Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,132 μηνύματα σε 77,158 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 263 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρική στην Ιταλία

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,358 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 15:21, 07-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από marph29
Το βασικό είναι να μπορείς να αποφοιτήσεις κιόλας από το Πανεπιστήμιο, όχι απλά να μπεις.
Αυτό συνήθως στους Έλληνες περνάει στα "δεν διαβάστηκε".
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σπουδές στην Ιταλία - Από alexandrosss
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-15 στις 15:04.
    • Ιατρική στην Ιταλία - Από VioletCoral
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-14 στις 13:27.
    • Μεταπτυχιακό στην Ιταλία - Από daria
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κεντρική Ευρώπη.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-12 στις 20:43.
    • Πενθήμερη στην Ιταλία - Από helena_16_kolin
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-11-11 στις 00:16.
    • Σεισμός στην Ιταλία - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-09 στις 14:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα