DemetriaP

Νεοφερμένος

Η DemetriaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι στα πράγματα, πιστεύω οτι θα παίξουν οι Ευρωεκλογές και η συμφωνία με τη Βόρεια Μακεδονία και την ένταξη στο ΝΑΤΟ, οπότε κάτι με ειρήνη, συνεργασία λαών, κλπ. Αυτό πιστεύω.


Λίγο δύσκολο μου φαίνεται να βάλουν ως θέμα τις ευρωεκλογές. Φέτος θα γίνουν και οι εκλογές στην χώρα μας, οπότε πιστεύω πως θα αποφύγουν να παίξουν με τέτοια θέματα. Ειδικά δε θα αποφύγουν την αναφορά στην Βόρεια Μακεδονία...ευαίσθητα θέματα έχεις αγγίξει. Ωστόσο, θα συμφωνήσω με την αναφορά σου στο ΝΑΤΟ και γενικότερα στην συνεργασία λαών. Έξυπνη σκέψη! Είναι απρόοπτη η ρημάδα η έκθεση:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g.kama

Νεοφερμένος

Η g.kama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πώς πάει παιδιά; Από ψυχολογία καλά; Ποιο μάθημα σας δυσκολεύει; Εμένα τα μαθηματικά φουλ εύχομαι να γράψω έστω ένα 8. :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Προσωπικά αισθάνομαι πολύ καλά και δεν έχω άγχος! Βέβαια, προς το τέλος πιστεύω πως θα με κυριεύσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Προσωπικά αισθάνομαι πολύ καλά και δεν έχω άγχος! Βέβαια, προς το τέλος πιστεύω πως θα με κυριεύσει!
Λογικό είναι όσο πλησιάζει ο καιρός να αγχώνεσαι περισσότερο, αλλά αν είσαι προετοιμασμένος όσο πρέπει, καλό είναι να προσπαθήσεις να κρατήσεις το άγχος πίσω! Όλα καλά θα σού πάνε, του χρόνου τέτοια εποχή θα είσαι εδώ να μας λες για τη σχολή σου, με το καλό. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Λογικό είναι όσο πλησιάζει ο καιρός να αγχώνεσαι περισσότερο, αλλά αν είσαι προετοιμασμένος όσο πρέπει, καλό είναι να προσπαθήσεις να κρατήσεις το άγχος πίσω! Όλα καλά θα σού πάνε, του χρόνου τέτοια εποχή θα είσαι εδώ να μας λες για τη σχολή σου, με το καλό. :thumbup:
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αν και τελευταια δεν τα παω μετρια στα διαγωνισισματα του φροντηστηριου ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα και πιστευω οτι την τελευταια μερα θα ειμαι πληρως ετοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδια των οικονομικών που βρίσκεστε στην ύλη? Θέλω να κάνω μια εκτίμηση γιατι έχω την εντύπωση ότι ειμαι λίγο πίσω (καλά 100 φροντιστήρια έχω αλλάξει,λογικο). Μαθ/κα στο επόμενο μάθημα μπαίνω ολοκληρωματα, αοθ(μολις τωρα) και αεππ τελείωσα την ύλη. Η έκθεση είναι ένα ανοργανωτο μπέρδεμα, έτσι απλως ας πω ότι ειμαι ευρωπαϊκή ενοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Παιδια των οικονομικών που βρίσκεστε στην ύλη? Θέλω να κάνω μια εκτίμηση γιατι έχω την εντύπωση ότι ειμαι λίγο πίσω (καλά 100 φροντιστήρια έχω αλλάξει,λογικο). Μαθ/κα στο επόμενο μάθημα μπαίνω ολοκληρωματα, αοθ(μολις τωρα) και αεππ τελείωσα την ύλη. Η έκθεση είναι ένα ανοργανωτο μπέρδεμα, έτσι απλως ας πω ότι ειμαι ευρωπαϊκή ενοποίηση.


Δεν είσαι καθόλου πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Δεν είσαι καθόλου πίσω.

Α μια χαρά γιατί έχω ακούσει για άτομα που κανουν de'l hospital κλπ από Νοέμβρη μήνα και που έχουν τελειώσει αοθ από Δεκέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είναι εφικτό να γράψω τουλάχιστον ένα 10 στα μαθηματικά ; Δεν τα μπορώ καθόλου. Κατανοώ τι ζητάει. Αλλά τα λύνω συνήθως λάθος. :dizzy2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Μήπως .... δεν κατανοείς τι ζητάει; :P
Προσπάθησε να είσαι συγκεντρωμένος όταν λύνεις ασκήσεις και να διαβάζεις προσεκτικά τις εκφωνήσεις. Δεν υπάρχει διάβασμα για 10, διάβασμα για 12. Διαβάζεις όσο καλύτερα μπορείς το μάθημα και γράφεις αυτά που ξέρεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Είναι εφικτό να γράψω τουλάχιστον ένα 10 στα μαθηματικά ; Δεν τα μπορώ καθόλου. Κατανοώ τι ζητάει. Αλλά τα λύνω συνήθως λάθος. :dizzy2:
Έχε κατά νου ότι το Α θεμα που είναι καθαρή θεωρία πιάνει 5 μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να μου πείτε αν γνωρίζεται κάποιο βοήθημα στα μαθηματικά που να έχει μεθοδολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να μου πείτε αν γνωρίζεται κάποιο βοήθημα στα μαθηματικά που να έχει μεθοδολογία.
Ο παπαδακης είναι αρκετά καλός. Έχει και μπόλικα παραδείγματα και εφαρμογές τα οποία σε βάζουν στο όλο κλίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ο παπαδακης είναι αρκετά καλός. Έχει και μπόλικα παραδείγματα και εφαρμογές τα οποία σε βάζουν στο όλο κλίμα.


Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Ξέρει κανείς πότε ανακοινώνονται οι ημερομηνίες των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά! Ξέρει κανείς πότε ανακοινώνονται οι ημερομηνίες των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων;


Αρχές Απριλίου πρέπει να βγει η σχετική εγκύκλιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Υπάρχει καθυστέρηση φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Ξέρει κανείς πότε ανακοινώνονται οι ημερομηνίες των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων;
Μέσα στο Πάσχα δηλώνουμε συμμετοχές. Οπότε φαντάζομαι κάπου εκεί κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top