Φοιτητική ζωή στο Βόλο

Incredible

Νεοφερμένος

Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλη αρχη σε ολους! και καλα τσιπουρα στον ομορφο βολο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elina :)

Νεοφερμένος

Η Elina :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τμημα γεωπονιας στο Βολο κι εγω. Κακο που ειναι μακρια απο το κεντρο. Η σχολη τι λεει; Ειναι καλη;
Επιτελους καποιος γεωπονια. Αν μαθεις τιποτα για τη σχολη πες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica95

Νεοφερμένος

Η domenica95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εεειιι κανεις στο ιστορικο?! Εεειιι κανεις στο ιστορικο?! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_savva

Νεοφερμένος

Η geo_savva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας, κανένας στους πολιτικούς μηχανικούς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μια ερωτησουλα στα γρηγορα παιδια! Το τμημα ΗΜΜΥ απεχει πολυ απο το κεντρο του βολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Aκριβώς στο κέντρο είναι,πιο κεντρικά από τις άλλες πολυτεχνικές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

locotrelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Aκριβώς στο κέντρο είναι,πιο κεντρικά από τις άλλες πολυτεχνικές ;)
Οταν φτιαχτει το κτιριο σε τρια χρονακια θα ειναι μαζι με τις αλλες πολυτεχνικες και οχι στο συγκροτημα στη παραλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Κατα 80% περνάω Βόλο, οπότε οποιαδηποτε πληροφορια θα ηταν αποδεκτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κατα 80% περνάω Βόλο, οπότε οποιαδηποτε πληροφορια θα ηταν αποδεκτη!!

Δεν ξέρω πόσες φορές έχεις πάει αλλά επειδή εγώ είμαι κοντά και πάω κάθε χρόνο εκεί είναι μια ωραία πόλη με πλούσια ζωή κάτω στην παραλία λιμάνι με πολλά μαγαζιά είτε καφετέριες είτε εστιατόρια ταβέρνες κλαμπ και άλλα τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κι εγω μαλλον Βολο περναω αλλα έχω αμφιβολιες σχετικα με την πολη. Γενικα απο ζωη πως παει? Εχει πραγματα να κανει ενας φοιτητης ή σε ενα χρονο τη βαριεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Κι εγω μαλλον Βολο περναω αλλα έχω αμφιβολιες σχετικα με την πολη. Γενικα απο ζωη πως παει? Εχει πραγματα να κανει ενας φοιτητης ή σε ενα χρονο τη βαριεσαι?
Έχω και γω αμφιβολίες για τη πολη, κάποιος από Βόλο ή να σπουδαζει Βόλο να μας πει καποια γνωμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Overthesanity

Νεοφερμένος

Ο Νικόλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Από club μπορείς να πας κάθε μέρα!Να βολτάρεις στην παραλία είναι και αυτό μια ωραία επιλογή.Πολλά φοιτητικά party στο κτήριο του πολυτεχνείου(μπείτε τζάμπα!παραμερίστε την παχουλούλα που θα σας πρήξει).Ωραίες διαδρομές για ποδηλασία. κλειστά γυμναστήρια και κολυμβητήρια (λίγο εκτός κέντρου) παραλία 15 λεπτά μακριά με λεωφορείο (2.40Ε συνολικά πήγαινε-έλα) υπάρχουν και παραλίες που πας με τα πόδια αλλά δε το συστήνω γιατί είναι κοντά στο λιμάνι.Και το "κορδόνι"(μώλος) στην παραλία του βόλου είναι μια επική βόλτα που μπορείτε να κάνετε με μια κοπελίτσα :D Γενικά άμα ψαχτείς λιγάκι μέχρι και paintball μπορείς να παίξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Έχει πολλά και διαφορετικά πράγματα να κάνει κανείς (αν έχει χρόνο φυσικά). Το καλύτερο είναι ότι οι μετακινήσεις γίνονται και με ποδήλατο γιατί οι αποστάσεις είναι μικρές και η πόλη μαζεμένη. Βόλτες μπορεί να κάνει κανείς τόσο στο κέντρο, όσο και λίγο πιο μακριά γιατί έχει συχνά αστικό που δεν πάει μόνο στο κέντρο. Εμένα όταν πρωτοήρθα μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι είναι πολύ μικρή, ότι το βράδυ δεν έχει και ιδιαίτερη κίνηση σε κεντρικά σημεία και ότι οι περισσότεροι είναι χαλαροί και στα ωράρια και σαν χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Καλησπέρα,πέρασα Βόλο,ποιες περιοχές είναι καλές για να νοικιάσω σπιτι;
Κανένας άλλος για Βολο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Overthesanity

Νεοφερμένος

Ο Νικόλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα,πέρασα Βόλο,ποιες περιοχές είναι καλές για να νοικιάσω σπιτι;
Κανένας άλλος για Βολο; :)

Κάνε ένα add https://www.facebook.com/Nicholas.Efthymiou.1996 Ημμυ 2οετής είμαι αν θες μπορώ να σε κατατοπίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

locotrelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Καλησπέρα,πέρασα Βόλο,ποιες περιοχές είναι καλές για να νοικιάσω σπιτι;
Κανένας άλλος για Βολο; :)
Πανω απο αναληψεως ωραια καινουργια σπιτια αλλα μακρια απο τη σχολη.Απο σχεση ποιοτητας αποστασης τα καλυτερα ειναι πιστευω αυτα στη βασσανη και στη μεταμορφοσεως ,αλλα και αυτα κοντα στο σιδηροδρομικο σταθμο.Κεντρο ειναι τα περισσοτερα ακριβα και παλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ποιο αστικο παιρνεις για να πας στην γεωπονικη σχολη; ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος το 2 νομιζω.Ας διαφωτισει και καποιος αλλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος το 2 νομιζω.Ας διαφωτισει και καποιος αλλος.:P

φοιτητη γεωπονικης στο βολο δυσκολο να βρω στο φορουμ....:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Θα βρεις στον Βολο;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top