Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Δηλαδή πέρασα εκπα;;;ο Θεέ μου δεν είμαι καλά;;;

Α είναι όνειρο δεν μπορεί!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Καλή φοίτηση Φωτάκο!! Οπότε δεν ξανά δίνεις πανελλήνιες έτσι; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Όχι τέρμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φωτη να σε ρωτησω κατι; . Ποια ειναι η διαφορα του Οικονομικού πατρας με του Οικονομικου Εκπα ; . Να σου πω οτι δεν σπουδαζεις πολη , σπουδαζεις σχολη . Αν σου αρεσουν τα οικονομικα δεν εχει σημασια σε ποια πολη θα σπουδασεις . Δηλαδη θα ξαναδινες πανελληνιες για να μπεις οικονομικο αθηνας . Πιστευεις οτι το οικονομικο πατρας ειναι υποδαιεστερο ως σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είναι κατώτερο αλίμονο σπούδαζαν τόσο καλά μυαλά εκεί απλά εγώ ήθελα Αθήνα για ψυχολογικούς λόγους αλλα και επειδή στην Πάτρα θα ήταν λίγο δύσκολα μέχρι να μάθω την πόλη!

Δεν περίμενα ότι θα περάσω γιατί είχα 0 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλήσπερα φοιτητηστου Παν.Αιγαιου εγω αιτηθηκα μετεγγραφη αλλα δεν με δεχτηκαν σε κανενα απο τα δυο πανπηστημια ΠΑΠΕΙ-ΟΠΑ λετε να με δεχτουν με την ενσταση? Εχω 4 μορια(3=οικονομικα, 1=τριτεκνοι) και βαθμο πανελληνων 10486 ποια ειναι η αποψη σας ??


Μπορείς να κάνεις ένσταση για να είσαι ήσυχος ότι εξάντλησες όλες τις επιλογές που σου δίνονται αλλά αν δεν είχες συμπληρώσει κάτι λάθος στην αρχική αίτηση μετεγγραφής ή αν δεν προέκυψε μέσα σ΄αυτό το διάστημα κάποιο διαφορετικό στοιχείο, δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis23

Νεοφερμένος

Ο giannis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τι μέρα ήταν και αυτή που πέρασε...ευτυχώς πήρα μεταγγραφη...παιδιά κάντε ενστάσεις και τραβήξτε το ως το τέλος να διεκδικήσουμε το δικαίωμα στην εκπαίδευση που μας αξίζει...όσο αφορά τις αδικίες οικογένεια με πολύ χρήμα έκανε φορολογική με ψεύδη στοιχεία και απέκτησε 6 μόρια και πήρε μετεγγραφή...το θέμα δεν είναι ότι την πήρε το θέμα είναι ότι την έκλεψε..τι να πω .. καλή συνέχεια σε όλους και σας ευχαριστώ για την ψυχολογική υποστήριξη τόσο καιρό μέχρις και την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων..καλά η συνέχεια και να έχετε το μέλλον που σας αξίζει και θέλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή πέρασα εκπα;;;ο Θεέ μου δεν είμαι καλά;;;

Α είναι όνειρο δεν μπορεί!!!!!!!!!!!!!!

΄Αντε βρε, ούτε το σύμπαν δεν άντεξε την κουταμάρα που ήθελες να κάνεις να ξαναδώσεις πανελλαδικές για την ίδια σχολή αλλά σε άλλη περιοχή και συνωμότησε για να πάρεις τη μετεγγραφή! Πολύ τυχερός είσαι! Καλές σπουδές να έχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,052 μηνύματα.
Φώτη χάρηκα πάρα πολύ για σένα!!! Συγχαρητήρια και καλές σπουδές!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Ευχαριστώ παρά πολύ.Δεν το πιστεύω ούτε και εγώ καθώς είχα 0 μόρια.

Παιδιά τωρα τι διαδικασία πρέπει να κάνω;έχουν ανοίξει η εγγραφές;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ευχαριστώ παρά πολύ.Δεν το πιστεύω ούτε και εγώ καθώς είχα 0 μόρια.

Παιδιά τωρα τι διαδικασία πρέπει να κάνω;έχουν ανοίξει η εγγραφές;;;

θα περιμενεις ανακοινωση απο το εκπα στην ιστοσελιδα μαλλον,μετα πρεπει να πας τα δικαιολογητικα και την βεβαιωση διαγραφης απο το τμημα που περασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ παρά πολύ.


Να δεις στις ανακοινώσεις του σάιτ του τμήματος, το πρόγραμμα διδασκαλίας και ν΄αρχίσεις από σήμερα κιόλας να παρακολουθείς τα μαθήματα.΄Αντε αρκετό χρόνο έχασες! Και στην εξεταστική του Φεβρουαρίου να μας πεις τους βαθμούς που πήρες!΄Εχω μεγάλες απαιτήσεις από σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τα τμηματα θα βγαλουν καποια ανακοινωση με τα ονοματα που πηραν μετεγγραφη; Γιατι πρεπει να γινει και διαγραφη απο το αλλο τμημα και δεν ξερω τι να κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliasbellos

Νεοφερμένος

Ο iliasbellos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 5 μορια και παλι φετος δεν πηρα μετεγγραφη για το τει θεσσαλονικης που θελω λογω οικονομικου προβληματος....ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΑΣ!!!!!!! Οσοι πραγματικα το χρειαζονται δεν παιρνουν ποτε!!!! Να σημειωθει οτι ειναι η 2η συνεχομενη χρονια που κανω αιτηση και δεν παιρνω!! και μη μου λετε αερολογιες περι γεματων αιθουσων και ποιοτικης εκπαιδευσης γιατι ξερουμε πολυ καλα ολοι μας οτι ολοι μετα τον 1ο μηνα δεν πατατε καν στη σχολη,ενω παιδια που θελουν μετεγγραφη και το εχουν πραγματικη αναγκη τους κοβετε τα φτερα και τους λετε πολυ απλα παντε κοψτε το λαιμο σας και ΑΝΤΕ ΓΑΜ......!!!!!

Να σημειωθει πως οτι εγραψα πανω δεν αναφερεται σε καποιο συγκεκριμενο ατομο εδω μεσα...!! απλα ηθελα να εκφρασω την οργισμενη μου απογοητευση πανω στο θεμα γτ για δευτερη χρονια δε θα συνεχισω τις σπουδες μου...και οπως το κοβω αναγκαστω να τα παρατησω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Μπαινω στο site του Εκπα και δεν εχει βγαλει τιποτα ακομα.Θα παιρνω τηλεφωνω και θα ρωταω βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι.Διαβαζα κατι και λεει οτι πρεπει να παμε τα δικαιολογητικα για να δει η γραμματια αν γινεται δεκτη η μεταγραφη.Τι εννοει δηλαδη?εμενα μου εβγαλε η εφαρμογη οτι εγινε δεκτη.

Παιδια να σας ρωτησω κατι.Εγω ειχα 0 μορια για μεταγραφη ομως μου λεει οτι εχετε επιλεγει για μεταγγραφη.Πρεπει να παω δικαολογιτικα?δεν εχει εγκριθει η μεταγραφη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι.Εγω ειχα 0 μορια για μεταγραφη ομως μου λεει οτι εχετε επιλεγει για μεταγγραφη.Πρεπει να παω δικαολογιτικα?δεν εχει εγκριθει η μεταγραφη?

Οι μετεγγραφές οριστικοποιούνται όταν ο υποψήφιος καταθέσει στη γραμματεία της σχολής που μετεγγράφηκε τα δικαιολογητικά που αναγράφονται στην ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφής που υπέβαλε και αποδεικνύουν τους λόγους που επικαλείται για να πάρει την μετεγγραφή. Εσύ που δεν επικαλέστηκες κανέναν λόγο, το μόνο που χρειάζεται να καταθέσεις είναι μια εκτύπωση της οριστικοποιημένης ηλεκτρονικής αίτησης μετεγγραφής που φέρει αριθμό πρωτοκόλλου και δεν ξέρω μήπως σου ζητήσουν και βεβαίωση εγγραφής από τη σχολή που μπήκες. Για ρίξε μια ματιά στην ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφής σου. Εκεί που γράφει "Δικαιολογητικά που απαιτούνται για την μετεγγραφή", δεν αναφέρει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Αρα ισχυει η μεταγραφη εχω περασει οριστικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρα ισχυει η μεταγραφη εχω περασει οριστικα???


ΝΑΙ βρε χαζούλη! ΄Εχεις περάσει οριστικά! Τι να σου πω βρε Φώτη η τόσο μεγάλη χαρά που έχεις, μεταφέρεται και σ΄εμένα! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαμογελάω όταν βλέπω τα μηνύματά σου!
Δες εδώ την περσινή ανακοίνωση της σχολής σου για την εγγραφή των μετεγγραφέντων https://www.econ.uoa.gr/anakoinoseis...meteggrafi-toy-akadhmaikoy-etoys-2017-18.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top