi@ καλησπέρα , έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες , μέχρι στιγμής εγώ είχα έναν τέτοιο αλλά μόνο κάπνιζε (ευτυχώς) και τίποτα παραπάνω. Απλά σκέψου ότι αυτόν τον άνθρωπο θα τον δεις μία φορά (εκτός αν επιτηρεί κι άλλα μαθήματα ) , αλλιώς μάθε σε ποιο αμφιθέατρο θα μπει ο συγκεκριμένος και πήγαινε σε κάποιο άλλο. Αυτά που έκανε ο δικός σας είναι απαράδεκτα πράγματα αλλά επειδή είναι δημόσιος υπάλληλος κάνει ότι γουστάρει. Αν σου απαντήσει με κάτι "ωραίο" απλά αγνόησε τον και φύγε σαν κυρία δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Κράτα επίπεδο και ασε τον άλλο στον πάτο.
1
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 15:53, 12-06-19:

Olivi@ καλησπέρα , έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες , μέχρι στιγμής εγώ είχα έναν τέτοιο αλλά μόνο κάπνιζε (ευτυχώς) και τίποτα παραπάνω. Απλά σκέψου ότι αυτόν τον άνθρωπο θα τον δεις μία φορά (εκτός αν επιτηρεί κι άλλα μαθήματα ) , αλλιώς μάθε σε ποιο αμφιθέατρο θα μπει ο συγκεκριμένος και πήγαινε σε κάποιο άλλο. Αυτά που έκανε ο δικός σας είναι απαράδεκτα πράγματα αλλά επειδή είναι δημόσιος υπάλληλος κάνει ότι γουστάρει. Αν σου απαντήσει με κάτι "ωραίο" απλά αγνόησε τον και φύγε σαν κυρία δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Κράτα επίπεδο και ασε τον άλλο στον πάτο.
Πφ.
Δεν είναι μόνο αυτός, είναι οι περισσότεροι που κάνουν κάτι από αυτά, απλά ο σημερινός ήταν...περίπτωση.
Οκ, το καταλαβαίνω, βαριέσαι, βγάλε το σκασμό για 3 ώρες και σεβάσου τη προσπάθεια που κάνουμε εκείνη τη στιγμή. Θα φύγεις μετά και τέλος.
Την επόμενη φορά πάντως θα μιλήσω, το υπόσχομαι (σε μένα ). Αισιχτίρ.
2
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,278 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:45, 12-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@

Ένας συγκεκριμένος είναι σε εμάς που κάπνιζε μέσα στην αίθουσα, στο διάλειμμα όταν είχαμε μάθημα και όταν εξεταζόμασταν. Πραγματικά ντροπή απορώ πως το σκεφτόταν καθώς κανείς δεν καπνίζει από καθηγητές μέσα σε αίθουσα και το περίεργο είναι που δεν του το είπε ποτέ φοιτητής να το σβήσει.
1
Παράθεση

butter_fly

Νεοφερμένος

H butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H butter_fly fly away.... έγραψε: στις 19:33, 15-06-19:

πφφφφ....ειμαι 5ο ετος και χρωστάω 12...εχω δώσει το ένα, έχω αλλα δυο για αυτή την εξεταστική και τα υπόλοιπα τον Σεπτέμβρη...Ελπιζω να τελειώσω τον Σεπτέμβρη με κανένα θαύμα!
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,143 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 21:13, 15-06-19:

Με ένα διεστραμμένο τρόπο, μου λείπει η εξεταστική!

Καλή επιτυχία σε όλους σας!
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 21:34, 15-06-19:

Δίνω 5 μαθήματα και το 1 θα το κάψω
Ξεκίνησα όχι καλά αλλά ο απολογισμός φέτος είναι θετικός για μένα.

7 πέρασα έως τώρα για αυτό το έτος και έχω 12 για πτυχίο
Παράθεση

butter_fly

Νεοφερμένος

H butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H butter_fly fly away.... έγραψε: στις 21:46, 15-06-19:

Το επί πτυχίω πάνω στην κόλλα που το γράφουμε; και το λαμβάνουν υπόψιν οι καθηγητές η όχι;
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 21:49, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από butter_fly
Το επί πτυχίω πάνω στην κόλλα που το γράφουμε; και το λαμβάνουν υπόψιν οι καθηγητές η όχι;

Εξαρτάται τι καθηγητής είναι αυτός
Παράθεση

thanos713

Διδακτορικός

Ο thanos713 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Διδακτορικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O thanos713 έγραψε: στις 22:40, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από butter_fly
Ανάλογα. Καμία φορά μπορεί να στραφεί και εναντίον σου...
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 00:59, 16-06-19:

Καλα εμένα μου έχει τύχει και τα 2 άκρα.
Ξεκινήσαμε με τη επιτήρητρια που ήρθε πάνω από το κεφάλι μου τη ώρα που έγραφα και με ρωτούσε για τα σκουλαρίκια που φορούσα ( τη ώρα που εξετάζομασταν) και της είπα ευγενικά πως ήταν δώρο για να μη με πρήζει αλλά αυτή το συνέχισε και έλεγε να μάθω από πού μου τα πήραν ( FAIL) και μου έχει τύχει επιτήρητρια - κομμαντο να τσιροκοπαει δηλαδή έχετε 45 λεπτά λες και είναι τα τελευταία μας...
Και όλα αυτά μαζί στο α'εξαμηνο που πέρασε....
Μμμμμ έχω μεγάλη περιέργεια για το τι σόι επιτήρηση θα συναντήσω στα επόμενα...
Οι υπόλοιποι εκαναν ένα απλό κους κουσακι ίσα ίσα εκνευριστικο...
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

O tsiobieman έγραψε: στις 16:27, 20-06-19:

Εμείς σήμερα τελειώσαμε παιδιά , καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα σε όλους!!
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 20:10, 20-06-19:

Εμείς σήμερα τελειώσαμε παιδιά , καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα σε όλους!!
Πότε ξεκινήσατε;
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

O tsiobieman έγραψε: στις 21:10, 20-06-19:

29 Μαίου
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,578 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 21:21, 20-06-19:

Έχω δώσει 3 μέχρι στιγμής, καλώς εχόντων των πραγμάτων έχουν περαστεί και τα 3. Άλλα δύο (ή 1 ) και επίσημα καλοκαίρι!
6
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 00:23, 21-06-19:

Α γι' αυτό, εμείς 10 Ιουνίου
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,578 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 16:20, 28-06-19:

Τελείωσα σήμερα, επιτέλους αποδεσμεύομαι. Λογικά πάει ένα για Σεπτέμβρη αλλά με την γκαντεμιά που με δέρνει το βλέπω να γίνονται δύο. To worst case senario γενικά είναι το να δώσω 2 μαθήματα, οπότε χαλαρά.
Κανείς άλλος που τελείωσε να πικάρουμε αυτούς που δίνουν ακόμα;
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,278 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:36, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Τελείωσα σήμερα, επιτέλους αποδεσμεύομαι. Λογικά πάει ένα για Σεπτέμβρη αλλά με την γκαντεμιά που με δέρνει το βλέπω να γίνονται δύο. To worst case senario γενικά είναι το να δώσω 2 μαθήματα, οπότε χαλαρά.
Κανείς άλλος που τελείωσε να πικάρουμε αυτούς που δίνουν ακόμα;
Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι.

2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες