Όταν η υγεία επηρεάζεται απο τις εξετάσεις

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παντα σε καθε πρωινη εξεταση ,ειδικα αμα ειναι γυρω στις 8:30 -9 η ωρα ειτε πανελληνιες ειτε σχολειο είτε εξεταστικη στη σχολη χτυπαει το βιολογικο μ ρολοι και διαταζει να παω τουαλετα για...ξερετε τι :P σε συνδυασμο με το αγχος καθως ειμαι αγχωδης τυπος ειναι κατι που μπορει να γινει πολυ οδυνηρο και αβολο καθως οι πιο πολλες τουαλετες δεν ειναι καταλληλα εξοπλισμενες:redface: ..και το παθαινω ακομα και αν δεν εχω φαει τιποτα
βλεπω αλλα παιδια με το τσιγαρο ,την τυροπιτα , την κοκα κολα η το φρεντο πρωι πρωι και απορω..

απορω ειμαι ο μονος ή το παθαινετε και αλλοι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
παντα σε καθε πρωινη εξεταση ,ειδικα αμα ειναι γυρω στις 8:30 -9 η ωρα ειτε πανελληνιες ειτε σχολειο είτε εξεταστικη στη σχολη χτυπαει το βιολογικο μ ρολοι και διαταζει να παω τουαλετα για...ξερετε τι :P σε συνδυασμο με το αγχος καθως ειμαι αγχωδης τυπος ειναι κατι που μπορει να γινει πολυ οδυνηρο και αβολο καθως οι πιο πολλες τουαλετες δεν ειναι καταλληλα εξοπλισμενες:redface: ..και το παθαινω ακομα και αν δεν εχω φαει τιποτα
βλεπω αλλα παιδια με το τσιγαρο , την κοκα κολα και το φρεντο πρωι πρωι και απορω..

απορω ειμαι ο μονος ή το παθαινετε και αλλοι ?

Να έχεις μαζί σου ρολόχαρτο υγείας. Συνήθισε να χέζεις σε τουαλέτες δίχως λεκάνη. Στο στρατό θα συνηθίσεις. Αναγκαστικά κάπου θα πρέπει να χέζεις και ενδεχόμενα μπορεί να υπάρχει ρολό. Η κόκα κόλα όπως και οι καφέδες, τσάγια, φρεντοσαπουνοειδή, νομίζω είναι διουρητικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
το θεμα μου δεν ειναι η λεκανη , ειναι η ελλειψη χαρτιου :P
ακομα και στη σχολη , το να κουβαλας ενα ρολοχαρτο στο χερι θα φερει μπολικο δουλεμα..
γιατι ειναι πολλα μαθηματα στα οποια οταν γραφεις εξεταστικη σου λενε να βαζεις την τσαντα στην ακρη του διαδρομου
φαντασου να την ανοιξεις και να βγει το ρολοχαρτο :D

κανεις λαθος , αμα πιεις εστω και λιγο γρηγορα φρεντο ειναι εξαιρετικο καθαρτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
το θεμα μου δεν ειναι η λεκανη , ειναι η ελλειψη χαρτιου :P
ακομα και στη σχολη , το να κουβαλας ενα ρολοχαρτο στο χερι θα φερει μπολικο δουλεμα..
γιατι ειναι πολλα μαθηματα στα οποια οταν γραφεις εξεταστικη σου λενε να βαζεις την τσαντα στην ακρη του διαδρομου
φαντασου να την ανοιξεις και να βγει το ρολοχαρτο :D

κανεις λαθος , αμα πιεις εστω και λιγο γρηγορα φρεντο ειναι εξαιρετικο καθαρτικο...

Ευκαιρία να σε προσέξει κάποια γκομενοφοιτήτρια. :P Να μην τρως φαγητά που προκαλούν ...τάση προς τουαλέτα, πριν από εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αφου λεμε οτι το παθαινω και τελειως νηστικος πρωι 8 μιση η ωρα οταν παω να δωσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightOwl

Νεοφερμένος

Η NightOwl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Το άγχος επιδρά στο γαστρεντερικό σύστημα. Αυξάνει την έκκριση οξέος στο στομάχι και την έκκριση γαστρικών υγρών. Επηρεάζει τη κινητικότητα του εντέρου με αποτέλεσμα διάρροια ή αντίθετα δυσκοιλιότητα... Οπότε όλα όσα σου συμβαίνουν, είναι φυσιολογικές αντιδράσεις λόγο άγχους. Συμβαίνουν σε πάρα πολλούς να είσαι σίγουρος γι αυτό;)
Να έχεις στη τσάντα σου απλά ένα πακέτα χαρτομάντιλα (μπορεί να χρειαστούν και περισσότερα!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ε κανε την δουλεια σου πριν πας να δωσεις ή αν σου ερχεται προσπαθησε να χεσεις το προηγουμενο βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Παιδια το αγχος ειναι οτι χειρωτερο υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Περιττό να πω ότι πάντα τις εξεταστικές περιόδους τις βίωνα και θα τις βιώνω εφιαλτικά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν σε καταβάλει το αγχος μόνο σε κακό μπορεί να σου βγεί !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top