Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων vs Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας

pinelopi24185

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ποια η διαφορα????τελειωνω φετος και μ αρεσει η βιολογια-βιοτεχνολογια....αλλα δεν εχω καταλαβει τη διαφορα τους!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μπορείς να δεις εδώ:
https://195.251.20.34/.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο Βιοχημειας & Βιοτεχνολογιας (στη Λαρισα) εχω περασει εγω. Δεν εχω παρακολουθησει ομως κανενα μαθημα γιατι θα ξαναδωσω πανελληνιες. Γενικα δεν μου "εμπνεει" ασφαλεια σαν σχολη (απο θεμα αποκαταστασης κυριως). Βασικα δεν την εψαξα και πολυ γιατι ημουν αποφασισμενος να ξαναδωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Κατ'αρχήν ένα μεγάλο γεια στα παιδιά του φόρουμ που έλειψα για κάποιο καιρο (περίπου 6 μήνες) για διάφορους λόγους.Εάν θέλεις κάποια συγκεκριμένη πληροφορία για το τμήμα Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών κοίταξε εδώ. Επίσης εάν έχεισ κάτι άλλο να ρωτήσεις μπορώ να σε βοηθήσω καθώς σπουδάζω στο τμήμα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Οπως επισης και για το τμημα Βιοχημειας-Βιοτεχνολογίας ο,τι απορία έχεις μπορεις να με ρωτησεις καθως φοιτω στο τμημα αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi24185

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κυρίως θελω να μαθω τη διαφορά τους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dolly

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σου demerlad....οτι μπορεις να μου πεις γ αυτο το τμημα οσον αφορα οργανωση δυσκολια μαθηματων υποδομες καθηγητες εστιες θα με διευκολυνες πολυ καθως πρεπει να καταθεσω μηχανογραφικο και θελω να ξερω καποια πραγματακια...ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Οποιος θελει συγκεκριμενες πληροφοριες ας με κανει add στο msn ( talktalk@windowslive.com) για να μπορεσουμε να συζητησουμε πιο ανετα... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magdalena42560

Νεοφερμένος

Η Magdalena42560 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Οπως επισης και για το τμημα Βιοχημειας-Βιοτεχνολογίας ο,τι απορία έχεις μπορεις να με ρωτησεις καθως φοιτω στο τμημα αυτο!


Γειά σου. :bye:
Είπες οτι σπουδάζεις Βιοχημεία-Βιοτεχνολογια στην Λάρισσα. Θέλω να σε ρωτήσω αν ξέρεις πότε ακριβώς είναι η εξεταστική. Άκουσα οτι είναι το Φεβρουάριο αλλά πότε ακριβώς έχει ανακοινωθεί?
Επίσης πού μπορώ να βρω παλία θέματα εξετάσεων? Απο προηγούμενες χρονιές. Πόσες ώρες διαρκεί η εξέταση? Στην ιστοσελίδα δεν αναφέρει τίποτα οσον αφορα εξετάσεις.

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Καμια αλλη διαφορΑ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρια

Νεοφερμένος

Η Δημητρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κατ'αρχήν ένα μεγάλο γεια στα παιδιά του φόρουμ που έλειψα για κάποιο καιρο (περίπου 6 μήνες) για διάφορους λόγους.Εάν θέλεις κάποια συγκεκριμένη πληροφορία για το τμήμα Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών κοίταξε εδώ. Επίσης εάν έχεισ κάτι άλλο να ρωτήσεις μπορώ να σε βοηθήσω καθώς σπουδάζω στο τμήμα αυτο.

γεια σου! εδωσα φετος πανελληνιες και θα ηθελα να ρωτησω, η σχολη αυτη ειναι δυσκολη? ειδα στο προγραμμα σπουδων οτι εχει και μαθηματικα με τα οποια μπορω να πω πως πλεον δυσκολευομαι αφου δεν εχω ασχοληθει για ενα χρονο με αυτα.

ακομη, θα ηθελα να με ενημερωσεις για τη ζωη στα γιαννενα , εχει αρκετες επιλογες ( γενικα ειμαι ατομο που δεν πολυπαω τα πολυκροτα μπαρ/μπουζουκια / ξενυχταδικα και ψαχνω κα για καποιο αλλο στυλ εοδων, γι αυτο ειμαι επιφυλακτικη ως προς οποιαδηποτε πολη εκτος αθηνας / θεσσαλονικης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top