Εξεταστική

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τότε είσαι καλυμμένη πιστεύω. Εμένα ήταν λίγο περίεργη η κατάσταση αλλά έχουμε καλή γραμματεία ε και για ένα μαθηματάκι δε πιστεύω να έχω κανένα πρόβλημα.

Όχι ακριβώς...
Έχω ακόμη την διπλωματική μου που δεν την έχω ξεκινήσει καν ακόμη(βσκ άλλαξα καθηγητή)...
Δυστυχώς υπήρξαν κάποιες λάθος επιλογές και απώλειες :(
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο :cry_x:

Μην κλαις γλυκούλι <3 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο :cry_x:


Σ' ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα :)

Το μόνο που θέλω πλέον είναι να κλείσει αυτός ο κύκλος, να μην έχω εκκρεμότητες να με απασχολούν ώστε να οργανώσω όπως πρέπει τα επόμενα, ευελπιστώντας ότι δεν θα επαναλάβω λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εάν κάποιος θέλει να γράψει κάποιο μάθημα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου, για την οποία π.χ το 80%του βαθμού είναι από την τελική εξέταση και 20% από εργασία, θα γράψει μόνο για το 80%? Να πάρει 100% δηλαδή πρέπει να γράψει το συγκεκριμένο εξάμηνο μαζί με την εργασία;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εάν κάποιος θέλει να γράψει κάποιο μάθημα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου, για την οποία π.χ το 80%του βαθμού είναι από την τελική εξέταση και 20% από εργασία, θα γράψει μόνο για το 80%? Να πάρει 100% δηλαδή πρέπει να γράψει το συγκεκριμένο εξάμηνο μαζί με την εργασία;

Εξαρταται εαν ειναι υποχρεωτικη η εργασια η οχι .
Εαν ηταν και δεν την πηγες καν τοτε παιρνεις το 0.8 * οσο εγραψες ως τελικο βαθμο.
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
γιατι εχει πεσει τοσο το φορουμακι??
ποιοι ξεκινανε εξεταστικη ??
εγω στις 6!
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω εξέταστικη 1η Ιουλίου ...:cray:
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ έχω το εξής θέμα: δίνω κάποια μαθήματα που έδωσα τον Ιανουάριο "ΙΙ" αλλά έχω ξεχάσει τα "Ι". :hehe:
 

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Εγώ πήρα έξι μαθήματα, παρακολουθούσα πού και πού το ένα και θα δώσω τρία.
Οι προσδοκίες όχι ιδιαίτερα ψηλές, λόγω κακών παρέων και έλλειψης ερκοντίσιον στο σπίτι.
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα 1, δίνω άλλα 4.
 

Eff1e

Νεοφερμένος

Η Eff1e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φυσικής Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ από τα 5 μαθήματα,δίνω 4 και ξεκινάω στις 10 Ιουνίου.:hehe:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ξεκινάω 5 Ιουνίου, δίνω 5 μαθήματα (από τα 5) και θα φάω 5 φρίκες μέχρι να τελειώσει η εξεταστική. Αυτά. :P
 

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καταδέχεστε απελπισμένους μεταπτυχιακούς στο θέμα; :P
Δίνω 18 Ιουνίου!
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
3/7 θα δώσω αφου 21/6 πιάνω δουλειά, οπότε άλλος ενας βαρύς Σεπτέμβρης
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
2/3 θα τα δώσω τώρα, ένα τον Σεπτέμβρη και τέλος με τα μαθήματα :’)
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
7 μαθήματα, αρχής γενομένης από Τρίτη και πρέπει να παραδώσω και κάτι εργασίες μέσα στην εξεταστική. Όλα καλά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top