Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,345 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,820 μηνύματα σε 75,884 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 360 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

jmknsb

Νεοφερμένος

Ο jmknsb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O jmknsb έγραψε: στις 18:16, 29-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από johny_02
Έχω του 4, 5, 6. Θες τα κείμενα μονο; Του 13 θα το χω μετά τις 6 το απόγευμα
Καλησπέρα στείλε μου αν μπορείς τις απαντήσεις 13-15 όλα εκτός από ακουστικό
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gothboy

Νεοφερμένος

H gothboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H gothboy έγραψε: στις 18:33, 29-08-17:

Γειά σας. Μπορεί κάποιος να στείλει τις απαντηήεις των κειμένων από το κεφάλαιο 5 του Project B2 του Καραμπάτου; Αν σας βολεύει πιο πολύ σε email, μπορώ να σας το στείλω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jmknsb

Νεοφερμένος

Ο jmknsb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O jmknsb έγραψε: στις 09:56, 23-10-17:

Καλημέρα...ξαναδίνω β1 και κάνω μόνος μου τα τεστ από το βιβλίο module b1! έχει κανείς να μου δώσει τις απαντήσεις για έλεγχο?
Παράθεση

siggrafi

Νεοφερμένος

H siggrafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H siggrafi έγραψε: στις 01:09, 04-12-17:

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι καινούργια στο forum. Ψάχνω τις λύσεις για LV και ΗV για όλα τα modeltest του Projekt B2 του Καραμπάτου
Και αν έχει κάποιος κ τα mp3 για τα ΤΕΣΤ 10-15.
Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων.
Παράθεση

Loukas

Νεοφερμένος

Ο Loukas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Loukas έγραψε: στις 18:27, 16-01-18:

θα ηθελα αν εχει καποιος τις λυσεις του wegbereiter 2 c1. ευχαριστω
Παράθεση

joannapes

Νεοφερμένος

H joannapes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H joannapes έγραψε: στις 17:24, 01-03-18:

Μηπως μπορει καποιος να μ στειλει ολοκληρωμενες τις απαντησεις απο το projekt b2 καραμπατος??? δν εχω τ βιβλιο και θελω να τσεκαρω ποια εχω σωστα και ποια λαθος...
Ειναι αναγκη...

Αρχική Δημοσίευση από siggrafi
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι καινούργια στο forum. Ψάχνω τις λύσεις για LV και ΗV για όλα τα modeltest του Projekt B2 του Καραμπάτου
Και αν έχει κάποιος κ τα mp3 για τα ΤΕΣΤ 10-15.
Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων.
Μηπως εχεις βρει τις λυσεις;
Παράθεση

Lila 22

Νεοφερμένος

H Lila 22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Lila 22 έγραψε: στις 11:41, 11-04-18:

Εχει κάνεις τις λύσεις 13 15 απο b2 projekt;
Παράθεση

pinokio1976

Νεοφερμένος

Ο pinokio1976 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O pinokio1976 έγραψε: στις 22:56, 05-05-18:

Παιδιά καλησπέρα και καλό μήνα θα ήθελα σας παρακαλώ όποιος ευκαιρήσει να μου στείλει του Καραμπάτου το zertifikat b1 neu (μπλε) τις λυσεις των modeltest 4,5 ειμαι ευγνομων .Ευχαριστω πολυ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος