Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,883 εγγεγραμμένα μέλη και 2,444,991 μηνύματα σε 76,864 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διορισμός στο εξωτερικό

nikos81

Καθηγητής

Ο nikos81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O nikos81 έγραψε: στις 03:15, 25-03-13:

Δεν ισχύει. Αν έχεις σπουδάσει στην Ελλάδα, παίρνεις την πιστοποίηση χωρίς να κάνεις κάτι άλλο. Εγώ βρίσκομαι 3 χρόνια τώρα στην Αγγλία και δουλεύω σαν καθηγητής.

Αν έχεις σπουδάσει δάσκαλος στην Ελλάδα, δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Αυτόματα αναγνωρίζεσαι και στην Αγγλία.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 07-04-13 στις 12:17. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

vicky1D_ZM

Νεοφερμένος

H vicky1D_ZM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H vicky1D_ZM Life has its own way to surprise you έγραψε: στις 12:04, 07-04-13:

δηλαδη μετα τις σπουδες σου εδω πηγες εδωσες συνεντευξη και σε πηραν??
Παράθεση

nikos81

Καθηγητής

Ο nikos81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O nikos81 έγραψε: στις 03:14, 08-04-13:

όχι πήγα πολλά χρόνια μετά τις σπουδές μου. όχι δεν ήταν τόσο εύκολο να βρω δουλειά με την πρώτη συνέντευξη. το ότι θα πάρεις την πιστοποίηση (qualified teacher status) δε σημαίνει ότι ανοίγουν αυτόματα όλοι οι δρόμοι. θέλει χρόνο και υπομονή!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    paskmak

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σπουδές στο εξωτερικό - Από angelita8l8
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-18 στις 09:22.
    • Ιατρική στο εξωτερικό - Από GFrag17
      Το θέμα έχει λάβει 870 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-18 στις 17:55.
    • Deree ή Εξωτερικό; - Από Nikos23
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-14 στις 01:22.
    • Διορισμός σε δημοτικό - Από christinelle
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-04-12 στις 18:42.
    • Πτυχίο στην Ελλάδα και μεταπτυχιακό στο εξωτερικό ή κατευθείαν εξωτερικό; - Από klaire1994
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-11 στις 22:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα