Μακάρι να ήταν έτσι όλα τα προβλήματα!

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αναλογα την εκπληξη και αν κρατιεσαι :D

Να αναψω το φως γιατι εχει σκοτεινιασει, αν και δεν εχω δουλεια τωρα, η να κανω οικονομια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να αναψω το φως γιατι εχει σκοτεινιασει, αν και δεν εχω δουλεια τωρα, η να κανω οικονομια? :P
να κάνεις οικονομία! :P



Γιατί να έχω επιτήρηση 6-9 σήμερα?!?! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Eλα ντε!!! Δεν επιτηρεις εμενα καλυτερα? 6-9 μια χαρα!!! Δεν ξερω μονο αν θα ειμαι φρονιμος :P


Λες να δεχτει την προταση μου η ΧRZιμα απο πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
να κάνεις οικονομία! :P



Γιατί να έχω επιτήρηση 6-9 σήμερα?!?! :(

Ελα μωρε 3 ωρίτσες ειναι!!! Θα δεις οτι θα περάσουν πολυ γρήγορα;)!

Ειναι 3 και ακομα δεν εχω σχολασει:mad::P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αλλά 3 δεν είναι και τόσο αργά... ;)

Όλο τρώω τελευταία... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ. Θα κάνουμε μαζί δίαιτα :P

Βαριέμαι αφάνταστα να πάω στο ιδιαίτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σκέψου ότι το μαθητούδι σου βαριέται ακόμα πιο πολύ από σένα!:P

Όλη τη μέρα νυστάζω ενώ δε θα'πρεπε αφού κοιμάμαι κανονικές ώρες το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σκέψου ότι το μαθητούδι σου βαριέται ακόμα πιο πολύ από σένα!:P

Όλη τη μέρα νυστάζω ενώ δε θα'πρεπε αφού κοιμάμαι κανονικές ώρες το βράδυ.


Να βρέχεις ποιό συχνά το πρόσωπο με παγωμένο νερό, ή να κοιμάσε λιγότερο, λένε ότι όσο πίό πολλύ κοιμάσε΄τόσο νυστάζεις;)


βαριέμαι να περάσω τιμολόγια :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Aποκλειεται να βαριεσαι περισσοτερο απο μενα :D


Εγω να δεις πως βαριεμαι να περασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Κάνε πράγματα διαφορετικά απο αυτά που κάνεις καθημερινα για να σταματήσεις να βαριεσαι...!

Σήμερα είναι παρασκευή και σκέφτομαι να φύγω να πάω στο εξοχικό μου....αλλά δεν θέλω να πάω μόνη μου...!Ο άντρας δεν μπορεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Να ερχομουν εγω, τι λες???

Να παω ρε παιδια αν προσκληθω ή να κρατησω χαρακτηρα?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγω πιστεύω πως πρέπει να πάς αν προσκληθείς...Θα γίνεις αγενής αν αρνηθείς...!!Σκέψου το!

Σκέφτομαι να μίλησω στο αφεντικό μου για αύξηση μισθού...Πέρισυ που ζήτησα έφαγα τα μούτρα μου...Και μου είπε να αναλάβω πιο πολλά πράγματα ....Φέτος που ανέλαβα παραπάνω πράγματα .....Τι πιθανότητες να έχω άραγε....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάθε χρόνο υπάρχει άυξηση τον μάρτη, άν δεν την πένεις τότε είναι παράνομος άρα να την ζηρήσεις, αλλιώς υπομονή μέχρι τον Μάρτη;)


Βαριέμαι να κάνω τα πάντα και δεν θέλω να κάνω τίποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Να μην κάνεις τίποτα που δεν νιώθεις...Βέβαια υπάρχουν και οι υποχρεώσεις , εκεί το πράγμα περιπλέκεται αλλά και πάλι καλό είναι να προσπαθείς...!

Εχω αρχίσει και ψάχνω παράλληλα για άλλη δουλειά...Δεν είναι προτιμότερο να πάω σε κάτι άλλο με τα ίδια λεφτά και να κάνω λιγοτερα , πάρα να μείνω εδω που δεν με εκτιμούν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
προφανως ναι! αλλα να παρεις συστατικη οταν φυγεις, και να μη φυγεις με ασχημο τροπο.

αυριο δινω παλι... τεστ! πρπεει να διαβασω.. ακυρωσα και το σεμιναριο για να διαβασω...
και μετα, πεμπτη, δινω το πρωτο μαθημα...εκει κι αν θελει σκισιμο!
και μετα παλι, παρασκευη, εχω ΑΠΕΙΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..σε διαφορες περιοχες της αθηνας, plus το σεμιναριο της τεταρτης που ακυρωνω...

σαβατο εχω συνεδριο της εταιρειας, με πολυ επιφανεις γιατρους, και κυριακη δενδροφυτευση στην παρνηθα...και ενημερωση για το προτζεκτ που θα τρεξουμε στα σχολεια..

ταυτοχρονα, το πσκ ερχεται μια πολυ καλη φιλη τσεχα με τον ετσι της και πρεπει να τους βγαλω και να τους δειξω και την αθηνα!

πειτε μου οτι θελετε, για να μην παθω νευρικο κλονισμο, συν κανα καλο μαγαζακι στην αθηνα για βραδυ (οτιδηποτε, προτιμω πιεμ για να μην εχουμε και προβληματα)

και πλιζ....τη βοηθεια σας...

σωστε με παιδιαααααααα!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κανείς άλλος; εδώ είμαστε εμείς, κοπιάστε λύνουμε παντώς τύπου προβλήματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ειδικά τα προβλήματα στα οποία η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.


"Η γυναίκα μου πηγαίνει σε σχολή χορού και κάθε φορά που γυρίζει μου λέει ότι χόρεψε και με διαφορετικό παρτενέρ. Να ανησυχώ;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να πας και να παρακολουθήσεις με ποιόν χόρευει! Αλλά μη ψαρώνεις, ένα μεγάλο ποσοστό χορευτών είναι gay... :P



Πρέπει να διαβάσω και δε βρίσκω όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σκέψου όμως ότι ότν τελειώσεις θα πάρεις καλό βαθμό και θα έχεις όσο χρόνο θές να χαλαρώσεις;)


Νυστέυω τα πάντα λάδια κρέατα τυριά κλπκλπ, αλλα θέλω να τσιμπίσω κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hmm: και το λαδι ε?? για να δουμε...

-ρυζακι με αναμικτα λαχανικα

-ψωμι , ελιες , ντοματα , αγγουρι

-χαρουπομελο με ταχινι και ψωμακι φρεσκο

-μακαρονια με σαλτσα μανιταρια αλαδοτη

-κοφτο μακαρονακι με καπαρι , τονο νερου , πιπεριες χρωματιστες , φρεσκο
κρεμμυδακι , ντοματινια , καλαμποκι , μαιντανο

-παπατα βραστη με κρεμμυδακι , καπαρι , μαιντανο , αλατι

αυτα μου ρχοντε τωρα :(


να κανω τραπεζι σπιτι ή σε ταβερνα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top