Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,386 εγγεγραμμένα μέλη και 2,455,040 μηνύματα σε 77,803 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 466 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γερμανικά εξ αποστάσεως

lia_jase

Νεοφερμένος

H lia_jase αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H lia_jase έγραψε: στις 16:43, 12-02-17:

Μένω στο εξωτερικό και θέλω να αρχίσω γερμανικά , αλλά με με καθηγητή που η μητρική του γλώσσα δεν είναι καν η αγγλική καταλαβαίνετε ότι είναι δύσκολο. Έτσι σκέφτομαι να κάνω μέσω σκάιπ με καθηγητή από Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω κάποιο φροντιστήριο να το κάνει αυτό.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

MaBer

Υποψήφιος διδάκτορας

H MaBer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H MaBer έγραψε: στις 00:15, 18-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από lia_jase
Μένω στο εξωτερικό και θέλω να αρχίσω γερμανικά , αλλά με με καθηγητή που η μητρική του γλώσσα δεν είναι καν η αγγλική καταλαβαίνετε ότι είναι δύσκολο. Έτσι σκέφτομαι να κάνω μέσω σκάιπ με καθηγητή από Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω κάποιο φροντιστήριο να το κάνει αυτό.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;
Ευρωδιάσταση. Ξέρω ότι κάνουν μαθήματα εξ αποστάσεως, αλλά το πως, με ποια βιβλία κλπ μου είναι τελείως άγνωστο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Jack of Spades

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχέσεις εξ' αποστάσεως - Από RebeccaforJimani
      Το θέμα έχει λάβει 470 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-19 στις 19:59.
    • Έρωτες εξ' αποστάσεως - Από drunk
      Το θέμα έχει λάβει 343 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-17 στις 16:35.
    • Σχέση εξ αποστάσεως με μεγαλύτερο; - Από mariamaraki
      Το θέμα έχει λάβει 85 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-11-12 στις 13:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα