Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,808 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,555 μηνύματα σε 76,728 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια ηλικία πήρατε κινητό;

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε: στις 20:44, 27-06-15:

Θυμάμαι εκείνο το κλασσικό γκρι νόκια που όλοι είχαμε , κάπου 3η δημοτικού το μοιραζόμουν με τη μητέρα μου , και καλά, εγώ απλά έπαιζα φιδάκι,εξωγήινους
και έστελνα εικονομηνύματα με τον ξάδερφό μου . Το πρώτο ΔΙΚΟ ΜΟΥ κινητό ήταν ένα τέλειο-καημένο αλκατελ με πορτάκι στην έκτη . Αγαπημένο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,608 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 22:54, 27-06-15:

Χμμ.. Εγώ, κατά γενική ομολογία, άργησα λίγο. Πήρα το πρώτο μου κινητό στα 16 μου, ύστερα από πίεση των δικών μου, με αφορμή την τριήμερη σχολική εκδρομή. Βασικά, ποτέ δεν είχα θέμα με τα κινητά. Θυμάμαι, είχαν όλοι οι συνομήλικοι μου, και εγώ... πέρα βρέχει. Και ακόμα και τώρα δηλαδή, με το κινητό έχω τυπικές σχέσεις. Μπορώ να ζήσω και χωρίς αυτό.
Το πρώτο μου κινητό ήταν ένα Sony Ericsson. To W660i ,Rose Red.

Παράθεση

Dmzk

Φοιτητής

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε: στις 22:56, 28-06-15:

Motorolla Razr,θα ήμουν 12? Ακόμα και τώρα το έχω
Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eva kan έγραψε: στις 23:43, 28-06-15:

Στο γυμνάσιο!
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 00:14, 29-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Stavri_
Χμμ.. Εγώ, κατά γενική ομολογία, άργησα λίγο. Πήρα το πρώτο μου κινητό στα 16 μου, ύστερα από πίεση των δικών μου, με αφορμή την τριήμερη σχολική εκδρομή. Βασικά, ποτέ δεν είχα θέμα με τα κινητά. Θυμάμαι, είχαν όλοι οι συνομήλικοι μου, και εγώ... πέρα βρέχει. Και ακόμα και τώρα δηλαδή, με το κινητό έχω τυπικές σχέσεις. Μπορώ να ζήσω και χωρίς αυτό.
Το πρώτο μου κινητό ήταν ένα Sony Ericsson. To W660i ,Rose Red.

Ακριβως το ιδιο σε αλλο χρωμα τεταρτη δημοτικου , τι μου θυμισες!
Παράθεση

doublepoulos (Γιώργος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O doublepoulos έγραψε: στις 00:15, 29-06-15:

13 πήρα το πρώτο μου κινητό.Nokia Lumia 610!!!Με αυτό είμαι ακόμα!!!
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 00:25, 29-06-15:

Εγώ πήρα το πρώτο μου όταν ήμουν Α Γυμνασίου και ήταν ένα Nokia με καπάκι.
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 00:49, 29-06-15:

Τρίτη γυμνασίου, τα Χριστούγεννα. Είναι ένα LG με slide-up, ακόμα το έχω, σκυλί, το τι έχει αντέξει δεν περιγράφεται.
Παράθεση

cygnus.e

Δραστήριο Μέλος

H cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H cygnus.e έγραψε: στις 17:33, 08-08-15:

Πηρα το πρωτο μου κινητο στην γ'γυμνασιου, ενα με μνημη 2gb που στο τελος γεμισα με μουσικη. Η αληθεια ειναι οτι τοτε το χρειαστηκα πραγματικα που πηγα την πρωτη μου 4ημερη... Για τις αλλες μου βολτες επαιρνα της μητερας μου. Τωρα το εχω αλλαξει με ενα καλο κινητο το οποιο δεν προκειται να αποχωριστω μεχρι να τα τιναξει.
Παράθεση

tolisk99 (Αποστόλης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O tolisk99 Nothing is true, everything is permitted έγραψε: στις 01:22, 11-09-15:

3ή δημοτικού
Ένα παλιακό ΝΟΚΙΑ το οποίο δουλεύει κανονικά
Παράθεση

anna_ts (Άννα)

Φοιτητής

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H anna_ts Always do your best. έγραψε: στις 01:48, 11-09-15:

Πρωτο κινητο (το παλιο του μπαμπα μου) στην α' γυμνασιου, αλλα επεσε απο τον 3ο οροφο...-χιλια κομματια εγινε-! Ακολουθησε στην γ γυμνασιου ενα sony ercson το οποιο εχω ακομα!
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε: στις 02:05, 11-09-15:

Δ΄ Δημοτικου ενα ροζ Νοκια, ακομα το εχω!
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 02:15, 11-09-15:

α' γυμνασίου
Παράθεση

Nikos 7

Φοιτητής

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O Nikos 7 έγραψε: στις 13:09, 11-09-15:

γ γυμνασίου
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H miss marple έγραψε: στις 14:10, 11-09-15:

τι μου θυμίσατε.... 2α λυκείου πήρα το πρώτο μου κινητό...κι αυτό μαζί με την αδερφή μου το είχα...βασικά έδωσαν στην αδερφή μου μια παλιά μπακατέλα μοτορόλα για να συννενοούνται όταν έλειπε φροντιστήριο και μετά από δική μου γκρίνια αποφασίστηκε να το έχουμε μαζί...πολλή φάση...να μου στέλνουν οι φίλες μου μήνυμα και να απαντάει η αδερφή μου...
-οι γονείς μου ήταν φανατικά κατά των κινητών λόγω της ακτινοβολίας...τέλος πάντων...-
δικό μου κινητό πήρα στα μισά της 3ης λυκείου...η αδερφή μου, 2α λυκείου πια, συμμετείχε σε ένα διεθνή διαγωνισμό εκτός πόλης φυσικά, οπότε της πήραν το πιο καινούριο samsung galaxy που κυκλοφορούσε κι έμεινα εγώ με τη μπακατέλα...τη λάτρεψα όμως...
πάντως η μικρή μας ( 1η λυκείου τώρα) πήρε το πρώτο της κινητό πέρσι...
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 15:42, 11-09-15:

Αυτό, αρχές πρώτης γυμνασίου
Παράθεση

DrMimi

Φοιτητής

H DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H DrMimi έγραψε: στις 17:00, 11-09-15:

Στην πρώτη γυμνασίου μέχρι την δευτέρα λυκείου και πολύ άντεξε!!!!

1
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Μαθητής Β' λυκείου

H Αναστασία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NastStorm Faith Divides Us, Death Unites Us έγραψε: στις 16:08, 06-12-18:

Στα τελη της πεμπτης δημοτικου μου δωρισαν ενα nokia με πληκτρα!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,292 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:01, 06-12-18:

Κάπου 1η - 2α γυμνασίου, το Nokia 3310, στο οποίο έβαλα silver πρόσοψη.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 20:18, 06-12-18:

1ος έτος στο πολυτεχνείο. nokia 6600.

Φοβερό κινητό. Έπαιζα όλα τα παιχνιδια του gameboy μέσω emulator. Είχα χάρτη συνδεμένο με εξωτερικό gps. Σωτήριο για κάποιον που δεν είχε ιδέα από Αθήνα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια