SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Στα μαθηματικά ποιο βοήθημα έχετε; Και σε ποιο κεφάλαιο είστε; (Για οικονομικά μιλάω, εφόσον υπάρχει κάποια διαφορά με της θετικής.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Τα ίδια μαθηματικά κάνουμε. Στο φροντιστήριο δουλεύουμε παπαδάκη, αλλά κοιτάζω μόνη μου του μιχαηλίδη και του μαυρίδη. Τελειώνουμε τα όρια σε 1-2 εβδομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Στα μαθηματικά ποιο βοήθημα έχετε; Και σε ποιο κεφάλαιο είστε; (Για οικονομικά μιλάω, εφόσον υπάρχει κάποια διαφορά με της θετικής.)
Εγω πηρα το καινουριο του μπαρλα...εχουμε αρχισει παραγωγους (ειμαι θετικη ομως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Χθες μπηκαμε στα μη πεπερασμενα ορια! Και ναι, νιωθω οτι προχωραμε κανονικα!
Εχω το βοηθημα του Μπαρλα γιατι μου το επεβαλε το φροντιστηριο:morning1:

Αγνωστη ο Μαυριδης ειναι καλος? Βλεπω πολλους μαθηματικους στο Ιντερνετ να χρησιμοποιουν ασκησεις του, αλλα μπορει να το κανουν μονο επειδη κανενας δεν αγοραζει το βοηθημα του και οι ασκησεις θα μας φαινονται καινουριες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χημεια4λαιφ

Νεοφερμένος

Ο χημεια4λαιφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Να λυνετε και τις ασκησεις του σχολικου πρωτα, γιατι απο εκει κοιταζουν τι θα βαλουν, εχει αλαξει το στυλ των θεματων τα τελευταια 3 χρονια, βαζουν θεματα που ειναι διαφορετικα απο τα βοηθηματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Για βασικό όχι! Για να χαζεύεις λεπτομέρειες και διαφορετικά πράγματα ναι! Στο φροντιστήριο δεν λύνουν τις ασκήσεις από το σχολικό. Θα περιμένω να αρχίσουν τα σχολεία που σίγουρα θα τις λύνουμε εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χημεια4λαιφ

Νεοφερμένος

Ο χημεια4λαιφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Για βασικό όχι! Για να χαζεύεις λεπτομέρειες και διαφορετικά πράγματα ναι! Στο φροντιστήριο δεν λύνουν τις ασκήσεις από το σχολικό. Θα περιμένω να αρχίσουν τα σχολεία που σίγουρα θα τις λύνουμε εκεί.


αν εχετε καλο καθηγητη..............γιατι στα σχολεια χεστηκανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν εχετε καλο καθηγητη..............γιατι στα σχολεια χεστηκανε!


Πραγματικά, νιώθω τυχερός. Ένας εκ των πιο έξυπνων, αστείων και καλοπροαίρετους ανθρώπους που έχω γνωρίσει, θα πάρει το τμήμα των οικονομικών στο σχολείο. Μας το είχε πει πέρσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimthegreat13

Νεοφερμένος

Ο Jimthegreat13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχω το βοηθημα του παπαδακη κ λυνω περιπου ολες τις ασκησεις τις περισσοτερες για το φροντιστηριο κ τις αλλες μονος μ εχετε καποιο αλλο βοηθημα ν μ προτεινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εμεις παντα λυνουμε ολες τις ασκησεις του σχολικου! Το φροντιστηριο ειναι πολυ αυστηρο σ' αυτο το θεμα.
Τζιμ δες αποπανω ποια βοηθηματα χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι. Η πηγαινε στο βιβλιοπωλειο της περιοχης σου και ριξε μια ματια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τα ίδια μαθηματικά κάνουμε. Στο φροντιστήριο δουλεύουμε παπαδάκη, αλλά κοιτάζω μόνη μου του μιχαηλίδη και του μαυρίδη. Τελειώνουμε τα όρια σε 1-2 εβδομάδες.


Όντως τα ίδια κάνουμε, τώρα το πρόσεξα, γιατί στου Παπαδάκη που κάνουμε κι εμείς, είχα προσέξει μόνο το "Οικονομίας και Πληροφορικής" και όχι το "Θετικών Σπουδών". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ο καθηγητής στο σχολείο είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερος από του φροντιστηρίου. Σε αυτόν βασίζομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Μηπως να αλλαζες φροντιστηριο (η τμημα)?Μη ρισκαρεις, θα ειναι πολυ πιο δυσκολο να αλλαξεις καθηγητη στη μεση της χρονιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Είναι το οικονομικό θέμα στη μέση. Το προσωπικό μου διάβασμα θα κάνει τη διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή δύναμη στη γενιά του 2001! Τώρα, θα με πιστέψετε ότι θέλω να δώσω πανελλήνιες και είμαι η γενιά του 1955;;; και το εννοώ! Να τολμήσω ή θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι; Άσε που δεν ξέρω από που ν΄αρχίσω που το δικό μου απολυτήριο είναι 6ταξιου Γυμνασίου! Θα βοηθήσετε ή θα με διαγράψετε ως " κατάσκοπο" της τρίτης ηλικίας;

Συγχαρητήρια για την απόφαση σου Θεοδώρα, εγώ στα 33 μου θα δώσω παλι πανελλαδικές εξετάσεις. Είναι τουλάχιστον λυπηρό αυτό που αναφέρθηκε παρακάτω για ο ότι κατοχυρώσεις θέση από άλλον μαθητή. Η μάθηση είναι δια βίου και έχουν όλοι το δικαίωμα να γραψουν και να.περάσουν εκεί που επιθυμούν
Συνέχισε να.σκέφτεσαι τόσο θετικά! Αποτελείς πρότυπο για τα παιδιά και κάμε το καλύτερο για τον εαυτό σου. Στο κάτω κάτω οι εξετάσεις είναι ανταγωνιστικες από μόνες τους και είτε ανταγωνιζομαι 18 χρονά είτε 50 χρόνους το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 395140

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι το οικονομικό θέμα στη μέση. Το προσωπικό μου διάβασμα θα κάνει τη διαφορά.
Θα μπορουσες να κοιταξεις στον δημο σου αν υπαρχει καποιο κοινωνικο φροντιστηριο. Εγω σε ενα τετοιο πηγαινω και σε πληροφορω πως δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα αλλα φροντιστηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα στην πόλη μου, το έχω ψάξει. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,980 μηνύματα.
Έβγαλα το πρώτο κεφάλαιο στο Αοθ!Νομιζω του χρόνου θα μπορέσω να πάρω πίσω την αποτυχία στις πανελλήνιες του 2018.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Έβγαλα το πρώτο κεφάλαιο στο Αοθ!Νομιζω του χρόνου θα μπορέσω να πάρω πίσω την αποτυχία στις πανελλήνιες του 2018.
Στο εύχομαι!
Παιδιά της θεωρητικής! Πού βρίσκεστε στην ύλη κάθε μαθήματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,980 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ θα πας πολύ καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top