[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ιατρική Θεσσαλονίκης με 19.190. :D
Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη! :clapup:
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο για όλα όσα έκανε- όχι μόνο για τη σοβαρή δουλειά του αλλά και για τη στήριξή του τόσο καιρό.
Χρήστο νομίζω η ανταμοιβή σου ήρθε. Έπεσες μέσα σε σχολές στις οποίες ''μεγάλοι'' εκτιμητές πέσαν έξω.
Πολλά συγχαρητήρια λοιπόν και στον Χρήστο και σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια ή/και την επιτυχία τους. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
μπήκα 11:02 και δεν μπορούσα να δω... θα ΄θελα να ήξερα εσείς που τα είδατε μπήκατε 11:00:01? :P

Εγώ μπήκα 11 παρά 20 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία στο Αίγιο!!!!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά καλή σταδιοδρομία να έχουμε!!!

welcome :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπακα

Νεοφερμένος

Η μπακα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πέρασα στην Αγγλική. Θέλω δημόσια να ευχαιρστήσω τον κύριο Χρήστο γιατί με πολλά πολλά μηνύματα με ενθάρρυνε και μου τονιζε πως η βάση θα πέσει στο ΑΠΘ Μπράβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΑΠΘ 18η :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Βιολογία Πάτρας με 18.326 μόρια, σειρά 15η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
Σειρά επιτυχίας 15ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
Σειρά επιτυχίας 15ος

Στο τσάκ! Δεν πειράζει αγόρι!! Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Φιλολογία Πάτρας με το 4%!!!! Πάω για 2ο πτυχίο και είμαι πανευτυχής!!!! Βέβαια να δω πως θα προλαβαίνω 10ωρο στο σχολείο και διάβασμα για τη σχολή....

Θα ήθελα να πω σε όσους δεν τα κατάφεραν να μη στεναχωριέστε. Στη δική μου ζωή όλα έρχονται με χρονοκαθυστέρηση, οπότε μην απογοητεύεστε. Απλά μπορεί να μην είναι η κατάλληλη στιγμή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Στο τσάκ! Δεν πειράζει αγόρι!! Μπράβο!

Ευχαριστώ Χρήστο! Δεν πειράζει κάθε εμπόδιο για καλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εχω να πω τρια πραγματα:

1. για να ειμαι om topic περασα 89η στη Νομικη του ΑΠΘ με 18.324 μορια.
2. Συγχαρητηρια στο Χρηστο για το ενδιαφερον του, τις τεκμηριωμενες εκτιμησεις του και την ανωτεροτητα ηθους που επεδειξε απεναντι στους απανταχου κακοντρεχεις του φορουμ.
3. Ντροπη σε οσα μελη εγραψαν χτες μηνυματα-τρολ. Ιδιως οποιος μιλησε για βαση Νομικης ΑΠΘ στα 17.700 να ξερει οτι δημιουργησε σε παιδια φρουδες ελπιδες. Ντροπη!
4. Καλη φοιτητικη ζωη και καλη σταδιοδρομια σε ολους! Ελπιζω να νιωσετε τους κοπους να ανταμοιβονται και να ξεκινησετε με τον καλυτερο τροπο τη φοιτητικη σας ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ημμυ εμπ 28ος!! καλη σταδιοδρομια σε ολους παιδια!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martou

Νεοφερμένος

Η martou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ξερει κανενας αν η σχολη ιστοριασ και εθνολογιας στην κομοτηνη εχει υποχρεωτικα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drdude9

Νεοφερμένος

Ο drdude9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νομική ΕΚΠΑ με 18341!! Ρε καλή σταδιοδρομία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maria k

Νεοφερμένος

Η Maria k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Φιλολογία Πάτρας με το 4%!!!! Πάω για 2ο πτυχίο και είμαι πανευτυχής!!!! Βέβαια να δω πως θα προλαβαίνω 10ωρο στο σχολείο και διάβασμα για τη σχολή....

Θα ήθελα να πω σε όσους δεν τα κατάφεραν να μη στεναχωριέστε. Στη δική μου ζωή όλα έρχονται με χρονοκαθυστέρηση, οπότε μην απογοητεύεστε. Απλά μπορεί να μην είναι η κατάλληλη στιγμή!!!!
Μπράβο και καλή αρχή! Ολα θα τα προλάβεις, θα μπουν σε μια σειρά με τον καιρό και θα τα καταφέρεις μια χαρά :D κάλιο αργά παρά ποτέ όμως, που λέει και ο σοφός μας λαός :hehe:

ξερει κανενας αν η σχολη ιστοριασ και εθνολογιας στην κομοτηνη εχει υποχρεωτικα μαθηματα?

Ναι δες εδώ.

Καλή σταδιοδρομία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella_r

Νεοφερμένος

Η stella_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μουσικης επιστημης και τεχνης , παμακ , με 17,009 !! Chris, επεσες μεσα στην προβλεψη, εν αντιθεση με τις εκτιμησεις του Στρατηγακη , που για τα μουσικα αει και περυσι και φετος εδινε απιστευτα ακυρες προβλεψεις, σαν να τα εβαζε στην τυχη , χωρις καν να ριξει μια ματια στα στατιστικα στοιχεια.. Π.Χ. φετος εδινε 8,5 για το παμακ (απο 15,900), ενω οποιοσδηποτε νοημων ανθρωπος ριχνοντας μια ματια στα στατιστικα στοιχεια συμπαιρανε μια μικρη πτωση .. Αν απαξιει τη σχολη και βαζει νουμερα στην τυχη , ας μην κανει καλυτερα καθολου εκτιμησεις, γιατι προπερυσι τζαμπα ελπιδες ειχα, ποιο αστοχη και αδικαιολογητη προβλεψη δε μπορουσε να κανει !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top