Γενικό - Βοηθήματα Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
δεν σε ικανοποιει αυτο?φροντιστηριο δεν πας?που εισαι στην υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Με καλύπτει απλά θέλω κάτι εξτρα για μένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Με καλύπτει απλά θέλω κάτι εξτρα για μένα....
Μπορείς να βρεις αρκετό δωρεάν υλικό στον ιστότοπο www.economics.edu.gr , στην ενότητα του ΑΟΘ. Αν παρ' όλα αυτά επιμένεις για κάποιο βοήθημα, στείλε μου pm για να σου προτείνω κάποια καθώς είναι αντιδεοντολογικό να τα αναφέρω στο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππο

Νεοφερμένος

Ο Ιππο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας είμαι καινούργιος στην παρέα!!!Είμαι γ λυκείου και θα ήθελα να μου πείτε ένα καλό βοήθημα στο αεππ.Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Γεια σας είμαι καινούργιος στην παρέα!!!Είμαι γ λυκείου και θα ήθελα να μου πείτε ένα καλό βοήθημα στο αεππ.Ευχαριστώ.


Τσιωτάκης.(Εκδόσεις Σαββάλας)
Λιώστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Θελω να αγορασω ενα βοηθημα για τον προγραμματισμο. θα ηθελα να εχει πολλες λυμενες ασκησεις, και να αρχιζει απο την δομη επαναληψης, τους πινακες κ.τ.λ. (εκει που δυσκολευομαι δηλαδη :P )... θα προτιμουσα να εχει πολλες λυμενες και αρκετα λιγοτερες ασκησεις για επιλυση χωρις λυση. ποιο μου προτεινετε; (αν ειναι δυνατον να ειναι σε εναν τομο, θα ηταν καλυτερα) Ευχαριστω προκαταβολικα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ακουσα οτι του σαββαλα ειναι καλο το βοηθημα. αλλα δεν ξερω αν ισχυει πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ακουσα οτι του σαββαλα ειναι καλο το βοηθημα. αλλα δεν ξερω αν ισχυει πραγματικα.
Καλό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ξερει κανεις το βοηθημα 300 + χ ασκήσεις για το μάθημα ανάπτυξη εφαρμογών σε προγραμματιστικό περιβάλλον του Φώτη Λαζαρίνη; το ειδα σημερα σ ενα βιβλιοπωλειο και ειχε αρκετες λυμενες ασκησεις και μου φανηκε ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κάνουμε στο σχολείο μας ασκήσεις από αυτό το βιβλίο
Έχει πολύ ενδιαφέρον ασκήσεις..
Είναι λίγο δυσνόητες ορισμένες αλλά ντάξει..
Φυσικά αυτό το βιβλίο είναι για συμπλήρωμα κάποιου άλλου και όχι μόνο του..
Καλή επιλογή είναι το άλλο βιβλίο του ίδιου συγγραφέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Το βοηθημα του Γιωργου Καρκαμανη ειναι καλο παιδε? Ρωταω γιατι σκοπευω να ξαναδωσω εξετασεις και θελω να παρω ενα νεο βοηθημα αεεπ.Ας απαντησει καποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Το βοηθημα του Γιωργου Καρκαμανη ειναι καλο παιδε? Ρωταω γιατι σκοπευω να ξαναδωσω εξετασεις και θελω να παρω ενα νεο βοηθημα αεεπ.Ας απαντησει καποιος.
Είναι πάρα πολύ καλό..αυτό δουλεύαμε όλη τη χρονιά στο φροντιστήριο, μαζί με ασκήσεις και από άλλες πηγές φυσικά, αλλά σε υπερκαλύπτει θα έλεγα..έχει τα πάντα..το συνιστώ ανεπιφύλακτα! :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Το βοηθημα του Γιωργου Καρκαμανη ειναι καλο παιδε? Ρωταω γιατι σκοπευω να ξαναδωσω εξετασεις και θελω να παρω ενα νεο βοηθημα αεεπ.Ας απαντησει καποιος.
Eγω ξεκινισα του Λαζαρίνη, καλο φαινεται. Πολλες ασκησεις και λυμενες. Εχει και θεματα που επεσαν σε πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Eγω ξεκινισα του Λαζαρίνη, καλο φαινεται. Πολλες ασκησεις και λυμενες. Εχει και θεματα που επεσαν σε πανελληνιες!
Oκ ευχαριστω πολυ φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Μπορείς να βρεις αρκετό δωρεάν υλικό στον ιστότοπο www.economics.edu.gr , στην ενότητα του ΑΟΘ. Αν παρ' όλα αυτά επιμένεις για κάποιο βοήθημα, στείλε μου pm για να σου προτείνω κάποια καθώς είναι αντιδεοντολογικό να τα αναφέρω στο φόρουμ.

Γιατί να είναι αντιδεολογικό; Γράψε ποιά βοηθήματα λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση έχω το βοήθημα για Α.Ε.Π.Π. Ντζιός-Κοψίνης αλλά δεν μου κάνει θα έλεγα, μπορεί κάποιος να μου προτείνει με σιγουριά κάτι καλύτερο με ασκήσεις κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση έχω το βοήθημα για Α.Ε.Π.Π. Ντζιός-Κοψίνης αλλά δεν μου κάνει θα έλεγα, μπορεί κάποιος να μου προτείνει με σιγουριά κάτι καλύτερο με ασκήσεις κλπ;
Toυ Καρκαμάνη είναι εξαιρετικό βοήθημα με πάρα πολύ καλές ασκήσεις..λυμένες και προς λύση..αρκετές βασικές για να πιάσεις το νόημα αλλά και πάρα πολλές που είναι πολύ δύσκολες έως παλούκια..έχει θέματα Πανελληνίων μέχρι το 2011 και είναι πολύ κατανοητό σε θεωρία και οι λύσεις του επίσης..το συνιστώ ανεπιφύλακτα! για άλλα βοηθήματα δε γνωρίζω να πω..αυτό που έχεις δεν το ξέρω..πάντως του Καρκαμάνη έχει όλο το πακέτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Γιατί να είναι αντιδεολογικό; Γράψε ποιά βοηθήματα λες!
Απλά πήγαινε σε εκείνο το site, θα βρεις υλικό για ΑΟΔΕ και ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Απλά πήγαινε σε εκείνο το site, θα βρεις υλικό για ΑΟΔΕ και ΑΟΘ.

Είναι λίγο δύσκολο να διαβάζεις από τον υπολογιστή για αυτό και ρωτάο για βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Toυ Καρκαμάνη είναι εξαιρετικό βοήθημα με πάρα πολύ καλές ασκήσεις..λυμένες και προς λύση..αρκετές βασικές για να πιάσεις το νόημα αλλά και πάρα πολλές που είναι πολύ δύσκολες έως παλούκια..έχει θέματα Πανελληνίων μέχρι το 2011 και είναι πολύ κατανοητό σε θεωρία και οι λύσεις του επίσης..το συνιστώ ανεπιφύλακτα! για άλλα βοηθήματα δε γνωρίζω να πω..αυτό που έχεις δεν το ξέρω..πάντως του Καρκαμάνη έχει όλο το πακέτο ;)

Έχεις κάποιο λινκ για το βιβλίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top