Διάβασμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στην εξεταστική Σεπτεμβρίου, σημασία έχει να κινηθείς πονηρά (αν χρωστάς αρκετά, καλή ώρα). Προφανώς και δεν γίνεται να τα περάσεις όλα, γι'αυτό βάζεις στόχο να δώσεις πχ 7 στα 11 (καλή ώρα), και να περάσεις έστω τα 5-6 με έναν αξιοπρεπή βαθμό. Αν πας για τα πολλά, θα χάσεις και τα λίγα (-εύκολα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα είναι μεγαλη καφρίλα να γράψω εδω ότι δεν χρωστάω κανένα μαθημα και θα ξίνομαι μέχρι αρχες Οκτώβρη;;;:P

Πέρα απο την πλάκα...καλη δύναμη παιδια είναι πολύ δυσκολο να διαβάσετε με τετοια ζεστη και με τετοια διαθεση.;)

:teasing::teasing:

Πες αλήθεια, ζηλεύεις, θέλεις κι εσύ να διαβάσεις, γιατί βαρέθηκες να κάθεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
νομιζω πως το δυσκολοτερο κομματι ειναι να ξεκινησει καποιος. Αν το κανει και μπει στο ρυθμο τοτε δεν ειναι δυσκολο.
Τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
πφ :P

δεν έχω διαβάσει τίποτα σχεδόν όλο το καλοκαίρι :P
αύριο δίνω ένα χρωστούμενο, αλλά έτσι όπως με κόβω δεν θα πάω :P
έχω 2 βδομάδες περίπου για τα άλλα 2 :P
άντε να δω..

Καλή επιτυχία σε σας που ξεκινήσατε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Παντως η εξεταστικη του Σεπτεμβρη ειναι χειροτερη απο τις αλλες δυο. Και γιατι ειναι δυσκολο να διαβαζεις το καλοκαιρι και γιατι τα θεματα που βαζουν τωρα μου φαινονται δυσκολοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παντως η εξεταστικη του Σεπτεμβρη ειναι χειροτερη απο τις αλλες δυο. Και γιατι ειναι δυσκολο να διαβαζεις το καλοκαιρι και γιατι τα θεματα που βαζουν τωρα μου φαινονται δυσκολοτερα

Βάζουν ποιο δύσκολα τον Σεπτέμβρη; :eek: Μην μου λες τέτοια.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαρ χαρ. Τα παιδάκια που κοροϊδεύετε ότι αρχίζουν νωρίς το διάβασμα και βαφτίζεται "φυτά" είναι τα ίδια που στηρίζεστε πάνω τους μπας και σας αφήσουν να αντιγράψετε τπτ...

Oh, karma :P :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χαρ χαρ. Τα παιδάκια που κοροϊδεύετε ότι αρχίζουν νωρίς το διάβασμα και βαφτίζεται "φυτά" είναι τα ίδια που στηρίζεστε πάνω τους μπας και σας αφήσουν να αντιγράψετε τπτ...

Oh, karma :P :sly:

Μπα, μην το λες, όχι απαραιτήτως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Είναι κακό που προγραμματίζω από τώρα την εξεταστική του Σεπτέμβρη;

Απλώς τα πήγα πολύ χειρότερα απ' ό,τι φανταζόμουν σ' αυτήν την εξεταστική και ούτε ξέρω πώς θα μαζεύω τα κομμάτια μου τον Αύγουστο.

Αυτό. Ήθελα να το μοιραστώ. Κιπ σκρολιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Είναι κακό που προγραμματίζω από τώρα την εξεταστική του Σεπτέμβρη;

Απλώς τα πήγα πολύ χειρότερα απ' ό,τι φανταζόμουν σ' αυτήν την εξεταστική και ούτε ξέρω πώς θα μαζεύω τα κομμάτια μου τον Αύγουστο.

Αυτό. Ήθελα να το μοιραστώ. Κιπ σκρολιν.

Καθόλου, δεδομένου πως θα τηρήσεις το πρόγραμμά σου.

Τώρα κάτι κουλά που λέει ο Heisenberg, τύπου όση μεγαλύτερη βεβαιότητα για την ορμή, τόσο πιο αβέβαιη η θέση, κακοήθειες :whistle:

Πάτα πόδι στον εαυτό σου όσον αφορά τη συστηματοποίηση και διάρκεια της προσπάθειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Chemwizard πες μου κι άλλα τέτοια για τον Heisenberg που τα δίνω την Τετάρτη :wacko:

Κι ο Πανάγαθος μαζί μας... Καλή επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Chemwizard πες μου κι άλλα τέτοια για τον Heisenberg που τα δίνω την Τετάρτη :wacko:

Κι ο Πανάγαθος μαζί μας... Καλή επιτυχία! :D
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • heisenberg1jpg-883b72_grande.jpg
    heisenberg1jpg-883b72_grande.jpg
    66.6 KB · Εμφανίσεις: 86

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top