Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάμε Σαλόνικα τώρα!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμμ.... ίσως η Λία μιας και είναι ονλάιν;

Αλλά γιατί το θέλεις αυτό Μάνια;

Και βεβαια Φανταγκο...να γινει...αλλα θα το κανεις εσυ σε παρακαλω, μιας και εγω εχω πηξει στη δουλεια και δεν προλαβαίνω?!:redface: (δε δέχομαι καμμία άλλη απάντηση πέραν της θετικής:P)
Ηθελε και η Νεραιδα ενα και της το εχω υποσχεθει, ενα σμαιλι που να κραταει τακουνι στο χερι!!!
Ευχαριστω γλυκιε μου, εκ των προτερων!!!!:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα ήθελα προσωπικώς να διαμαρτυρηθώ περί των όσων μου έσουρε η κατά τ' άλλα αγαπητή συνομιλήτρια Κουέ. Θα ήθελα να της υπενθυμίσω πως αφού δεν μπορεί να κάνει ban τον εαυτό της, θα έπρεπε να είναι πολύ πιο προσεκτική, ιδιαίτερα μάλιστα όταν αναφέρεται σε έναν αξιοπρεπή χρήστη σαν εμένα. Αυτό λέγεται κατάχρηση εξουσίας και διακατέχει γενικώς την ΟΔ σε αυτό το φόρουμ, οι οποίοι αλωνίζουν βρίζοντας τους χρήστες και καταστρατηγώντας βάναυσα όλους τους κανονισμούς που οι ίδιοι υποτίθεται πως διακονούν.

Φτάνει πια! Δηλώνω πως έχω στα χέρια μου DVD που καίει κυριολεκτικά την Κουέ, αφού την δείχνει να καίει το φαγητό, ενώ έγραφε εναντίον μου στο στέκι και ενώ το μωρό έκλαιγε για αλλαγή πάνας. Το υλικό είναι ήδη στα χέρια του Θέμου, ο οποίος διαπραγματεύεται την τιμή της πώλησης στον ΑΝΤ1...

Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και βεβαια Φανταγκο...να γινει...αλλα θα το κανεις εσυ σε παρακαλω, μιας και εγω εχω πηξει στη δουλεια και δεν προλαβαίνω?!:redface: (δε δέχομαι καμμία άλλη απάντηση πέραν της θετικής:P)
Ηθελε και η Νεραιδα ενα και της το εχω υποσχεθει, ενα σμαιλι που να κραταει τακουνι στο χερι!!!
Ευχαριστω γλυκιε μου, εκ των προτερων!!!!:redface:;)
αχ... γιατί μου τα κάνεις αυτα; Αφού ξέρεις ότι δεν τα πάω καλά με τη..ζωγραφική! Εσύ είσαι η καλλιτέχνιδα του στεκιού!

Μάνια θα προσπαθήσω να το έχω έτοιμο σήμερα...
Της Νεράιδας όμως δεν της το φτιάχνω όλα κι όλα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άκουσα πως ο Χάος είναι κομουνιστής και τα πήρα άσχημα, γι' αυτό τα λέω αυτά.

Εσύ Μάνια μου, έχεις καμιά συνταγή να μου προτείνεις για να καλοπιάσω το σύζυγο σήμερα και να κρατήσει το παιδί κι εγώ να βγω για καφέ το απόγευμα με τις φιλενάδες μου; Ξέρεις, οι άντρες μασάνε αν τους κάνεις καλό φαγητό (και καλό κρεβάτι, αλλά λέμε τώρα, δεν έχω όρεξη για τέτοια πράγματα). :D:P

Ναι υπάρχει λύση, πές ότι πάς για έλεγχο προστατη:P

χμμμμ.... ίσως η Λία μιας και είναι ονλάιν;

Αλλά γιατί το θέλεις αυτό Μάνια;

Να το έχουμε ρε παιδιά, με τόσα που ακούμε είναι τέλειο, το έχω πεί κιάλλη φορά, ενα τέτοιο λύπει απο το στέκι ;)

εξαρτάται πάντα από το χρώμα των μαλλιών!!!!:P

Μάυρα, τα ξανθά θέλουν συχνή ρίζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Της Νεράιδας όμως δεν της το φτιάχνω όλα κι όλα :devil:

Εσυ αποφασίζεις, αλλά σε βλέπω να τρέχεις αγαπητέ μου!!!:whistle:
Με το κατοστάρι στα νιάτα σου, πως τα πήγαινες?!:whistle::D:P (θα σου χρειαστεί η όλη εμπειρία σου!!!!:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μόνο εσύ καλή μου Μισέλ μπορείς να φτιάξεις ένα εμότικον που να κάνει τους χρήστες να τραβούν τα μαλλιά τους, αντί να τραβάει αυτό τα δικά του...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και βεβαια Φανταγκο...να γινει...αλλα θα το κανεις εσυ σε παρακαλω, μιας και εγω εχω πηξει στη δουλεια και δεν προλαβαίνω?!:redface: (δε δέχομαι καμμία άλλη απάντηση πέραν της θετικής:P)
Ηθελε και η Νεραιδα ενα και της το εχω υποσχεθει, ενα σμαιλι που να κραταει τακουνι στο χερι!!!
Ευχαριστω γλυκιε μου, εκ των προτερων!!!!:redface:;)

Μην το κάνεις, θές πάλι να έχουμε επισόδειο Κούγια;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συγγνώμη αγαπητή Michelle και ξέρω ότι είσαι και admin αλλά δεν μπορεί ένας innovator να κάνει κουμάντο σε εμένα (!) έναν Moderator! Υπάρχει και μια ιεραρχία!

Τους απλούς χρήστες ναι, να τους βοήθησουμε όσο μπορούμε, αλλά όχι και να καταργήσουμε την ιεραρχία! !!!
Αν θέλεις να καταργήσεις την ιεραρχία, να το αναθέσεις στον Bill το αίτημα της neraidas που ως νέος στην ΟΔ ίσως το δεχτεί.! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε παιδιά προσέξατε κάτι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
hey!!! Καλε, τη συμπαθουμε τη Νεραιδα!!!
Τι ειναι αυτα που λέτε?!
Είναι ον λάιν, θα τα δει και θα μας ταράξει στις μουντζες!!(να μην ξεχασω, να προσθεσω και ενα εμοτικον με μουντζα!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Εχουμε πολλύ καιρό να μούμε όλοι μαζί στην κουβέντα και να δημιουργήσουμε χάος, είναι υπέροχα πραγματικά, γέλιο και χαρές στην κουβεντούλα είναι πάντα η καλύτερη αρχή της μέρας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν θέλεις να καταργήσεις την ιεραρχία, να το αναθέσεις στον Bill το αίτημα της neraidas που ως νέος στην ΟΔ ίσως το δεχτεί.! :mad:

Όχι σε αυτόν!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό το εμότικον...με τα μαλλιά, θ' αργήσει πολύ;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γιατί βιάζεσαι;:ropalo::ropalo:

Για ν' αρχίσω να τα τραβάω...αλλιώς θα τραβήξω τίποτ' αλλο....ε, και δεν κάνει!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Για ν' αρχίσω να τα τραβάω...αλλιώς θα τραβήξω τίποτ' αλλο....ε, και δεν κάνει!!!!!:P

Ντροπή σου να λές πρόστυχα υπονοούμενα:mad::beating::xtipao:



Αγάπη μου όμορφη:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top