Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,367 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,578 μηνύματα σε 77,784 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθήματα φυσικής από φοιτητή - Προτάσεις

Dark_Shadow

Φοιτητής

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε: στις 11:25, 20-08-13:

Ναι ενας ΠΜ θεωρεις κατεχει πολυ ηλεκτρομαγνητισμο
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,497 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 11:30, 20-08-13:

εδώ θεολόγοι διδάσκουν ανάπτυξη εφαρμογών Γ' Λυκείου..
3
Παράθεση

MaBer

Υποψήφιος διδάκτορας

H MaBer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H MaBer έγραψε: στις 16:20, 20-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_Shadow
επι πληρωμή; ΟΧΙ.

Αιτιολογώ. Δεν είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να είναι τόσο καλός ώστε να κάνεις ΟΛΑ τα μαθήματα πανελληνίων.
Για να είμαι ειλικρινής, αυτό πιστεύω και εγώ κατά βάθος. Δεν αρκεί μόνο η γνώση, χρειάζεται και η εξεταστική άποψη: τι θέματα έχουν βάλει, πως πρέπει να διαβάσει ο μαθητής κοκ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος