Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Eff1e

Νεοφερμένος

Η Eff1e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φυσικής Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι, νομική θέλω. Ίσως γι αυτο μου αρέσει πολυ αυτή η σειρά :ρ

Αφού θες νομική,θα σου πρότεινα και το suits..δραματική σειρα,νομικού περιεχομένου κι αυτή. Αν θες,ρίξε μια ματιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αφού θες νομική,θα σου πρότεινα και το suits..δραματική σειρα,νομικού περιεχομένου κι αυτή. Αν θες,ρίξε μια ματιά :D


Οκ, θα τη δω τώρα που έχω λίγο χρόνο!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
δινω και εγώ πανελλήνιες φέτος. Εχετε να μου προτείνετε μου τίποτα καλές σειρές ή ταινίες που να έχουν σχέση με τις πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Αν έχει κάποια ταινία σχέση με τις πανελλήνιες θα ήταν η πιο βαρετή ταινία στον κόσμο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To πόιντ όταν δίνεις πανελλήνιες είναι να βλέπεις σειρές/ταινίες που σε ξεκολλάνε από τις πανελλήνιες για να κάνεις διάλειμμα απ το διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ποια σειρα κ ποια ταινια να εχει σχεση με πανελληνιες αφου μονο στην ελλαδα εχουμε αυτη τη μαλακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Οικογενειακες Ιστοριες:hehe:
Edit: Σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
"Είδα τις πανελλήνιες σου"-Μέρος 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StargazerLily

Νεοφερμένος

Η StargazerLily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παρακολουθώ χρόνια τώρα σειρές αλλά δεν γνωρίζω κάποια που να σχετίζεται με το θέμα που θέλεις. Να σου πω την αλήθεια, στη φάση που είσαι μην πεις στον κόπο να δεις σειρά που να έχει σχέση με τις εξετάσεις, βρες κάτι ανάλαφρο όπως μια κωμωδία να σου κρατάει συντροφιά ή κάποια νεανική σειρά (όχι δραματική). Θα σε συμβούλευα να μην επιλέξεις μεγάλη σειρά με μυστήριο και αγωνία γιατί θα μπαίνεις στο τρυπάκι να ρουφάς τα επεισόδια με τη μία και δεν θα διαβάζεις όπως πρέπει. :( Καλή συνέχεια! Στείλε μου μήνυμα αν θέλεις να σου προτείνω σειρές άλλου είδους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παρακολουθώ χρόνια τώρα σειρές αλλά δεν γνωρίζω κάποια που να σχετίζεται με το θέμα που θέλεις. Να σου πω την αλήθεια, στη φάση που είσαι μην πεις στον κόπο να δεις σειρά που να έχει σχέση με τις εξετάσεις, βρες κάτι ανάλαφρο όπως μια κωμωδία να σου κρατάει συντροφιά ή κάποια νεανική σειρά (όχι δραματική). Θα σε συμβούλευα να μην επιλέξεις μεγάλη σειρά με μυστήριο και αγωνία γιατί θα μπαίνεις στο τρυπάκι να ρουφάς τα επεισόδια με τη μία και δεν θα διαβάζεις όπως πρέπει. :( Καλή συνέχεια! Στείλε μου μήνυμα αν θέλεις να σου προτείνω σειρές άλλου είδους :)


απλά επειδή η κατάσταση με τις πανελλήνιες είναι για κλάματα, θα 'ταν ωραία αν έβρισκα καμιά σειρά που να τις γελοιοποιεί
αχαχα

Ευχαριστώ για τη συμβουλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnsk

Νεοφερμένος

Ο Johnsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απλά επειδή η κατάσταση με τις πανελλήνιες είναι για κλάματα, θα 'ταν ωραία αν έβρισκα καμιά σειρά που να τις γελοιοποιεί
αχαχα

Ευχαριστώ για τη συμβουλή!


Μπά δε νομίζω να υπάρχει καμία, φυσικά μπορείς πάντα να πας στο youtube και να πάρεις σβάρνα τα βίντεο σχετικά με τις πανελλήνιες. Προσωπικά προτείνω μια σειρά που να σε βγάζει από το όλο άγχος και την σκέψη των πανελληνίων
Εγώ φέτος έβλεπα Lucifer(πολύ καλό γιατί δεν σε αφήνει πολύ ξεκρέμαστο ούτε είναι πολύ δύσκολη και να εμποδίζει το διάβασμα), Supernatural και τελείωσα το Dexter(season 5-8)
Μπορείς να τσεκάρεις και κανα Black Mirror που είναι αυτοτελή οπότε δεν σε αφήνει με την απορία. Γενικά μην ανυσηχείς, χρόνος υπάρχει και για -λίγη- χαλάρωση, απλά μην το παρακάνεις, καλό κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μπά δε νομίζω να υπάρχει καμία, φυσικά μπορείς πάντα να πας στο youtube και να πάρεις σβάρνα τα βίντεο σχετικά με τις πανελλήνιες. Προσωπικά προτείνω μια σειρά που να σε βγάζει από το όλο άγχος και την σκέψη των πανελληνίων
Εγώ φέτος έβλεπα Lucifer(πολύ καλό γιατί δεν σε αφήνει πολύ ξεκρέμαστο ούτε είναι πολύ δύσκολη και να εμποδίζει το διάβασμα), Supernatural και τελείωσα το Dexter(season 5-8)
Μπορείς να τσεκάρεις και κανα Black Mirror που είναι αυτοτελή οπότε δεν σε αφήνει με την απορία. Γενικά μην ανυσηχείς, χρόνος υπάρχει και για -λίγη- χαλάρωση, απλά μην το παρακάνεις, καλό κουράγιο!


ευχαριστώ! δεν ψάχνω για σειρά ωστόσο οπότε μάλλον δεν θα δω καμία για να διαβάζω και περισσότερο γιατί έτσι και κολλήσω εγώ κόλλησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δινω και εγώ πανελλήνιες φέτος. Εχετε να μου προτείνετε μου τίποτα καλές σειρές ή ταινίες που να έχουν σχέση με τις πανελλήνιες


πλακα πλακα
επειδη και σε ιαπωνια/κορεα εχουν εξετασεις οι οποιες θεωρουνται εξουθενωτικες στο τελος του "λυκειου" πολυ πιθανο να βρεις καποια coming of age ή κατι αντιστοιχο στη φιλμογραφια ιδιαιτερα στις ιαπωνικες, μου φαινεται;
μμμ δεν εχω κατι συγκεκριμενο αυτη τη στιγμη στο μυαλο μου.
βασικα.. μιας και ασκειται πολυ μεγαλη πιεση εκει ισως να βρεις περισσοτερες δραματικες παρα κωμωδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
10 νέες σειρές που θα δούμε μες στο φθινόπωρο

Μπορεί το καλοκαίρι να τελειώνει, ωστόσο έχουμε έναν ή καλύτερα δέκα καλούς λόγους για να ανυπομονούμε την άφιξη του φθινοπώρου. Κι αυτοί είναι καθαρά τηλεοπτικοί.

Ακολουθούν οι νέες σειρές, που θα κάνουν πρεμιέρα μέσα στους επόμενους τρεις μήνες.

Jack Ryan

Ύστερα από την επιτυχία που σημείωσε στη μεγάλη οθόνη με το A Quiet Place, ο John Krasinski πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική μεταφορά της ομώνυμης λογοτεχνικής σειράς του Tom Clancy. Υποδύεται τον Jack Ryan, έναν αναλυτή της CIA που αντιμετωπίζει εχθρικές δυνάμεις σε ένα απογοητευτικό δημοκρατικό καθεστώς στην Νότια Αμερική.

Πρεμιέρα: 31 Αυγούστου, Amazon

Kidding

Ο Jim Carrey επιστρέφει στη μικρή οθόνη για πρώτη φορά μετά από σχεδόν 20 χρόνια και συνεργάζεται ξανά με τον σκηνοθέτη του Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Michel Gondry. Στο Kidding, υποδύεται τον Jeff, aka Mr. Pickles, ένα τηλεπαρουσιαστή παιδικών προγραμμάτων, η αλλόκοτη προσωπική ζωή του οποίου ξεδιπλώνεται σιγά – σιγά κάθε φορά που κλείνουν οι κάμερες.

Πρεμιέρα: 9 Σεπτεμβρίου, Showtime

Forever

Ή αλλιώς μια κωμική σειρά για το πώς να ξεφύγεις από τη μονοτονία του έγγαμου βίου. Πρωταγωνιστούν οι αστέρες του Saturday Night Live Fred Armisen και Maya Rudolph στο ρόλο του παντρεμένου ζευγαριού και συμπράττουν με τους βραβευμένους με Emmy Alan Yang (Master of None) και Matt Hubbard (30 Rock).

Πρεμιέρα: 14 Σεπτεμβρίου, Amazon

The First

Ενώ στη μεγάλη οθόνη θα απολαύσουμε τον Ryan Gosling να ενσαρκώνει τον Neil Armstrong στο επερχόμενο The First Man, στη μικρή οθόνη θα δούμε τον Sean Penn να ετοιμάζεται να γίνει ο πρώτος άνθρωπος που πάτησε το πόδι του στον Άρη, υποδυόμενος τον αστροναύτη Tom Hagerty.

Πρεμιέρα: 14 Σεπτεμβρίου, Hulu

Maniac

Ο δημιουργός της 1ης σεζόν του True Detective, Cary Joji Fukunaga μας παραδίδει μία μίνι σειρά με πρωταγωνιστές τους Emma Stone, Jonah Hill και Justin Theroux και σε παραγωγή του Netflix. Βασισμένο στην ομότιτλη νορβηγική σειρά του 2014, το Maniac είναι μια μαύρη κωμωδία, η ιστορία της οποίας εκτυλίσσεται σε μια ψυχιατρική κλινική και στους φανταστικούς κόσμους που πλάθουν με το μυαλό τους και με τη βοήθεια πρωτοποριακής τεχνολογίας δύο από τους ασθενείς της (Stone και Hill).

Πρεμιέρα: 21 Σεπτεμβρίου, Hulu

Manifest

Αν εξαιρέσεις τις σκηνές με το νησί, άνετα θα μπορούσε κάποιος να παρομοιάσει το Manifest του Robert Zemeckis (Forrest Gump) με το Lost. Ουσιαστικά, η πλοκή περιστρέφεται γύρω από ένα αεροπλάνο που ξαφνικά χάνεται από προσώπου γη και το κουφάρι του εμφανίζεται πέντε χρόνια μετά, χωρίς να υπάρχει ίχνος ζωής στο εσωτερικό του.

Πρεμιέρα: 24 Σεπτεμβρίου, Hulu

The cool kids

Ο πρωταγωνιστής του It's Always Sunny in Philadelphia, Charlie Day συνεργάζεται με τον σεναριογράφο Paul Fruchbom και μαζί δημιουργούν μία κωμωδία για τρεις φίλους που ζουν σε ένα κέντρο ηλικιωμένων και θα δουν την άνετη καθημερινότητά τους να γίνεται άνω κάτω με την άφιξη ενός νέου ηλικιωμένου.

Πρεμιέρα: 28 Σεπτεμβρίου, Fox

The Romanoffs

Μετά το Mad Men, ο δημιουργός του, Matthew Weiner επιστρέφει στη μικρή οθόνη με μία νέα ανθολογική σειρά για την τελευταία βασιλική οικογένεια της Ρωσίας ή καλύτερα για οκτώ ανθρώπους που πιστεύουν ότι είναι οι σύγχρονοι απόγονοι της οικογένειας Romanov, της τελευταίας δυναστείας που κυβερνούσε τη Ρωσία από το 1613 μέχρι το 1918, όταν και δολοφονήθηκε. Στο καστ θα δούμε να επανενώνονται οι Christina Hendricks και John Slattery. Μαζί τους οι Mike Doyle, Aaron Eckhart, JJ Feild, Isabelle Huppert, Jack Huston, Marthe Keller, Diane Lane, Janet Montgomery και Amanda Peet.

Πρεμιέρα: 12 Οκτωβρίου, Amazon

Homecoming

Σκηνοθετημένο από τον Sam Esmail του Mr. Robot, το Homecoming είναι ένα ψυχολογικό θρίλερ με πρωταγωνιστές μια ψυχολόγο που εργάζεται σε μυστική κυβερνητική εγκατάσταση και ένα στρατιώτη πρόθυμο να επανενταχθεί στην κοινωνία. Τους ρόλους αναλαμβάνουν οι Julia Roberts και Stephan James, με τους Bobby Cannavale, Shea Whigham και Alex Karpovsky στο πλευρό τους.

Πρεμιέρα: 2 Νοεμβρίου, Amazon
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω πολύ το Forever! Βλέπω φανατικά SNL, οπότε είμαι σίγουρος ότι ο Armisen και η Rudolph θα είναι ξεκαρδιστικοί μαζί!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Τελείωσα Designated Survivor.
...
Κρίμα που κόπηκε, θα βόλευε να την πάρει κάνα netflix.
Προφητεία

Κατά τ' άλλα:
Suits S08 I: Απλά ok. Εξακολουθεί να μην έχει την αίγλη των πρώτων season, αλλά τουλάχιστον, με κάτι λιγότερο drama φέτος νομίζω.
Ozark S02: Δυνατή όπως και η προηγούμενη.
Safe: Είπα να το τσεκάρω λόγω Michael C. Hall και netflix. Ok για το μικρό της διάρκειάς του αλλά περίμενα περισσότερα.
Maniac: Λίγος χαμός + netflix + Emma οι λόγοι εδώ. Not my style γενικά, ένιωθα να κοίλιαζε σε κάποια σημεία.
Barry: Μου φάνηκε ενδιαφέρουσα η περιγραφή. Την πάτησα tho. Περίμενα κάτι σε λίγο πιο Dexter φάση, αλλά πηγαίνει αρκετά προς την κωμωδία.
True Detective S01: Ήταν χρόνια σε αυτές που ήθελα να δω. Αρκετά τίμια 1η season, αφήνω για πιο μετά τη 2η.

Τα επόμενα για τα οποία θέλω να τσεκάρω πιλότους είναι τα βασικά Casa de Papel και Handmaid's Tale.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

Τα επόμενα για τα οποία θέλω να τσεκάρω πιλότους είναι τα βασικά Casa de Papel και Handmaid's Tale.


Βασικο το κασα δε παπελ, αλλα εξαιρετικο :P το ανεβαλα για αρκετο καιρο λογω πανελληνιων, μετα αρχισε να γινεται μοδα και δεν ηθελα να γινω βασικια, αλλα εν τελει τολμησα να το δω και οντως αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Βασικο το κασα δε παπελ, αλλα εξαιρετικο :P το ανεβαλα για αρκετο καιρο λογω πανελληνιων, μετα αρχισε να γινεται μοδα και δεν ηθελα να γινω βασικια, αλλα εν τελει τολμησα να το δω και οντως αξιζει!

Δεν μπορώ με τίποτα να δω τίποτα που να μη μιλάει αγγλικά ή έστω γαλλικά. Υπάρχουν τόσες ωραίες σειρές σουηδικές, νορβηγικές κλπ και δεν μπορώ με τίποτα, με χαλάει τρομερά. Το έχουν κι άλλοι αυτό; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα να δω τίποτα που να μη μιλάει αγγλικά ή έστω γαλλικά. Υπάρχουν τόσες ωραίες σειρές σουηδικές, νορβηγικές κλπ και δεν μπορώ με τίποτα, με χαλάει τρομερά. Το έχουν κι άλλοι αυτό; :/:

Όταν πηγαίνω κινηματογράφο περισσότερο προτιμάω τις ταινίες με αγγλικά. Υπάρχουν κάποιες ωραίες γαλλικές ταινίες είναι η αλήθεια εάν και ακουστικά δεν είμαι συνηθισμένη σε αυτήν. Αλλά γενικά και εγώ δεν μπορώ γλώσσες που να πλησιάζουν πχ την γερμανική διάλεκτο, και εμένα με χαλάνε δηλαδή όσες και εσένα <3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Δείτε το DARK για να αλλάξετε γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top