[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Elysium

Νεοφερμένος

Ο Elysium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μην ανησυχειτε για τα αγγλικα πολλοι ηθελαν να γραψουν καλα για το διεθνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

InMathWeTrust

Νεοφερμένος

Ο InMathWeTrust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ξέρω ότι είμαι λίγο "καθυστερημένος" απλώς τώρα εγγράφηκα στο φόρουμ

Ν.Γλώσσα 17,7
Φυσική 19,4
Χημεία 19,6
Μαθηματικά 20

Σύνολο 19298
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ξέρω ότι είμαι λίγο "καθυστερημένος" απλώς τώρα εγγράφηκα στο φόρουμ

Ν.Γλώσσα 17,7
Φυσική 19,4
Χημεία 19,6
Μαθηματικά 20

Σύνολο 19298

Συγχαρητήρια. Εξαιρετική επίδοση! Εύχομαι να έχεις κάνει σωστή επιλογή που καλύπτει τα ενδιαφέροντα και τις διαθέσεις σου.
Φοβερό το 100 / 100 στο δυσκολότερο μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InMathWeTrust

Νεοφερμένος

Ο InMathWeTrust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Συγχαρητήρια. Εξαιρετική επίδοση! Εύχομαι να έχεις κάνει σωστή επιλογή που καλύπτει τα ενδιαφέροντα και τις διαθέσεις σου.
Φοβερό το 100 / 100 στο δυσκολότερο μάθημα!

Ευχαριστώ πολύ φίλε!Μαθηματικό Αθηνών έχω δηλώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έκθεση 13.1
Μαθηματικά 12.6
ΑΕΠΠ 20
ΑΟΘ 20

Σύνολο 16178
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κριμα λιγο καλυτερα μαθηματικα ρε συ μετα 20αρια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε με ρε φιλαράκι και όλην την χρονιά μόνο μαθηματικά διάβαζα και ευελπιστούσα για ένα 17-18 αλλά την ώρα της εξέτασης αυτοκτόνησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
InMathWeTrust.Είμαι β Λυκείου.Ποια τα μυστικά της επιτυχίας σου?Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεκινάς κλείνοντας το forum και γενικά όλο το pc. Επίσης facebook, viber και τα συναφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top