Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα μάθετε στις 20.00! Χουχου!

:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καταρχήν είναι youki και όχι yuki. Με πεθάνατε που με πεθάνατε γράψτε με τουλάχιστον σωστά!!!:P:)
Δεύτερον, το περίμενα νωρίτερα, πάλι καλά που με αφήσαν για το τέλος!
Τρίτον, αντε να τελειώνουμε έχω περιέργεια μεγάλη όσο πλησιάζουμε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτός ο γύρος είναι πιο ...μυστηριώδης! Ο άλλος πρακτικά έληξε την τελευταία μέρα [με νίκη των δολοφόνων βεβαίως βεβαίως!) ενώ τώρα πρέπει να περιμένουμε ως τις 8 !!! :jumpy:


άντε... οι δύο πολίτες που μείνατε μέσα βρείτε το δολοφόνο θέλω να έχω 2/ 2 νίκες στις συμμετοχές μου :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αντε μολκα και αρκτουρε...! Θα ψηφισετε;
Πραγματικα παντος δεν ξερω πιος απο τους δυο ειναι δολοφονος... Αφηνω την ψηφο μου στον αρκτουρο προς το παρων αλλα μπορει πριν τις 8 να αλαξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τα είχα πει απο την αρχή και δικαιώνομαι, αλλα ποιος με άκουγε τότε...

ΔΙΨΑΩΩΩΩ!!! youki !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Χμμ.. Μάλιστα..

Είναι ακόμα νωρίς να ψηφίσω και έχω να διαλέξω μόνο ανάμεσα σε δύο.
Τον Κρόνο εξ'αρχής τον υποπτευόμουν, τη Molka τη θεωρούσα ρουφιάνο.
Κωλύομαι όμως τώρα.. Αργότερα θα ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι θα γινει ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οι ζωντανοί το βάλαν σκοπό να μας κρατήσουν σε αγωνία μέχρι την τελευταία στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
τι θα γινει ρε παιδια?

Τι θες να γινει;... Περιμενουμε να ψηφισουν ο αρκτουρος και η Molka και να παει 8 να δουμε πιοι κεριδισαν και πιος ητανε τι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μιλαμε εχω πεθανει στο γελιο με της αναλυσεις των αναλυσεων εδω μεσα..........

εμενα δεν μαθατε ποτε τι ημουν ε;


ας προσεχατε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ξανα παιζουμε? :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλέ ακόμα δεν τελείωσε το τωρινό ... αφού δεν μας λένε ακόμα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αντε ψηφίστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεν είναι περίεργο που από χθες μεά τις 20.00 η Molka δεν μιλάει;;
Μήπως ξέρει τι μέλλει γενέσθαι;

Πρέπει όμως να αποφασίσω για την ψήφο.
Αν και από την αρχή υποπτευόμουν τον Κρόνο, διότι είναι σχεδόν όλη μέρα εδώ μέσα (οκ μόνο εκτός τις ώρες που έχει μαθήματα) και στο παιχνίδι πάντα θα έλειπε, πάντα δεν θα μπορούσε και άλλα σχετικά.
Η Molka από την άλλη κρατούσε ένα low profile, με υπαινιγμούς και τα σχετικά. Επειδή βαριέμαι να ανατρέχω και να κοιτάω τα πινακάκια με το ποιόν ψήφισε στις ψηφοφορίες ο καθένας, αλλά θυμάμαι κάποια στοιχεία, ψηφίζω Molka και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει..

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή
  1. Αρκτούρος:Molka
  2. Dark_kronos: Αρκτούρος
  3. Molka:
  4. Youki: Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

2 πολίτες και 1 δολοφόνος... Aρκτούρος, Dark ή Μοlka?


¨Αντε ΜOlka περιμένουμε!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αν δεν μπει η μολκα τι θα γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
αν δεν μπει η μολκα τι θα γινει?

Λογικά θα αποφασίσει η συντονιστική επιτροπή ποιος θα φύγει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει δικιο στην σκεψη του ο αρκτουρος, και οντως οτι δεν εχει μπει ολη μερα ειναι υποπτο... Αλλαζω την ψηφο μου, ψηφιζω μολκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή
  1. Αρκτούρος:Molka
  2. Dark_kronos: Molka
  3. Molka: Dark_Kronos
  4. Youki: Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

2 πολίτες και 1 δολοφόνος... Aρκτούρος, Dark ή Μοlka?



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top