Ερωτηματολόγιο πτυχιακής εργασίας

l1a00013

Νεοφερμένος

Η l1a00013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σε όλους!

Είμαι φοιτήτρια στο τμήμα Ψυχολογίας ΕΚΠΑ και εκπονώ τη πτυχιακή μου με θέμα τη σχέση ανάμεσα στη συναισθηματική νοημοσύνη και τη προσωπικότητα των φοιτητών και αναζητώ φοιτητές ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ και ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ. Όποιος σπουδάζει σε κάποιο από τα παραπάνω τμήματα ανεξαρτήτως σχολής ή πανεπιστημίου και μπορεί να αφιερώσει λίγο από το χρόνο του θα με βοηθούσε πολύ!
*Η συμπλήρωση απαιτεί σύνδεση στο Google Account.

Ευχαριστώ σε όλους!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqfhIm1xZEX6EJprGGuByzGE_zVJZOYqATdmxkV-SaEQEZrw/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλή επιτυχία
done :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

l1a00013

Νεοφερμένος

Η l1a00013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυυ!!!:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχεις τελειώσει , αλλά το συμπλήρωσα και γω! σου εύχομαι τα καλύτερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top