Ειδικές κατηγορίες: Απορίες

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Κατάργηση των ειδ. κατ => Δυσκολότερη πρόσβαση => Λιγότεροι φοιτητές => Λιγότερα κρατικά έξοδα.
Saw that coming from a mile.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Kανονικα δε θα επρεπε να υπαρχει καν ειδικη κατηγορια πολυτεκνων ουτε τριτεκνιας, αλλα να υπαρχει μια αναλογα με το εισοδημα της καθε οικογενειας....
Τι σημασια εχει αμα ο αλλος εχει 4 παιδια και ζει ανετα και ο αλλος ενα αλλα ειναι ανεργος;; Γιατι ο 2ος να μην ειναι σε ειδικη κατηγορια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Τώρα που τελείωσα το λύκειο, και να καταργηθούν δε με αφορά :P


(Ημουν σε ειδική κατηγορία ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Γενικη Σειρα, Τριτεκνοι, Πολυτεκνοι, Κοινωνικα Κριτηρια, Ομογενεις, Μουσουλμανοι, Αθληματα, Μετεγγραφες, 10%, 10% Τριτεκνοι...

Μα και φυσικα δεν ειναι αρκετα. Απαιτειται η θεσπιση κι αλλων κατηγοριων, Β' και Γ' Κατανομης οπως και 10% σε αυτες ωστε να σιγουρευτουμε οτι ολοι θα πιασουν την πολυποθητη θεση στην 3οβαθμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μπορεί απλα η Ελλαδα να θέλει να αυξήσει τις πωλήσεις των προφυλακτικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αρκετά λογικό...αν και φαντάζομαι θα καταργηθεί γενικότερα το 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ξέρει κανεις αν υπαρχει καποια ειδικη κατηγορια για παιδια ομογενων; Συγκεκριμενα ο πατερας μου ζουσε στην Κωνσταντινουπολη μεχρι τα 18 του και πριν 7 χρονια απεκτησε ελληνικη υπηκοοτητα. Εγω ομως δεν εχω διπλη υπηκοοτητα . Γίνεται να μπω σε καποια ειδικη κατηγορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ξέρει κανεις αν υπαρχει καποια ειδικη κατηγορια για παιδια ομογενων; Συγκεκριμενα ο πατερας μου ζουσε στην Κωνσταντινουπολη μεχρι τα 18 του και πριν 7 χρονια απεκτησε ελληνικη υπηκοοτητα. Εγω ομως δεν εχω διπλη υπηκοοτητα . Γίνεται να μπω σε καποια ειδικη κατηγορια;

Στη Γερμανία που ήμουν υπήρχε η ειδική κατηγορία του 3% για τους ομογενείς!Εσύ έβγαλες το σχολείο στην Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στη Γερμανία που ήμουν υπήρχε η ειδική κατηγορία του 3% για τους ομογενείς!Εσύ έβγαλες το σχολείο στην Ελλάδα;
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

Τότε δεν γνωρίζω...αλλά δεν νομίζω να υπάρχει...αλλά και πάλι δεν γνωρίζω....ρώτα καλύτερα κάποιον που θα ξέρει...σε κάποια υπηρεσία ίσως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia athens

Νεοφερμένος

Η menia athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!
Έδωσα πέρυσι παννελήνιες και φέτος λέω να ξαναδώσω,όμως να ενταχθώ στους υποψήφιους με ειδική κατηγορία.
Χρειάζεται να ξαναδώσω όντως ή απλώς με τα μόρια που έχω βγάλει να καταθέσω τα κατάλληλα δικαιολογητικά;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!
Έδωσα πέρυσι παννελήνιες και φέτος λέω να ξαναδώσω,όμως να ενταχθώ στους υποψήφιους με ειδική κατηγορία.
Χρειάζεται να ξαναδώσω όντως ή απλώς με τα μόρια που έχω βγάλει να καταθέσω τα κατάλληλα δικαιολογητικά;;;

Σε ποια ειδική κατηγορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ισχύει η διαφοροποίηση ανάμεσα στις βάσεις πολύτεκνων και μη ή έχει καταργηθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καμία απάντηση ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top