Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,524 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,756 μηνύματα σε 78,045 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλήνιες 2019] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:42, 27-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Φώτη πως και ξανά δίνεις πανελλήνιες; Δεν είχε εγκριθεί η μετεγγραφή στο ΕΚΠΑ που λέγαμε;

Την ενέκρινε το υπουργείο όμως επειδή η Ελλάδα είναι ότι χειρότερο κρατος υπάρχει η γραμματεία απέρριψε την μεταγραφή παρόλο που έμειναν 20 θέσεις κενες.
3
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,948 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:06, 27-02-19:

Φώτη δεν μπορείς να κάνεις ένσταση; Κάποιος τρόπος θα υπάρχει...
1
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:15, 27-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Φώτη δεν μπορείς να κάνεις ένσταση; Κάποιος τρόπος θα υπάρχει...

Πήρα το υπουργείο και μου είπαν ότι εκείνοι κάνουν την προέγκριση (Νοεμβριο) και το πανεπιστήμιο αποφασίζει μόνο του και δεν μπορούν να επέμβουν.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,948 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:25, 27-02-19:

Υπάρχει πιθανότητα να μπορέσει να σε βοηθήσει ο συνήγορος του Πολίτη; Ειναι για δημόσιες υπηρεσίες. Κάνε μια προσπάθεια .
2
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:31, 27-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Υπάρχει πιθανότητα να μπορέσει να σε βοηθήσει ο συνήγορος του Πολίτη; Ειναι για δημόσιες υπηρεσίες. Κάνε μια προσπάθεια .

Δεν το ήξερα.Θα κάνω μια ύστατη προσπάθεια.
1
Παράθεση

Spyros

Νεοφερμένος

Ο Spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Spyros έγραψε: στις 19:24, 27-02-19:

Εγώ με 10% για Οικονομικό Τρίπολης και μετά μετεγγραφή στο Οικονομικό του ΟΠΑ ή στην ΔΕΟΣ του ΟΠΑ
Παράθεση

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Olyxart19 έγραψε: στις 21:51, 08-03-19:

Παιδιά για τι σχολές επιθυμείτε να δώσετε?
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 00:28, 09-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Οι επιλογές μου
Οικονομικό Εκπα
Διοικηση επιχειρήσεων Εκπα (νέο τμήμα)
Οικονομικό ΠΑΠΕΙ
Λογιστική παδα
Διοίκηση παδα

Δε βλέπω το ΔΕΟΣ.
1
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:29, 09-03-19:

Ούπς το ξέχασα!
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 00:31, 09-03-19:

Σε περιμένουμε!
1
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:39, 09-03-19:

Μακάρι να πάνε όλα καλά.Η κατάσταση στο ΟΠΑ με τους τοξικομανής πως είναι;
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,580 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 00:56, 09-03-19:

Θα περάσει ο Πολάκης με τη μηχανή να ρίξει ρουκέτες.
3
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

O PanosGR έγραψε: στις 01:00, 09-03-19:

Βρίσκονται στην Αντωνιάδου κάθε μέρα. Τώρα τελευταία βλέπω και το ΚΕΘΕΑ που έρχεται και προσφέρει φαγητό.
Αν δεν υπάρξει αλλαγή στο άσυλο, το πρόβλημα δε θα λυθεί. :/
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,580 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 02:06, 09-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Βρίσκονται στην Αντωνιάδου κάθε μέρα. Τώρα τελευταία βλέπω και το ΚΕΘΕΑ που έρχεται και προσφέρει φαγητό.
Αν δεν υπάρξει αλλαγή στο άσυλο, το πρόβλημα δε θα λυθεί. :/

Ποιο άσυλο και πράσινα άλογα; Το θέμα έχει να κάνει με την πολιτική λοβοτομή των φοιτητομητέρων που γουστάρουν την φάση αυτή. Η μπαχαλίτιδα στα Ελληνικά Πανεπιστήμια είναι αθεράπευτη νόσος τουλάχιστον 40 ετών.
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 03:48, 11-03-19:

Θα φτιάξουν κάτι shooting rooms και θα τους στείλουν εκεί λογικά (έτσι μας είπαν, τώρα θα δούμε τι θα γίνει) . Μην ανησυχείς και πολύ γι αυτούς δεν πειράζουν. Καλύτερα να επικεντρωθείς στο πρόγραμμα σπουδών των τμημάτων που θες για να δεις για ποιο ενδιαφέρεσαι περισσότερο.
1
Παράθεση

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O TonyMontanaEse έγραψε: στις 21:21, 11-05-19:

ημμυ εμπ, μαθηματικο εκπα ή σεμφε
2
Παράθεση

Chris212

Φοιτητής

Ο Chris212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Chris212 έγραψε: στις 15:04, 15-05-19:

Διοίκηση Επιχειρήσεων με 10%,αν και δεν είμαι σίγουρος ακόμα.
Παράθεση

nicole1982

Νεοφερμένος

H nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H nicole1982 έγραψε: στις 16:33, 15-05-19:

Γαλλική Φιλολογία
1
Παράθεση

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O blackmamba έγραψε: στις 00:13, 16-05-19:

Κακή τυχη,όπως βλέπω είσαι και "παλιός" εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πετύχεις αυτό που θες γιατί δεν βλέπουμε συχνά ανθρώπους πάνω από 30 να ξανά προσπαθούν για να βάλουν άλλο ένα λιθαράκι στην πορεία τους !
2
1
Παράθεση

jerry_meg_

Νεοφερμένος

Ο jerry_meg_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O jerry_meg_ iratus AVMV έγραψε: στις 00:26, 16-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από blackmamba
Κακή τυχη,όπως βλέπω είσαι και "παλιός" εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πετύχεις αυτό που θες γιατί δεν βλέπουμε συχνά ανθρώπους πάνω από 30 να ξανά προσπαθούν για να βάλουν άλλο ένα λιθαράκι στην πορεία τους !

nice
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια