Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,136 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,452 μηνύματα σε 77,345 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 288 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τοπογραφίας και γεωπληροφορικής Αθηνών VS Αγρονόμων τοπογράφων ΕΜΠ

ippokratis20

Νεοφερμένος

Ο ippokratis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O ippokratis20 έγραψε: στις 13:19, 11-02-19:

Ποιο απο τα δυο τμηματα εχει πιο πολυ ενδιαφερον και γενικα θελω να ακουσω γνωμες για τα τμηματα(τα κατα και τα υπερ του καθενος);;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 15:20, 11-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από ippokratis20
Ποιο απο τα δυο τμηματα εχει πιο πολυ ενδιαφερον και γενικα θελω να ακουσω γνωμες για τα τμηματα(τα κατα και τα υπερ του καθενος);;
Στο ΕΜΠ θα δυσκολευτεις αλλα κοιταξε τα επαγγελματικα τους δικαιωματα νομιζω ειναι περισσοτερα στο ΕΜΠ
Παράθεση

ippokratis20

Νεοφερμένος

Ο ippokratis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O ippokratis20 έγραψε: στις 16:55, 11-02-19:

Οκ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    χημεια4λαιφ

Βρείτε παρόμοια