Study4exams

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μπαινεις,αλλα δε μπορεις να υποβαλλεις καποια ερωτηση σου
Ααα γίνεται και αυτό? Δεν το ξερα!!! Και απαντάει κάποιος ή μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ααα γίνεται και αυτό? Δεν το ξερα!!! Και απαντάει κάποιος ή μπα?

αμε απαντανε..καθηγητες
!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν χρειάζομαι εγγραφ'η και μπαίνω κανονικότατα σε όλα τα μαθήματα? :confused: Τι στοιχεία είναι αυτά που λέτε ρε παιδιά?

Παίζει να το ανανεώσουν βάζοντας υλικό και για άλλα μαθήματα πχ χημεία? Όχι ε? :P
Και εγώ όταν μπήκα για χημεία ήθελα να ψάξω αλλά δεν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τώρα που έχει ωριμάσει ως project, ποια είναι η γνώμη σας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tso 10

Νεοφερμένος

Ο tso 10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Είναι καλό το site? Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λεν οι άλλοι, εγώ πάντως μόνο με τα σχόλια του study4exams, τα διαγωνίσματα και τις ασκήσεις του στο γνωστό έγραψα στα αρχαία 97.... επίσης με βοήθησε πολύ στη βιολογία γενικής, που ούτε εκεί έκανα φροντιστήριο...
Εννοείται ότι δε μάθαινα τίποτα από έξω, έτσι? Απλά σε βοηθάει να βλέπεις ποια στοιχεία πρέπει να συμπεριλαμβάνεις στις απαντήσεις σου...
Κατά τη γνώμη μου είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λεν οι άλλοι, εγώ πάντως μόνο με τα σχόλια του study4exams, τα διαγωνίσματα και τις ασκήσεις του στο γνωστό έγραψα στα αρχαία 97.... επίσης με βοήθησε πολύ στη βιολογία γενικής, που ούτε εκεί έκανα φροντιστήριο...
Εννοείται ότι δε μάθαινα τίποτα από έξω, έτσι? Απλά σε βοηθάει να βλέπεις ποια στοιχεία πρέπει να συμπεριλαμβάνεις στις απαντήσεις σου...
Κατά τη γνώμη μου είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο
:)

Σε παρακαλώ ρίξε μου τα φώτα σου, πως τα θυμοσουν χωρίς να τα μαθαίνεις απ έξω; εγώ τα μαθαίνω απ έξω σχεδόν όλα και του βιβλίου και του ψηφιακού.. Και πάλι κάποιες φορές δεν καταλαβαίνω τι να γράψω στις ερωτήσεις. Συγχαρητήρια πάντως και για τα αποτελέσματα σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Σε παρακαλώ ρίξε μου τα φώτα σου, πως τα θυμοσουν χωρίς να τα μαθαίνεις απ έξω; εγώ τα μαθαίνω απ έξω σχεδόν όλα και του βιβλίου και του ψηφιακού.. Και πάλι κάποιες φορές δεν καταλαβαίνω τι να γράψω στις ερωτήσεις. Συγχαρητήρια πάντως και για τα αποτελέσματα σου!!!


Σε παραπέμπτω σε αυτό

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=4269631&postcount=522

Δε θα σου πρότεινα να τα μαθαίνεις απέξω, όμως έχει σίγουρα να κάνει μς τον τρόπο που διαβάζει ο καθένας! Δε σημαίνει ότι επειδή εγώ διαβάζω έτσι, είναι και το ιδανικό ε? ;)
Καλή επιτυχία εύχομαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top