Συμβουλές για εισαγωγή στη Νομική

Axl rose63

Νεοφερμένος

Ο Axl rose63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας
παω 1η λυκειου και σκεφτομουν να μπω νομικη ..........η αληθεια ειναι οτι το σχολειο δεν μου πολυαρεσει αλλα εαν στροθω στο διαβασμα βγαζω καλα αποτελεσματα.........ηθελα τισ σκεψεις σασ σχετικα με το εππαγελμα και τι πρεπει να κανω για να τα καταφερω .........εγω παντως εχω καταλαβει οτι θα χρειαστω φροντιστηριο γιατι στο σχολειο ειτε λογω ελλειψης καθηγητων ειτε ελλειψει οργανωσεις δεν νομιζω να τα καταφερω στις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά να σου πω ότι ενθουσιάστηκα με το avatar σου! Στην ουσία τώρα αυτού που ρωτάς, έχω να σου προτείνω να ψάξεις όλες τις σχολές του 1ου επιστημονικού πεδίου-Ανθρωπιστικών, Νομικών και Κοινωνικών Επιστημών (αφού γι΄αυτό ενδιαφέρεσαι) https://www.pe03.gr/abc/mixanografiko/mixanografiko-sxoles-1ou-pediou.html και να δεις ποια είναι αυτή που ταιριάζει περισσότερο στα ενδιαφέροντά σου. Είναι εντελώς λάθος κάποιος που ενδιαφέρεται γι΄αυτό το πεδίο, να το ταυτίζει αυτομάτως αποκλειστικά με τη Νομική!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Axl rose63

Νεοφερμένος

Ο Axl rose63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν το ταυτιζω αποκλειστικα με την νομικη απλα μου ακουγετε ενδιαφερων σαν επαγγελμα και αυτο σκεφτομαι να ακολουθησω. ειχα ψαξει και προηγουμενος σχολες στο 1ο πεδιο και η νομικη ειναι ισως το μονο που με ενδιαφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top