Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,124 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,051 μηνύματα σε 77,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 278 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατατακτήριες για Διατροφολογία - Διαιτολογία Χαροκοπείου

nnikolaou

Πτυχιούχος

Ο nnikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O nnikolaou έγραψε: στις 13:33, 08-09-09:

Γνωρίζει κάποιος τον αριθμό των εισακτέων με κατατακτήριες στο Χαροκόπειο στη σχολή Διαιτολογίας - Διατροφολογίας. Πόσο εφικτό είναι; Υπάρχει τρόπος να βρω τα θέματα προηγούμενων ετών;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

blacksheep (ΓιαννηςΤουφεξης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O blacksheep έγραψε: στις 13:37, 08-09-09:

ο αριθμος των εισακτεων σε καθε σχολη με κατακτηριες μετριεται στα δαχτυλα του ενος χεριου.σε μια τετοια σχολη 2,3 αν παιρνουν....
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 13:45, 08-09-09:

http://www.hua.gr/diaitologias/content.php?category=40
http://www.aktis.edu.gr/site.php?&PH...d=341&catid=14
Παράθεση

nnikolaou

Πτυχιούχος

Ο nnikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O nnikolaou έγραψε: στις 13:49, 08-09-09:

αααα, τόσο καλά! Δύο λύσεις υπάρχουν: σπουδές στο εξωτερικό ή σε ΙΕΚ (με λιγότερα επαγγελματικά δικαιώματα υποθέτω). χμμμ! ευχαριστώ για την απάντηση
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 13:51, 08-09-09:

Γιατί να μην προσπαθήσεις? 3 μαθήματα είναι μόνο πήγαινε και παρακολούθησε τα με τους υπόλοιπους πρωτοετείς(?) και όταν έρθει η ώρα δώσε. Δε νομίζω πως είναι τόσο τραγικά. Θέμα θέλησης είναι
Παράθεση

blacksheep (ΓιαννηςΤουφεξης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O blacksheep έγραψε: στις 13:51, 08-09-09:

μην απελπιζεσαι ...μπορει να σαι σε αυτους..:no1:
Παράθεση

nnikolaou

Πτυχιούχος

O nnikolaou έγραψε: στις 14:03, 08-09-09:

Σίγουρα μπορώ να παρακολουθήσω μαθήματα με τους υπόλοιπους πρωτοετείς;
Αν ναι, δεν ξέρω αν η εξεταστέα ύλη είναι ίδια.
Μήπως να πάω σε φροντιστήριο;
Πάντως 2 από τα προτεινόμενα βιβλία έχουν εξωφρενικά υψηλές τιμές...περίπου 180 ευρώ το καθένα...
έχω πελαγώσει λίγο....
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 14:21, 08-09-09:

Κάνε μια βόλτα την πρώτη μέρα απο χαροκόπειο και ψάξε κάποιον παλιό να σου πει. Όλο και κάποιος καλοθελητής από παράταξη θα βρεθεί. Επίσης αν γνωρίσεις κανά καλό παιδί μπορεί να στα δανείσει τα βιβλία. Σου απαντάω σύμφωνα με το τι συμβαίνει στην ασοεε. ελεύθερη είσοδος σε όποιον θέλει, κοινή ύλη με πρωτοετείς. Παίρνεις στη γραμματεία τους και λύνεις τις απορίες σου
Παράθεση

narcissavamp2111

Φοιτητής

H narcissavamp2111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H narcissavamp2111 έγραψε: στις 12:02, 27-10-09:

όλα τα παιδιά του χαροκοπείου ανεξάρτητα το έτος είναι πρόθυμα να βοηθήσουν οποιοδήποτε ενδιαφερόμενο. Όσο για τα βιβλία μπορείτε να τα δανειστείτε από τη Βιβλιοθήκη ή να τα βγάλετε φωτοτυπίες. Μπορείτε να μπείτε στα μαθήματα να τα παρακολουθήσετε, οι καθηγητές είναι πολυ καλοί και συνεργάσιμοι.Α και κάτι σημαντικό. Στο χαροκόπειο δεν υπάρχουν παρατάξεις!!!!
Παράθεση

stella10

Φοιτητής

H stella10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H stella10 έγραψε: στις 08:57, 29-10-09:

Απο ότι έμαθα (μη φρικάρεις τελείως) μόνο 1 περνάει με κατατακτήριες!!!
Εγώ σκέφτομαι να δώσω του χρόνου... Αν τελικά δώσεις, πες μας μετά τίποτα από όλη την εμπειρία σου!
Καλή επιτυχία!!!
Παράθεση

Erfolg

Νεοφερμένος

H Erfolg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Erfolg έγραψε: στις 17:39, 29-01-10:

καλησπερα.ψαχνω τα βιβλια γενικης χημειας,κυτταρικης βιολογιας και εισαγωγης στη διατροφη του πρωτου εξαμηνου της σχολης για κατατακτηριες.(αντι να τα αγορασω)τα ψαχνω ειτε σε ηλεκτρονικη μορφη ειτε να τα βγαλω φωτοτυπιες.οποιος θελει να βοηθησει ας απαντησει ....ευχαριστω.
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 17:46, 29-01-10:

Πιο εύκολο δεν είναι να πας στη βιβλιοθήκη του τμήματος και να δεις αν έχει αντίτυπα και να τα βγάλεις φωτοτυπίες? Επίσης πέρνα από κάποιο αμφιθέατρο και ρώτα παιδιά, δε θα χουν πρόβλημα λογικα να σου δώσουν. Τέλος υπάρχει και η λύση των παρατάξεων οι οποίοι όλο και κάποια λύση θα σου δώσουν.
Παράθεση

Erfolg

Νεοφερμένος

H Erfolg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Erfolg έγραψε: στις 19:55, 29-01-10:

για το 2ο δικιο εχεις.το πρωτο ομως δεν ειναι εφικτο.δεν γινεται να δανειστω βιβλια απο την βιβλιοθηκη τους διοτι δεν φοιτω εκει αρα δεν μπορω να βγαλω φωτοτυπιες..ευχαριστω για την απαντηση σου!
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 20:15, 29-01-10:

Δε χάνεις τίποτα να τους ρωτήσεις. Στη βιβλιοθήκη της ΑΣΟΕΕ π.χ., ακόμα και γραμμένος να μην είσαι σου δίνουν τη δυνατότητα να δανειστείς ένα βιβλίο για μισή μέρα με ταυτότητα. Όλο και κάποιο παραθυράκι θα υπάρχει πίεσε τους. Επίσης κοίτα να βρεις άτομα που ξέρουν τι παίζει με το στυλ των εξετάσεων για να έχεις μια ιδέα για το τι ζητάνε στα μαθήματα που εξετάζεσαι.
Καλή επιτυχία!
Παράθεση

DespoinaP

Νεοφερμένος

H DespoinaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H DespoinaP έγραψε: στις 18:59, 23-09-18:

Γεια σας! Δε ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος αλλά διαβάζω για να δώσω κατατακτήριες στο χαροκόπειο! Υπάρχει κάποιος φοιτητής που μπορεί να βοηθήσει με σημειώσεις για μαθήματα γενική χημεία , εισαγωγή στη διατροφή και κυτταρική βιολογία! Επίσης έχω "φαει" το κόσμο να βρω παλιότερα θέματα! Μα κανείς δεν ετυχε να βοηθήσει; όποια βοήθεια καλοδεχούμενη! Ευχαριστώ!
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,584 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 21:01, 23-09-18:

Σε τέτοιες περιπτώσεις καλύτερα να ψάξεις στο fb για κάποια ομάδα της σχολής -πολλές σχολές έχουν ομάδες στο fb για βοήθεια, ανακοινώσεις κλπ - . Εκεί θα βρείς σίγουρα φοιτητές που μπορούν να σε βοηθήσουν.

Επίσης καλό θα ήταν να περάσεις και από την ίδια τη σχολή να ρωτήσεις για σημειώσεις.
Δυστυχώς ίσως χρειαστεί να ενοχλήσεις και ΔΑΠ κλπ για να σου δώσουν υλικό.
Tέλος, τα συγγράμματα των μαθημάτων θα τα βρείς σίγουρα στη βιβλιοθήκη της σχολής.

Kαλή επιτυχία!
Παράθεση

DespoinaP

Νεοφερμένος

H DespoinaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H DespoinaP έγραψε: στις 20:16, 24-09-18:

Αγαπητή μου! Σε ευχαριστώ πολυ για το χρόνο σου και για τις πληροφορίες σου!
Στο fb έψαξα εχθές όλους τους πιθανούς συνδιασμούς για ονόματα γκρουπ αλλά τζίφος! Ίσως να το έχουν κλειστό( αν έχουν)!
το να πάω στη σχολή θα είναι το επόμενό μου βήμα! Απλώς εργάζομαι και οι ελεύθερες καθημερινές μου είναι πολύ περιορισμένες! με τα συγγράμματα είμαι οκ! Για τη κυτταρική τα είχα από τη σχολή μου, και τα άλλα δυο τα αγόρασα! Απλώς η ύλη ειναι ατέλειωτη και ως πρωτάρα σε όλο αυτό δεν έχω ιδέα σε τι επίπεδο κινούνται! Και οι σημειώσεις πιστεύω σίγουρα θα βοηθούσαν για να δω σε τι δίνουν βάση!
Σε ευχαριστώ και πάλι!
Καλή συνέχεια!
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,389 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 16:46, 25-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από DespoinaP
Γεια σας! Δε ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος αλλά διαβάζω για να δώσω κατατακτήριες στο χαροκόπειο! Υπάρχει κάποιος φοιτητής που μπορεί να βοηθήσει με σημειώσεις για μαθήματα γενική χημεία , εισαγωγή στη διατροφή και κυτταρική βιολογία! Επίσης έχω "φαει" το κόσμο να βρω παλιότερα θέματα! Μα κανείς δεν ετυχε να βοηθήσει; όποια βοήθεια καλοδεχούμενη! Ευχαριστώ!

Μήπως μπορείς να βοηθηθείς κάπως από εδώ; https://eclass.hua.gr/modules/auth/o...rses.php?fc=25
Παράθεση

DespoinaP

Νεοφερμένος

H DespoinaP έγραψε: στις 20:51, 02-10-18:

Είσαι φοβερή!!!!!!!! 1000000000 ευχαριστώ και είναι και λίγα!!!!!!
Παράθεση

trippin_414

Νεοφερμένος

H trippin_414 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H trippin_414 έγραψε: στις 13:03, 12-04-19:

Καλησπέρα σας, έχουμε εδώ στο forum κανέναν καλό Χριστιανό που να φοιτεί στο τμήμα διαιτολογίας στο Χαροκόπειο; Είμαι εργαζόμενη μανούλα 2 μικρών παιδιών, απόφοιτη Παντείου με μεγάλο απωθημένο και αγάπη για τη συγκεκριμένη σχολή. Θα ήθελα βοήθεια για πρόσβαση στο e-class του Χαροκόπειου ώστε να μπορώ να πάρω σημειώσεις και υλικό για να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις. Εάν μπορεί κάποιος να μου δώσει κωδικούς για το e-class με προσωπική επικοινωνία θα ήμουν ειλικρινά ευγνώμων!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια