Ο πιο καλός καθηγητής ...

Ο πιο καλός καθηγητής ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Είμαι άντρας και προτιμώ γυναίκες καθηγητές

    Ψήφοι: 12 8.4%
  • Είμαι άντρας και προτιμώ άντρες καθηγητές

    Ψήφοι: 18 12.6%
  • Είμαι άντρας και δεν νοιάζει το φύλο

    Ψήφοι: 39 27.3%
  • Είμαι γυναίκα και προτιμώ γυναίκες καθηγητές

    Ψήφοι: 3 2.1%
  • Είμαι γυναίκα και προτιμώ άντρες καθηγητές

    Ψήφοι: 16 11.2%
  • Είμαι γυναίκα και δεν νοιάζει το φύλο

    Ψήφοι: 55 38.5%

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Δεν έχω πρόβλημα αν θα είναι αντρας η γυναικα..:) Δεν καθορίζει το φυλο το πως κανει ο αλλος σωστα τη δουλεια του ως καθηγητης .
Παντως, ο καλύτερος καθηγητής για μένα , ηταν ενας Μαθηματικός που είχαμε στο Γυμνάσιο (Α'+Β') ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ στη δουλεια του , είχε μεταδοτικότητα και δεν βαριόσουν το μαθημα ! Εμαθα πολλά βασικά πράγματα και μου έχει μείνει αυτος ο καθηγητης ακόμα στο μυαλό μου επειδή κατάφερε να μου αρεσουν τα Μαθηματικά εστω και λίγο (όσο τα δίδασκε εκείνος:redface:), αφου γενικά δεν τα πάω και δεν με πάνε.. Γενικά δεν είμαι των Θετικοτεχνολογικών μαθημάτων..Ειμαι σκράπας σε αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Σίγουρα έχουμε γνωρίζει όλοι πολλοί καθηγητές και κάποιοι από εμάς θα συνεχίζουν να γνωρίζουν.

Ποίες προϋποθέσεις, για εσάς, πρέπει να έχει ένας καθηγητής έτσι ώστε να το θεωρήσετε καλών;

Χαρακτηριστικά όπως φύλο, εμφάνιση μετράνε για εσάς;
δεν αργησα να απαντησω στο ερωτημα σου:D μονο σχεδον 5 χρονια:redface:λοιπον δεν νομιζω οτι το αν εχεις καθηγητη η καθηγητρια μετραει πολυ.εγω ειχα στο φρονιτησριο και στα αγγλικα και για τα μαθηματα του σχολειου μονο εναν ανδρα καθηγητη ο οποιος ηταν πολυ καλος.ολοι οι υπολοιποι καθηγητες ηταν γυναικες.ετυχε να εχω και ασχετες γυναικες καθηγηγτριες.ετυχε δεν σημαινει οτι ολοι οι ανδρες ειναι καλοι καθηγητες και ολες οι γυναικες ασχετες.επισης ετυχε να εχω εξαιρετικες καθηγητριες γυναικες.γενικα ο καλος καθηγηγτης για εμενα πρεπει να ειναι αυστηρος στη βαθμολογηση για να μην παιρνουν να μυαλα των μαθητων αερα γιατι πολλοι τους χαιδευουν κανοντας τους να πιστευουν οτι ειναι αριστοι και μετα στις εξετασσεις πατωνουν.πρεπει να ειναι απαιτητικος επισης να μην αφηνει τον μαθητη να επαναπαυθει.να ειναι σοβαρος με υψηλο μορφωτικο επιπεδο και να κραταει αποστασεις απο το μαθητη.να του συμπαραστεκεται μεν σε δυσκολες στιγμες οπως ο καιρος των εξετασεων να μην γινεται φιλος του δε.ο καθηγητης ειναι καθηγηγτης και του μιλαμε στον πληθυντικο κι ο μαθητητς ειναι μαθητητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω παλι νομιζω οτι οι αντρες καθηγητες ειναι καλυτεροι...εχουν πιο πολυ υπομονη απο τις γυναικες,πιο πολυ ανεκτικοτητα και τους κανεις πιο ευκολα ο,τι θελεις :P εγω τα πηγαινα καλυτερα με τους αντρες :P
εγω πιστευω το αντιθετο.γενικα πιστευω οτι οι γυναικες ειναι πιο υπομονετικες και λυπουνται λιγο περισσοτερο και τα παιδια αν δεν μπορουν να ανταποκριθουν σε καποια μαθηματα.αλλα ειναι στον ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν ξεχωρίζω φυλο στους καθηγητες, αν και πιστευω πως οι αντρες καθηγητες είναι καλύτεροι...
Για να μου αρέσει ένας καθηγητής πρέπει να έχει μεταδοτικότητα και να κάνει το μάθημα ενδιαφέρον ακόμα κι αν δεν είναι... Επισης να εχει οικειοτητα με τα παιδια και να του εχω εμπιστοσυνη (σε μερικους καθηγητες/τριες εχω παρα πολύ εμπιστοσυνη και σε αλλους καθολου). Να μας ενθαρρυνει όταν βλέπει ότι πέφτουμε, και να ενδιαφερεται τουλαχιστον λιγο! πφφ θελω να γραψω πολλά αλλα μολις ξυπνησα και βαριεμαι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
και εγω προτιμω τους αντρες καθηγητες ειναι κατι μαναρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο το φύλο. Μερικοί από τους καλύτερους καθηγητές μου είναι άντρες και μερικοί είναι γυναίκες. Εκείνο που μετράει είναι να έχουν γνώσεις, μεταδοτικότητα και όρεξη για δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μια αγγλικου που ειχαμε πρωτη και δευτερα λυκειου <3 ααααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Η καθηγητρια χημειας....♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καθηγητης θρησκευτικων !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Δε μπορώ να μη γράψω..ο φυσικός και ο μαθηματικός μου..μιλάμε για top :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ο ποιο καλος καθηγητης ειναι αυτος που γνωριζει πολυ καλα την επιστημη που διδασκει, εχει μεταδοτικοτητα και ειναι φιλικος με τους μαθητες του. Οταν κανει μαθημα κανει μαθημα ενω οταν κανει πλακα κανει πλακα. Αυτα μπορει να τα εχει ο καθενας αντρας ή γυναικα. Οποτε δεν με νοιαζει το φυλο.
Προσωπικα: αγαπαμε: τον μαθηματικο, την φυσικοχημικο και την καθ γερμανικης φιλολογιας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Δεν πάμε στο σχολείο για να βγάλουμε μοντέλα, πάμε στο σχολείο για να μεταμορφωθούμε από αμαθή ζώα (χωρίς να προσβάλλω άτομα που δεν ήθελαν ή δεν κατάφεραν να πάνε) σε ανθρώπους με γνώσεις, απόψεις και κριτική σκέψη. Αν ένας καθηγητής είναι καλός στη δουλειά του, στο να κάνει το μάθημα ενδιαφέρον και συνάμα ωφέλιμο, δεν με ενδιαφέρει το φύλο, το ντύσιμο, η φυλή, η θρησκεία κ.ο.κ. Με ενδιαφέρει να φεύγω απ' το σχολείο και να έχω καταλάβει το μάθημα απ' την παράδοση, χωρίς να χρειάζομαι παπαγαλία ή φροντιστήριο. Δυστυχώς, όλο άσχετους πετυχαίνω μέχρι τώρα, έχω το μαγνήτη, αλλά υπήρξαν και εξαιρέσεις στον κανόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω πιστευω το αντιθετο.γενικα πιστευω οτι οι γυναικες ειναι πιο υπομονετικες και λυπουνται λιγο περισσοτερο και τα παιδια αν δεν μπορουν να ανταποκριθουν σε καποια μαθηματα.αλλα ειναι στον ανθρωπο

Τι λες ρε οι γυναίκες μπορούν να γίνουν πολύ σκύλες..ειδικά οι φιλόλογοι..δεν κάνω γενικεύσεις αλλά είναι ένα χαρακτηριστικό που έχω πετύχει σε πολλές φιλολόγους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι λες ρε οι γυναίκες μπορούν να γίνουν πολύ σκύλες..ειδικά οι φιλόλογοι..δεν κάνω γενικεύσεις αλλά είναι ένα χαρακτηριστικό που έχω πετύχει σε πολλές φιλολόγους..

:worship::worship::worship::thumbsup::thumbsup::thumbup::worship::worship: αυτο ξανα πες το:P:P αλλα οπως προειπα δεν παιζει ρολο αν ειναι γυναικα ή αντρας αλλα να ξερει την επιστημη του και να εχει μεταδοτικοτητα.
οχι σαν την ξινομουρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τι λες ρε οι γυναίκες μπορούν να γίνουν πολύ σκύλες..ειδικά οι φιλόλογοι..δεν κάνω γενικεύσεις αλλά είναι ένα χαρακτηριστικό που έχω πετύχει σε πολλές φιλολόγους..
:worship::worship::worship::thumbsup::thumbsup::thumbup::worship::worship: αυτο ξανα πες το:P:P αλλα οπως προειπα δεν παιζει ρολο αν ειναι γυναικα ή αντρας αλλα να ξερει την επιστημη του και να εχει μεταδοτικοτητα.
οχι σαν την ξινομουρα:whistle:

Oι γυναίκες γενικά έχουν μία υστερική ταση, μπορουν να αρχισουν να τσιριζουν με το παραμικρο η να παρουσιαζουν τασεις παραλογισμου και σχιζοφρένειας. :jumpy: Λιγες φορες θα δεις αντρα να τσιριζει σαν σχιζοφρενης και να βγαίνει εκτος ελεγχου. Οι αντρες ειναι γενικα πιο ηρεμοι και πιο ψυχραιμοι, αντιμετωπιζουν με περισσοτερη ψυχραιμια τις καταστασεις και σπανια βγαίνουν εκτος ελεγχου... :angel: Και προς Θεου, δεν τσιριζουν! :yahoo: Αν φωναξουν, το κανουν αποφασιστηκα, δυνατα... Μια φορα ειναι παντα αρκετη για να σου σηκωθει η τριχα! :worry: :P:P Γιαυτο μετα εμεις οι γυναικες φαινομαστε παντα οι στριμενες της υποθεσης! :P:P

Οταν κανει μαθημα κανει μαθημα ενω οταν κανει πλακα κανει πλακα.

Αχχχ, τι μου θυμισες τωρα... :redface::redface::redface:

Αλλα περα απο την πλακα, ποτε δεν μου αρεσε να ''θαβω'' μεχρι το κοκαλο εναν καθηγητη. Σκεφτειτε (και δεν τρολλαρω), οτι μπορει αυτος να [προσπαθει να] δινει τον καλυτερο του εαυτο για να πραγματοποιησει τις καθε τρελες προυποθεσεις καθε μαθητη. Δηλαδη σκεψου ρε Μαρια, τι οραγματικα γινεται με την φιλολογο μου. Δεν μου αρεσει το υφος της. Δεν μου αρεσει το υφος της και, γιαυτον τον λογο εχει μαθει ολη η Ελλαδα οτι δεν ειναι καλη καθηγητρια. :fool: Μια [που κατα βαθος προσπαθει να γινει] πολύ καλη καθηγητρια, και δεν μου εχει κανει και τιποτα το φοβερο! Και εχω πολλα τετοια παραδειγματα καθηγητων. Σκεψου Μαρια, εσυ θα γινεις καθηγητρια (οπως κι εγω :D:D:D). Φαντασου το σκηνικο: Προσπαθεις να δινεις καθε μερα τον καλυτερο σου εαυτο μεσα στην ταξη, να μεταδωσεις στα παιδια την αγαπη σου για τα μαθηματικα. Και μια μερα πεταγεται ενα παιδι, ακυρο τελειως, και λεει ''αυτη η ξινομουρα δεν κανει καλο μαθημα''. Δυο φορες να το πει μεσα στην ημερα, παει. Θα το ακουσουν και παιδια που δεν σε έχουν, θα σχηματισουν την γνωμη για σενα, θα υιοθετησουν και οι υπολοιποι την καραμελα (αφου ξες τι δυσκολο που ειναι να ξεκινησουν τα κουτσομπολια για καποιον καθηγητη, αφορμη ψαχνουμε μονο :P). Θα αρχισουν ολοι να ψαχνουν απελπισμενα τα αρνητικα σου και να τα βγαζουνε στην φορα, και ΜΠΑΜ, τελος. Συγχαρητηρια, μολις καταταχθηκες με επιτυχια στις ''αχρηστες'' καθηγητριες :D. Τοσο απλα, σαν να φτιαχνεις μια ομελετα (και μην σου πω σε λιγοτερο χρονο, καταβαλλοντας λιγοτερο εργο απο το να κουνας το τηγανι ;)).
Γιαυτο σου λεω παντα, το οτι την μισω ΔΕΝ σημαινει οτι δεν ειναι καλη. Απλα εγ την μισω. Για δικους μου λογους :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν η αλλη ειναι ξινουμουρα ειναι ξινομουρα ΤΕΛΟΣ :pfff:
Εσυ ναι, η φιλολογος σου μπορει να ειναι καλη ρε... Εμενα ΔΕΝ ηταν και ποτε δεν θα γινει. Δεν μπορει να σε κοιταει ετσι: :confused: μολις δεν πεις κατι σωστα. Δεν ειναι σωστο να ειρωνευεται παιδια που προσπαθουν και δεν τα καταφερνουνν δεν γινεται επειδη μια φορα δεν διαβασες οσο επρεπε να πει: εισαι τελειως αχρηστη. Εγω τετοια καθηγητρια μονο καλη δεν την χαρακτηριζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αν η αλλη ειναι ξινουμουρα ειναι ξινομουρα ΤΕΛΟΣ :pfff:
Εσυ ναι, η φιλολογος σου μπορει να ειναι καλη ρε... Εμενα ΔΕΝ ηταν και ποτε δεν θα γινει. Δεν μπορει να σε κοιταει ετσι: :confused: μολις δεν πεις κατι σωστα. Δεν ειναι σωστο να ειρωνευεται παιδια που προσπαθουν και δεν τα καταφερνουνν δεν γινεται επειδη μια φορα δεν διαβασες οσο επρεπε να πει: εισαι τελειως αχρηστη. Εγω τετοια καθηγητρια μονο καλη δεν την χαρακτηριζω

Εχεις δικιο ρε.. Και σε καταλαβαινω, ας πουμε για την μαθηματικο μου ετσι νιωθω κι εγω. Περα απο το οτι την μισω για διαφορους λογους, την θεωρω μια τελειως αδιαφορη καθηγητρια που δεν εχει προσφερει τιποτα σε οποια ταξη εχει μπει. Δεν θα βρεθει ποτε μαθητης να πει ''εγω λατρεα φετος την κ. Ο.''. Αλλα σκεψου τι πραγματικα σκεφτεται αυτη η κυρια. Δεν γινεται να θελει να την αντιπαθησουμε, ετσι? Και να σου πω, εγω κατα βαθος πιο πολύ την λυπαμαι, και μερικες φορες λεω ''τι μαλακιες της κάνω ρε της καημενης..'', αλλα μετα βλέπω την φατσα της, ακουω την φωνη της, που με προκαλει απο το πρωτο δευτερολεπτο να της ορμηξω και να της αντιμιλησω, ακομα κι αν δεν μου πει τιποτα κακο... Και το μετανιωνω. :redface: Η αληθεια ειια οτι εχει μια φατσα που ειναι ΜΟΝΙΜΩΣ ετσι :mad:, δεν ξερω αν το κανει επιτηδες η αν της βγαίνει, παντως είναι ετσι... Ειδικα μετα που πεθαε ο πατερας της, γυρω στον απριλιο αν θυμαμαι καλα, δεν βλέπεται μαλακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχεις δικιο ρε.. Και σε καταλαβαινω, ας πουμε για την μαθηματικο μου ετσι νιωθω κι εγω. Περα απο το οτι την μισω για διαφορους λογους, την θεωρω μια τελειως αδιαφορη καθηγητρια που δεν εχει προσφερει τιποτα σε οποια ταξη εχει μπει. Δεν θα βρεθει ποτε μαθητης να πει ''εγω λατρεα φετος την κ. Ο.''. Αλλα σκεψου τι πραγματικα σκεφτεται αυτη η κυρια. Δεν γινεται να θελει να την αντιπαθησουμε, ετσι? Και να σου πω, εγω κατα βαθος πιο πολύ την λυπαμαι, και μερικες φορες λεω ''τι μαλακιες της κάνω ρε της καημενης..'', αλλα μετα βλέπω την φατσα της, ακουω την φωνη της, που με προκαλει απο το πρωτο δευτερολεπτο να της ορμηξω και να της αντιμιλησω, ακομα κι αν δεν μου πει τιποτα κακο... Και το μετανιωνω. :redface:

Καταλαβαινω ακριβως πως νοιωθεις:P μια φορα ηταν στον πινακα και εγραφε και σκεφτομαι εγω: ποσο αφρο παιζει να βαζει στα μαλλια της;;; ξερεις ο αφρος ειναι εύφλεκτος νααααα ενναααν αναπτηρα να ειχα τωρα:redface::redface::redface::redface: δεν θα διρθωθει ποτε αυτη. Μονο αν παρει ενα γερο μαθημα μονο τοτε και αν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο πιο καλός καθηγητής είναι αυτός που ό,τι πρόβλημα με οικογένεια ή άλλο μάθημα που έχεις θα είναι αυτός που θα΄ναι εκεί να σε βοηθήσει να το λύσεις.Θα΄ναι αυτός που θα σε δουλεύει περισσότερο από όλους τους άλλους όταν λες χαζομάρες και θα΄ναι αυτός που θα ασχοληθεί μαζί σου όταν αντιμετωπίζεις δυσκολία στην κατανόηση του μαθήματος.
Και θα΄ναι αυτός που την τελευταία φορά που θα'χεις μάθημα μαζί του επειδή φεύγει για εξωτερικό θα σου πει "Να μην σταματήσεις να δουλεύεις,να ακούς την καρδιά σου και μόνο αυτή και να μην πτοείσαι ποτέ σου."
Η εμφάνιση και το φύλο μου είναι αδιάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ο πιο καλός καθηγητής είναι αυτός που ό,τι πρόβλημα με οικογένεια ή άλλο μάθημα που έχεις θα είναι αυτός που θα΄ναι εκεί να σε βοηθήσει να το λύσεις.Θα΄ναι αυτός που θα σε δουλεύει περισσότερο από όλους τους άλλους όταν λες χαζομάρες και θα΄ναι αυτός που θα ασχοληθεί μαζί σου όταν αντιμετωπίζεις δυσκολία στην κατανόηση του μαθήματος.
Και θα΄ναι αυτός που την τελευταία φορά που θα'χεις μάθημα μαζί του επειδή φεύγει για εξωτερικό θα σου πει "Να μην σταματήσεις να δουλεύεις,να ακούς την καρδιά σου και μόνο αυτή και να μην πτοείσαι ποτέ σου."
Η εμφάνιση και το φύλο μου είναι αδιάφορα.

:'( ρε ειναι μην σου τυχει αυτο με το εξωτερικο.... Συμφωνω με τα κριτηρια σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top