[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
μια προβλεψη για ημμυ κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σου Χρήστο! Ξέρω οτι θα μου πεις να κανω υπομονή μιας και που σε λίγες μέρες θα βγουν τα αποτελεσματα αλλα οσο πιο κοντά ειμαστε στην ημέρα της ανακοίνωσης τοσο κορυφώνεται η αγωνία.. Έδωσα 2η φορα συγκέντρωσα 16,000 μορια στο 1ο πεδιο με το Νεο συστημα.. Πιστεύεις μπαίνω 1) ιστορια αρχαιολογία εκπα ή 2) φπψ εκπα ;;; Εχω δηλώσει μονο αυτες τις σχολες και το άγχος είναι μεγάλο! Ο,τι κι αν απαντήσεις πολύτιμο θα είναι! Ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Γεια σου Χρήστο! Ξέρω οτι θα μου πεις να κανω υπομονή μιας και που σε λίγες μέρες θα βγουν τα αποτελεσματα αλλα οσο πιο κοντά ειμαστε στην ημέρα της ανακοίνωσης τοσο κορυφώνεται η αγωνία.. Έδωσα 2η φορα συγκέντρωσα 16,000 μορια στο 1ο πεδιο με το Νεο συστημα.. Πιστεύεις μπαίνω 1) ιστορια αρχαιολογία εκπα ή 2) φπψ εκπα ;;; Εχω δηλώσει μονο αυτες τις σχολες και το άγχος είναι μεγάλο! Ο,τι κι αν απαντήσεις πολύτιμο θα είναι! Ευχαριστω εκ των προτέρων!

Γιατί δήλωσες μόνο αυτές τις σχολές;
Σε βλέπω στο ΦΠΨ ΕΚΠΑ πάντως εκτός απροόπου.
Όχι πως δεν έχεις πιθανότητες για Ιστορικό αλλά θαρρώ ότι μάλλον για λίγα μόρια θα το χάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά. :lock:
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο οπότε ο χρόνος για εκτιμήσεις τελείωσε.
Καλά αποτελέσματα σε όλους! :D

Τα αυριανά μας θέματα:
[2016] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ
[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top