Iατρική Θεσσαλίας (Λάρισα)

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
ξερετε μηπως αν περναει απο την ανθιμου γαζη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ξερετε μηπως αν περναει απο την ανθιμου γαζη?
Νομίζω όχι το 4 αλλά δεν είμαι σίγουρη. Από ανθίμου γαζή περνάει στάνταρ το 1 που πάει λιβαδάκι-νεάπολη, το 9 που πάει στα τει και το 5. Στην ανθίμου γαζή έχει στάση στο 4ο λύκειο-γυμνάσιο. Δείχνει σε πόσα λεπτά περνάει το κάθε λεωφορείο και τον αριθμό του. Πάντως όπως είπαν τα παιδιά το 4 λεωφορείο μπορείς να το πάρεις από κεντρική και είναι πολύ κοντά αν έχεις νοικιάσει σπίτι ανθίμου γαζή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Φέτος πέρασα κι εγώ στην Ιατρική Σχολή Λάρισας!
Βρήκα μάλιστα ήδη σπίτι στην πόλη, στη συνοικία Νεράιδα. (Αρκετά καλή και ιδιαίτερα βολική για εμάς της Ιατρικής.)
Η ζωή στην πόλη προδιαγράφεται πολύ καλή...
Αναμένω απαντήσεις από τους συμφοιτητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
^ Πάρε ποδήλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
^ Πάρε ποδήλατο.

Ε ν ν ο ε ί τ α ι !!!

Όλο τον χρόνο, πριν καν δώσω, σκεφτόμουν πως, αν δεν περάσω στην Αθήνα, θα ήθελα πολύ μία πόλη ποδηλάτων, οπότε, μόλις πήγα Λάρισα την Πέμπτη, ενθουσιάστηκα! :D
Έχω ήδη ποδήλατο στο εξοχικό, αλλά χρειάζεται μία γερή επιδιόρθωση και φυσικά μετακίνηση.
Ίσως με συμφέρει να αγοράσω, και, μιας και είδα μπόλικα ποδηλατάδικα, θεωρώ πως θα βρω κάτι οικονομικό, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member

Νεοφερμένος

Ο Member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Φέτος πέρασα κι εγώ στην Ιατρική Σχολή Λάρισας!
Βρήκα μάλιστα ήδη σπίτι στην πόλη, στη συνοικία Νεράιδα. (Αρκετά καλή και ιδιαίτερα βολική για εμάς της Ιατρικής.)
Η ζωή στην πόλη προδιαγράφεται πολύ καλή...
Αναμένω απαντήσεις από τους συμφοιτητές!

Γειά σου Χαράλαμπε καλως ήλθες στην Πόλη μας.
Πιστεύω η Νεραίδα ήτανε η καλύτερη επιλογή που έκανες για την σχολή που πέρασες.
Το ποδήλατο θα σε βοηθήσει πολύ στις μετακινήσεις προς το κέντρο, αν και με τα πόδια δεν είναι μακρυά.
Η Λάρισα έχει μεγάλο δίκτυο ποδηλατοδρόμων άλλα είναι και πεζοδρομημένη κατα μεγάλο βαθμό στο κέντρο της, οπότε είναι
πολύ φιλική προς τον ποδηλάτη.

Έχει ένα μεγάλο Πάρκο στο αλκαζάρ για βόλτες στο πράσινο και περιπάτους δίπλα στο Πηνειό ποταμό και θα αποκτήσει ακόμα ένα
πολύ σύντομα(τέλη Οκτώβρη θα είναι έτοιμο), εκεί κοντά στην γειτονιά σου στην οδό Σαρίμβεη.

Οτιδήποτε άλλο χρειαστείς ρώτα, λαρισαίος γαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Με χαροποιούν ιδιαίτερα τα σχόλιά σου για την πόλη, ορισμένα από τα οποία διαπίστωσα κι ο ίδιος!
Έχω αρχίσει να διαμορφώνω πολύ καλή γνώμη σιγά - σιγά!
Εσύ σπουδάζεις κάτι στη Λάρισα ή αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member

Νεοφερμένος

Ο Member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με χαροποιούν ιδιαίτερα τα σχόλιά σου για την πόλη, ορισμένα από τα οποία διαπίστωσα κι ο ίδιος!
Έχω αρχίσει να διαμορφώνω πολύ καλή γνώμη σιγά - σιγά!
Εσύ σπουδάζεις κάτι στη Λάρισα ή αλλού;

Διοικήση Επιχειρήσεων Λάρισα, άλλα είμαι παλιά καραβάνα εγώ.. :P

Α,κάτι ακόμα οι τιμές στα καινούρια ποδήλατα τσιμπάνε λίγο οι τιμές (250-300 ευρώ), οπότε ψάξου για την επιδιόρθωση
στο παλιό πρώτα αν καταφέρεις κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top