Γιατί είστε single;

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Μήπως πρέπει να πας την σωματική σου υγιεινή ενα βήμα πιο πέρα;;;

Όχι μου αρέσει να είμαι βρώμικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Για να τρωω τζατζικι και παστουρμα οσες φορες θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γιατι μαλλον ειμαι ασχημη και ισως υπερβολικα ονειροπολα .Επισης φταιει μαλλον που δεν εχω εγωισμο οποτε παιζει κιολας να μην καψουρευω κανεναν ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατι μαλλον ειμαι ασχημη και ισως υπερβολικα ονειροπολα .Επισης φταιει μαλλον που δεν εχω εγωισμο οποτε παιζει κιολας να μην καψουρευω κανεναν ετσι :P

Ξερεις τα μειονεκτηματα σου οποτε φροντισε να τα βελτιωσεις. Αν δεν τραβας καποιον με την εξωτερικη σου εμφανιση, φροντισε να τον τραβηξεις με τον χαρακτηρα σου.

Για να τρωω τζατζικι και παστουρμα οσες φορες θελω

Εσυ εισαι πολυ kinky αγορι, σε εχω καταλαβει :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraaki21

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γιατί έχω υψηλές απαιτήσεις (οι ταινίες που βλέπω φταίνε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί έχω υψηλές απαιτήσεις (οι ταινίες που βλέπω φταίνε)

Μπραντ Πιτ, Λεο ή Τζόνυ Ντεπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraaki21

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
νταξ johny depp είπε όχι δα και robert pattinson.. :P

αυτά είναι για μικρές οι μεγάλες κοιτάνε από ryan gosling και πάνω ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraaki21

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Oh sweet lords.
Για πες και πόσο χρονών είσαι τώρα.

Πρέπει να είμαι σε κάποια συγκεκριμένη ηλικία για να μου αρέσουν αυτοί οι ηθοποιοί;
Το άκουσα και αυτό.. :worry:
Τα "oh sweet lords" αλλού, όχι σε μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μπραντ Πιτ, Λεο ή Τζόνυ Ντεπ;
Μόνο τον Γιαννάνη το Βαθύ ρε, τι να πουν οι άλλοι μπροστά του; :lol:


νταξ johny depp είπε όχι δα και robert pattinson.. :P

αυτά είναι για μικρές οι μεγάλες κοιτάνε από ryan gosling και πάνω ε

Που τον θυμήθηκες τον Ρόμπερτ; Μετά το λυκόφως πολλές τον ξεχάσαμε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πρέπει να είμαι σε κάποια συγκεκριμένη ηλικία για να μου αρέσουν αυτοί οι ηθοποιοί;
Το άκουσα και αυτό.. :worry:
Τα "oh sweet lords" αλλού, όχι σε μας ;)

Νope, απλά ο συνδυασμός είμαι single+έχω υψηλές απαιτήσεις λόγω ταινιών, κάνουν το επιφώνημα "οh sweet lords" αρκετά αναμενόμενη αντίδραση. Και μένα μ' αρέσει ο Τζόνι αν θέλουμε απλά να κάνουμε κουβέντα.
Τεσπα, δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Jennifer Lawrence με έπιασε με την Kate Upton και με χώρισε. Θα γυρίσει όμως..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top