Γενικό - Πώς σας φάνηκε η Β' Γυμνασίου;

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εμενα η κυρια στην δευτερα ηταν χημικος αλλα μας εκανε και φυσικη ( και.... μπορω να πω οτι οχι μονο της ταιριαζε περισσοτερο αλλα το αγαπουσε περισσοτερο!)
Και εφυγε για να ερθει στην Θεσσαλονικη:mad:

Εμάς η χημικός μας πέρσι μας έκανε βιολογία,φέτος μας κάνει χημεία!!!Το Β'3 χημεία τους κάνει ο φυσικός μου (τους λυπάμαι!!!)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμάς η χημικός μας πέρσι μας έκανε βιολογία,φέτος μας κάνει χημεία!!!Το Β'3 χημεία τους κάνει ο φυσικός μου (τους λυπάμαι!!!)!

Ειμαι της αποψης οτι ο καθενας με την επιστημη του :).
Μαθηματικους μην τους βαζετε ποτε να κανουν γεωγραφια:P:P:P ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
Επισης γερμανιδες καθ γερμανικων να διδασκουν αρχαια ιστορια:P:P ΜΠΙΤΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ειμαι της αποψης οτι ο καθενας με την επιστημη του :).
Μαθηματικους μην τους βαζετε ποτε να κανουν γεωγραφια:P:P:P ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
Επισης γερμανιδες καθ γερμανικων να διδασκουν αρχαια ιστορια:P:P ΜΠΙΤΤΕ!

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι!Πέρσι ο μαθηματικός μας μας έκανε γεωγραφία!:whistle:(και φέτος μας πήρε στα μαθηματικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι!Πέρσι ο μαθηματικός μας μας έκανε γεωγραφία!:whistle:(και φέτος μας πήρε στα μαθηματικά)

Οι μαθηματικοι στην γεωγραφια ειναι ΤΡΑΓΙΚΟΙ:P περυσι μας εκανε και συνεχεια: ''' να παιδια στην ωρα της γεωγραφιας θα παρουμε 10 λεπτα για τα μαθηματικα'' ολοι: '' ωωωωωωωωωωω κυριε οχι!'' εγω:'' ναι ναι ναι!'':P sweet memories...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Οι μαθηματικοι στην γεωγραφια ειναι ΤΡΑΓΙΚΟΙ:P περυσι μας εκανε και συνεχεια: ''' να παιδια στην ωρα της γεωγραφιας θα παρουμε 10 λεπτα για τα μαθηματικα'' ολοι: '' ωωωωωωωωωωω κυριε οχι!'' εγω:'' ναι ναι ναι!'':P sweet memories...

Πρέπει να είναι κολλημένος με τα μαθηματικά!!!Πέρσι μας είχε μία στριμμένη μαθηματικός στα μαθηματικά!:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πρέπει να είναι κολλημένος με τα μαθηματικά!!!Πέρσι μας είχε μία στριμμένη μαθηματικός στα μαθηματικά!:beating:

Δεν ειναι κολλημενος ΚΑΜΜΕΝΟΣ ειναι αλλα :inlove: ειναι πανεξυπνος ο ατιμος!
Και εμεις ειχαμε εναν στην πρωτη στην μεση της χρονιας την τυφλα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Δεν ειναι κολλημενος ΚΑΜΜΕΝΟΣ ειναι αλλα :inlove: ειναι πανεξυπνος ο ατιμος!
Και εμεις ειχαμε εναν στην πρωτη στην μεση της χρονιας την τυφλα του:P

Στην πρώτη,την πρώτη εβδομάδα είχαμε μία πραγματικά ΤΕΛΕΙΑ καθηγήτρια στα μαθηματικά,αλλά μετά πήγε να διδάξει σε ένα σχολείο για παιδιά με ειδικές ανάγκες και μας έφεραν μία στριμμμένη!Εν τω μεταξύ,άκου σύμπτωση!Η καθηγήτρια που μου κάνει γαλλικά ιδιαίτερα είχε κάποτε αυτή τη στριμμένη που σου λέω μαθήτρια!Απ' ότι μου έχει πει καθηγήτρια που μου κάνει γαλλικά ιδιαίτερα η περσινή μαθηματικός μου ήταν πάρα πολύ καλή μαθήτρια και θα έφευγε στη Γαλλία για σπουδές,αλλά γνώρισε έναν,παντρεύτηκε και τελικά σπούδασε στην Ελλάδα!Το λυπητερό είναι πως τώρα που ανακάλυψα την σύμπτωση,αυτή έχει ήδη φύγει από το σχολείο μου και δεν μπορώ να τη βρω!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ αυτο φοβαμαι μην παθω κι εγω...................... Η δευτερα παντως απο καθηγητες ηταν οτι χειροτερο :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
^^ αυτο φοβαμαι μην παθω κι εγω...................... Η δευτερα παντως απο καθηγητες ηταν οτι χειροτερο :|

Το να παντρευτείς και να μείνεις μόνιμα στην Ελλάδα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Η Δευτέρα γυμνασίου ήταν μια πολύ καλή τάξη θα έλεγα αν βγάλω κάποιους καθηγητές,την χρόνια εκείνη ενωθήκαμε και με το διπλανό γυμνάσιο και από 200 παιδιά είχαμε φτάσει πάνω από 340 πω το θυμάμαι χάλια ήταν.Απο μαθήματα εντάξει η πιο εύκολη τάξη που υπάρχει μαζί με την Α γυμνασίου είχα βγάλει 19.11/13 και στην Γ έγινα και σημαιοφόρος.Τελος αυτο που δεν θ ξεχάσω είναι η καθηγήτρια των αρχαίων που της είχαν σπάσει τα νεύρα.Τελεια χρόνια εκείνα,δυστυχώς στο λύκειο τα πράγματα δεν είναι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Θεώρησα την δευτέρα γυμνασίου πιο δύσκολη χρονιά και από την Α αλλά και από την Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Αλήθεια είσαι από του λίγους που το λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top