[30/5/2016] Χημεία Κατεύθυνσης - Νέο Σύστημα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
15 Έκθεση ειναι ένας πολύ καλός βαθμός ακόμα και για μαθητές που πάνε ιατρική. Το θέμα είναι ότι αν οι βαθμοί είναι συνολικά μια Pizza το κομμάτι που αναλογή στην έκθεση είναι μεγαλύτερο....

Το θέμα είναι οτι πολλοί βασεολόγοι συγκρίνετε με τις βάσεις του 2001 τότε που η πίτσα είχε πολλά κομμάτια .


Οι βάσεις δε θα ανέβουν αντιθέτως θα πέσουν.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε φοκο οι βασεις θα πεσουν παντου και στα οικονομικα και πληροφορικης ιδιαιτερα πιστευω θα γκρεμοτσακιτσουν και ασε τους αλλους να λενε για διαστημικη ανοδο των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosThe97

Νεοφερμένος

Ο NikosThe97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
15 καλός βαθμός για έκθεση ακούω, είμαστε καλα; 16.5 το λιγότερο (17 και πάνω) θεωρείται καλός βαθμός για κάποιον που διεκδικεί σοβαρές σχολές. Ποτέ δεν έχω συναντήσει άτομο να μπαίνει ιατρική Αθηνών με 15, πόσο μάλλον τώρα με το καινούριο σύστημα. Μην το κουράζουμε άλλο, μετά τα στατιστικά τα ξανα λέμε. Εγώ είπα πως ΑΝ δούμε άνοδο θα είναι ισχνή. Αλλίως στα ίδια επίπεδα με πέρυσι ή λίγο κάτω, αυτά μπορώ να πω με τα δεδομένα, αναλυτική ανάλυση ήδη έκανα. Τώρα όποιος είναι έμπειρος και προβλέπει βάσεις πριν καν τελειώσουν οι εξετάσεις να το σπουδάσει το επάγγελμα και εγώ δεν θα ξανά ασχοληθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
15 καλός βαθμός για έκθεση ακούω, είμαστε καλα; 16.5 το λιγότερο (17 και πάνω) θεωρείται καλός βαθμός για κάποιον που διεκδικεί σοβαρές σχολές. Ποτέ δεν έχω συναντήσει άτομο να μπαίνει ιατρική Αθηνών με 15, πόσο μάλλον τώρα με το καινούριο σύστημα. Μην το κουράζουμε άλλο, μετά τα στατιστικά τα ξανα λέμε. Εγώ είπα πως ΑΝ δούμε άνοδο θα είναι ισχνή. Αλλίως στα ίδια επίπεδα με πέρυσι ή λίγο κάτω, αυτά μπορώ να πω με τα δεδομένα, αναλυτική ανάλυση ήδη έκανα. Τώρα όποιος είναι έμπειρος και προβλέπει βάσεις πριν καν τελειώσουν οι εξετάσεις να το σπουδάσει το επάγγελμα και εγώ δεν θα ξανά ασχοληθώ.

Εγω εχω φιλο που με 14 εκθεση μπηκε ιατρικη αθηνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosThe97

Νεοφερμένος

Ο NikosThe97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
έναν στους 300 και μάλιστα δεν θεωρείται καλός βαθμός και έγραψε πολύ καλά στα υπόλοιπα, πριν είπαν οτι το 15 είναι πολύ καλός όχι απλά καλός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Στο γ1 η ενωση Μ δεν ειναι εκτος υλης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosThe97

Νεοφερμένος

Ο NikosThe97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όχι γιατί να είναι εκτός ύλης; Άλας είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
της πλακας τα θεματα σε σχεση με αλλες χρονιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top