Φυσική: Μαθιουδάκης ή Πενέσης;

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα,ειμαι καινουργιος και θα ηθελα να ρωτησω κατι...Εχω βοηθηματα για τη φυσικη Γ λυκειου και του Πενεση αλλα και του Μαθιουδακη.Οσους ρωταω μου λενε αλλοι το πρωτο και αλλοι το δευτερο.Εσεις ποιο εχετε να μου προτεινετε που να καλυπτει ολες τις μεθοδολογιες και κατηγοριες των ασκησεων;;Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Πενεσης με διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Μαθιουδακης και οι 3 τομοι φοβεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euniki_98

Νεοφερμένος

Η Euniki_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γιατι Πένεσης παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
εγώ προσωπικά πιστεύω οτι ο μαθιουδάκης με την σωστή διαχείρηση των ασκήσεών του έχει πολλές πιθανότητες ο μαθητής να γράψει πάνω απο 90
εγω προσωπικά δεν πολυ προτιμώ της ελληνοεκδοτικής γιατί ξεφεύγει (θεωρώ) απο το νόημα του μαθήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Απλως του πενεση-σινοδινου εχει ξεχωριστα τη μεθοδολογια ενω των μαθιουδαλη-παναγιωτακοπουλου δεν τη λεει ξεχωριστα...Σαν ασκησεις ποιο σε προετοιμαζει καλυτερα με μεγαλυτερη ποικιλια;;Επισης εχω 2 τευχη στον μαθιουδακη οχι 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
To 3 τευχος ειναι τα ρευστα.

Νομιζω οτι του μαθιουδακη τοσο στο στερεο οσο και στα κυματα σε προετοιμαζει καταλληλα και εχει παρα πολλες ασκησεις. Εγω δεν χρειαστηκα να κανω τιποτα αλλο εκτος απο μαθιουδακη και θεματα πανελλαδικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Lancelot εχω τις πιο προσφατες εκδοσεις και οι τομοι ειναι 2.Στον πρωτο εχει ταλαντωσεις,κυματα,κρουσεις,doppler και στον β' εχει ρευστα και στερεο.Αν επιτρεπεται τι βαθμο εγραψες στις πανελλαδικες και ελυσες ολες τις ασκησεις ή αυτες που προτεινει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
εγραψα 19,4 και ελυσα αυτες που προτεινει συν καποιες που μ αρεσαν οπως επισης και τα λυμενα παραδειγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μια χαρα,εγω στοχευω σε 16+,οποτε θα ακολουθησω το παραδειγμα σου...Στα αλλα μαθηματα τι βοηθηματα ειχες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
εισαι επιστημες υγειας ή θετικων επιστημων ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θετικων,θελω στρατιωτικες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Lancelot εχω τις πιο προσφατες εκδοσεις και οι τομοι ειναι 2.Στον πρωτο εχει ταλαντωσεις,κυματα,κρουσεις,doppler και στον β' εχει ρευστα και στερεο.Αν επιτρεπεται τι βαθμο εγραψες στις πανελλαδικες και ελυσες ολες τις ασκησεις ή αυτες που προτεινει;;

Πρακτικα ο 3ος τομος πλεον ειναι τα θεματα επαναληψης του Παναγιωτακοπουλου (Ο παναγιωτακοπουλος και ο μαθιουδακης μαζι τα γραφανε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι το εχω και το επαναληπτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εγώ είχα του Μαθιουδάκη. Πρόκειται για εξαιρετικά βοηθήματα!
Αρκεί να τα δουλέψεις εσύ μόνος σου.
Παιδιά, δεν είναι το βοήθημα το θέμα.

Το ζήτημα είναι να βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ είχα του Μαθιουδάκη. Πρόκειται για εξαιρετικά βοηθήματα!
Αρκεί να τα δουλέψεις εσύ μόνος σου.
Παιδιά, δεν είναι το βοήθημα το θέμα.

Το ζήτημα είναι να βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου.

Εννοειται.Το βοηθημα ειναι η αρχη εσυ θα την κανεις την δουλεια οχι ο συγγραφεας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδια συμφωνω απολυτα,απλα ηθελα να ξερω με ποιο προτεινετε να δουλεψω...Στα υπολοιπα μαθηματα τι ειχατε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KamilGR

Νεοφερμένος

Ο KamilGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και εγω προσωπικα θεωρώ μαθιουδακη-παναγιωτσκοπουλο τρομερα βοηθηματα. Μαθηματικα εχω του παπαδακη (του μπαρλα προσωπικα τα βρηκα ανουσια) και χημεια εχω σαλτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρακουμέλ

Νεοφερμένος

Ο Δρακουμέλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα.Θα ηθελα να ρωτήσω κατι
Ειμαι καινούργιος,πάω γ λυκείου και θέλω να πάρω ένα βοήθημα για την Φυσική.Απλα δεν ξέρω αν πρέπει να παρω Μαθιουδάκη ή Πενέση.Αλλοι λενε Μαθιουδάκη άλλοι πενεση.Ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο για τις πανελλήνιες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Καλησπέρα.Θα ηθελα να ρωτήσω κατι
Ειμαι καινούργιος,πάω γ λυκείου και θέλω να πάρω ένα βοήθημα για την Φυσική.Απλα δεν ξέρω αν πρέπει να παρω Μαθιουδάκη ή Πενέση.Αλλοι λενε Μαθιουδάκη άλλοι πενεση.Ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο για τις πανελλήνιες;;
Ολα καλα ειναι.Πηγαινε ξεφυλισε σε ενα βιβλιοπωλειο και δες ποιο σου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top