Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Υστερα απο το περας ενος μηνος επανηλθαμε δυναμικα με ενα 3ωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παμε ρε :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ειστε ετοιμοι να υποστειτε τον ψυχολογικο βιασμο των πανελληνιων θα τα καταφερετε.

Και οι ευαίσθητοι άνθρωποι τα καταφέρνουν αρκεί να διατηρήσουν όσο μπορούν την ψυχραιμία τους εκεί.
Τώρα αυτοί που λιποθυμούν,παθαίνουν κρίσεις πανικού,τους γυρίζει το μάτι ανάποδα και το ξέρουν ότι είναι τόσο αδύναμοι ψυχικά ας ξεκινήσουν τα ραντεβού στους ψυχολόγους που ειδικεύονται σε αυτές τις καταστάσεις. Αν έχουν λεφτά.
Αν δεν έχουν ας χαλαρώσουν λίγο τα κορμιά τους μόνοι τους γιατί αν συνεχίσουν να είναι έτσι τότε η αποτυχία είναι σίγουρη όχι πιθανή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χάουζ εσύ πού πας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ξαναδινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
I didn't know that.:confused:
Καλή δύναμη κι επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Eυχομαι σε ολα τα παιδια που θα δωσουν πανελλαδικες να καταφερουν να επιβιωσουν απο αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια.Ολα τα αλλα που λετε για να παραμυθιασετε τον κοσμακη ειναι περιττα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλή δύναμη
Καλή υπομονή
Καλή οργάνωση
Καλό διάβασμα
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!
τετοια ποστ θελουμε αντε να αρχιζουμε σιγα σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες γύρισα από τις διακοπές και σήμερα ξεκίνησα τις επαναλήψεις, αν και μου ήταν πολύ δύσκολο να συγκεντρωθώ στο μάθημα. Να δούμε πότε θα βρω το ρυθμό μου,γιατί γράφω πρώτη σεπτέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες γύρισα από τις διακοπές και σήμερα ξεκίνησα τις επαναλήψεις, αν και μου ήταν πολύ δύσκολο να συγκεντρωθώ στο μάθημα. Να δούμε πότεθα βρω το ρυθμό μου...
μην ανυσηχεις ολοι το εχουμε παθει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Κι εγώ ελπίζω να είναι παροδικό... ευχαριστώ πάντως!:) Εσύ ξεκίνησες σήμερα φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αύριο 2 ώρες φυσική και 2 ώρες χημεία.. Άντε να δούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Αύριο 2 ώρες φυσική και 2 ώρες χημεία.. Άντε να δούμε:P

και εγωωω...και 9 το πρωι μαλιστα...εγω μεχρι προχθες ξυπνουσα μετα τις 11:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αρχίζετε από τώρα; Δεν είναι λίγο νωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
και εγωωω...και 9 το πρωι μαλιστα...εγω μεχρι προχθες ξυπνουσα μετα τις 11:redface:
Εγώ έχω το απόγευμα αλλά το θέμα είναι πως στη χημεία έχω 24 ασκήσεις και δεν έχω κάνει ούτε μία:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!
Άγνωστο ΜΟΝΟ έκανα και εγώ ξανά:P. Αγαπημένο μάθημα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Θα ηθελα να πω με ευγενικοτερο τροπο,οτι οση ωρα γεμιζετε το ανουσιο αυτο θεμα με ανουσια μηνυματα ,θα μπορουσατε να λυνετε ασκησεις μαθηματικων φυσικης ,συντακτικου αρχαιων ετσι ωστε να μην ειστε στην πλειοψηφια που θα γραψει κατω απο 15.Οποτε μην τεμπελιαζετε.Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top