Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έχει μια εικόνα. Δεν την βλέπεις; :worry: Οι άλλοι την βλέπετε;
εγώ πάντως μόνο ένα " :D" βλέπω... αυτό είναι η εικόνα?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχει μια εικόνα. Δεν την βλέπεις; :worry: Οι άλλοι την βλέπετε;

Οχι δεν την βλεπω:(! Καλα μην σκας! Στην δουλεια εχω εναν παλιο υπολογιστη! Λογικα οταν θα παω σπιτι θα μπορω να την δω!

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ουτε εγω την βλεπωωωωωω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωχ, μ@λ@κια έκανα.. χμμμ, μισό να βρω ακρη!

Εντιτ: Τώρα φαίνεται; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι τωρα φαινεται ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω την βλεπω παντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οκ, θορρυ πριν, έκανα βλακεία.. :redface: (και τώρα κατάλαβα γιατί απόρησε τοσο η XRZ! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω τελικα θα παραμεινω σε αυτο που ειπα. Ψηφος στον κρονο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τωρα την βλεπω και εγω! Πολυ αστεια :hehe:!

Εμενα τωρα μου ειναι υποπτος και ο bill!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οκ, θορρυ πριν, έκανα βλακεία.. :redface: (και τώρα κατάλαβα γιατί απόρησε τοσο η XRZ! :D)

e μα :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φουρνάκι σόρρυ που σου διέγραψα το μνμ σου, αλλά δεν μπορείς να γράψεις ξανά εδώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
σορρυ, δεν εχω last words ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εμενα τωρα μου ειναι υποπτος και ο bill!
Όλοι ύποπτοι και αθώοι είμαστε:D
Γιατί εγώ βρε,επειδή έχω το όνομα?(slayer):(:P
υγ:αφήστε το φουνες να μιλησει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
σορρυ, δεν εχω last words ???
Όχι Φουρνάκι μου, μόνο όσοι φεύγουν με ψηφοφορία, σόρρυ.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Niyia... μετά τις κινήσεις bugs ακολουθείς κινήσεις Vkey... :hmm::hmm::hmm::hmm::whistle::whistle::whistle::whistle:

Δεν ήξερα ότι έχω κάνει σχολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μάλιστα... :hmm:χμμμ, κρίμα ο φούνες:(...τελικά σκύλος που γαυγίζει...ξέρετε τη συνέχεια

κ επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια, κ απ' ότι βλέπω όποτε μιλάω βρίσκω κ τον μπελά μου από πανω (δλδ με κατηγορείτε περισσότερο κ κινδυνεύω να με "σκοτώσετε" το βράδυ) απλά θα πω ποιους θεωρώ ΤΩΡΑ ύποπτους κ ουδεμία σχέση έχουν με τους προηγούμενους που κατηγορούσαμε :

1) Bill_Slayer
2) Dark_Kronos
3) Dooo

αυτά προς το παρόν

δεν έχω αποφασίσει καταληκτικά ακόμα, θα δω περισσότερα ποστς κ θα καταλήξω

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όλοι ύποπτοι και αθώοι είμαστε:D
Γιατί εγώ βρε,επειδή έχω το όνομα?(slayer):(:P
υγ:αφήστε το φουνες να μιλησει:P

αααα δεν ξερω... :whistle::P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ούτε να κοιμηθεί δεν μπορεί κανείς.. :yawn:

πάει ο Founes..??? :confused: κι εγώ ποιον θα ψηφίσω τώρα..?? :hmm: :P

τεσπα, επειδή ζαλίστηκα τρελά με τα χθεσινά και ποιος λέει τι, πώς κινείται στον χώρο (ύποτα ή μη) και τα σχετικά, πάω να κάνω μια αναδρομή στο θέμα και θα επανέλθω με τα συμπεράσματά μου... :/: :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αφού διάβασα όοοολα αυτά τα μηνύματα, έχω καταλήξει στο εξής συμπέρασμα:

























































ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ :P:D
Ελπίζω μέχρι το βράδυ να έχω αποφασίσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια; Εγινα και υποπτος επειδη εχω διαβασμα, εναν πατερα που εχει βαλει στοχο να αλλαξει ριζικα το σπιτι μεσα σε 48ωρες και μια ζωη περα απο το στεκι και δεν προλαβενω να ασχολιθω τοσο πολυ με τους δολοφονους;
Προς το παρων δεν ψηφιζω για να δω πως θα εξελιχθουν τα πραγματα... Παντος μου κανουν για υποπτοι ο Bill και η XRZ... Αλλα την XRZ μπορει και να την εχω παρεξιγισει....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top