Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,805 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,365 μηνύματα σε 76,718 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 270 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναγνώριση πτυχίου ΤΕΙ στο Εξωτερικό

airtrelomike13

Νεοφερμένος

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O airtrelomike13 έγραψε: στις 04:23, 30-11-18:

Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, αν και διάβασα παλαιότερα ποστς

Γνωρίζετε αν ένα πτυχίο ΤΕΙ είναι αναγνωρισμένο στο Εξωτερικό? Λογικά κάποιοι απόφοιτοι ΤΕΙ θα πήγαν στο Εξωτερικό ή έχουν παρόμοιες περιπτώσεις φίλων. Αν μπορούν και γνωρίζουν , ας μου απαντήσουν.

Επίσης μπορώ κανονικά να κάνω αίτηση για Μεταπτυχιακό στο Εξωτερικό? Μια συμφοιτητρία μου που πήγε στο πανεπιστήμιο του Manchester της το αναγνωρισαν κανονικά και τη πήραν κανονικά.

Η ερωτησή μου αφορά και για αναγνωριση πτυχιου ΤΕΙ για δουλειά στο Εξωτερικό και για μάστερ

Παρεπιπτόντως είμαι απόφοιτος ΤΕΙ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής με πολύ καλό βαθμό πτυχίου
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια