Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αχ ευχαριστω παρα πολυ ελπιζω να την δεισ !!!!!
παντοσ ευχαριστω πολυ που θελεις να με βοηθησεισ το εκτιμο πραγματικα και ελπιζο να τισ βρεισ γιατι αλλιως καικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αχ ευχαριστω παρα πολυ ελπιζω να την δεισ !!!!!τι εννοεισ εχεισ μονο του β1 και εγω το β1 θελω εννοεισ μονο το project neu?
παντοσ ευχαριστω πολυ που θελεις να με βοηθησεισ το εκτιμο πραγματικα και ελπιζο να τισ βρεισ γιατι αλλιως καικα!!!

Συγνωμη για Β2 εννοω:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ααα!

Σπυράκος, αν γίνεται μέχρι τις πέντε σήμετα, γιατί έχω να κάνω τα 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 και καίγομαι, απλώς, για να μην σε ταλαιπορώ, είπα μόνο αυτά. Για τα άλλα θα τα μπαλώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλά τόσα κεφάλαια θα πάνε τσάμπα?
Δύο μπορώ να υποθέσω:
Ή η/ο καθηγήτριά/τής σου είναι πιεστική/ος και σε βάζει σε λίγο χρονικό διάστημα να λύσεις τόσα τεστ που είναι απίθανο αλλά σε δικαιολογώ ή είχες τόσες μέρες και δεν ασχολήθηκες καθόλου.
Αν ισχύει το δεύτερο εγώ στη θέση σου θα ένιωθα άσχημα που σχεδόν το μισό βιβλίο δεν έχει αξιοποιηθεί, συν τα λεφτά που πλήρωσες πάνε χαμένα και το κυριότερο με αυτήν την τακτική δεν γράφουμε εξετάσεις. Η προετοιμασία δεν επαρκεί.
Τέλος πάντων ο καθένας ας αποφασίσει για τον εαυτό του εγώ απλά μια συμβουλή έδωσα. Αν θέλεις την ακολουθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θελω αν γινεται για ελενχo να μου δωσετε το teil2-3 του lesenverstehen του 6 του zertifikat neu b1
ευχαριστω πολυυυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Alireza ναι ειχα μια εβδομαδα να τα λυσω αλλα δν ξερεισ τουσ λογουσ για τουσ οποιουσ δεν προλαβα .καταρχασ διω proficency στα αγγλικα τον χειμωνα και κανω 3 ωπεσ καθε μερα οποτε καταλαβενεισ το διαβασμα εχω στο σπιτι και 2ον ειχα αγωνεσ βολει που σημαινει εξτρα ωρεσ προπονησησ.Οσον αφορα το αν ντρεπομαι ναι ντρεπομαι γιατι επρεπε να βρο χρονο και να μην τα παραμελησω ομωσ εχθεσ ξενυχτισα για να λυσω 3τεστ και επειδη ειληκρινα δεν προλαβαινω ζητησα λιγη βοηθεια . Αν δεισ παραπανω δεν ζητησα απο τον σπιρακοσ ολα τα τεστ μονο και μονο για να λισω τα υπολοιπα.δεν ζητησα βοηθεια απο ανθρωπουσ που κρινουν χωρισ να ξερουν μερικα πραγματα για εμενα.το μονο που ηθελα ηταν να μου δωσετε μερικα τεστ για να μην απογοητευσω την καθηγητρια μου λυπαμαι αν σασ εδωσα να καταλαβετε κατι αλλο και συγνωμη αν σπαταλισατε χρονο για να διαβασετε το μηνυμα μου.μαλλον δεν θελετε η δεν μπορειτε να με βοηθησετε οσο προσπαθησατε σασ ευχαριστω πολυ.μου μενουν τα τεστ που ζιτισα απο τον σπιρακοσ σασ παρακαλω οποιοσ μπορει και θελει ασ μου τα δωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Alireza σου γραφο στην επομενη σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θελω το teil 3 του 8 και το teil 3 του 6 του zertifikat neu b1!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosGt7

Νεοφερμένος

Ο GiorgosGt7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά σώστε με θέλω τις απαντήσεις του βιβλίου projekt zertificat b1 του test 4 pls
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια χρειαζομαι γρηγορα τις απαντησεις του zertifikat neu b1 modeltest 12,13,14 και 15...!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
GiorgosGt7 του neu ή του κανονικού γιατί αν είναι το κανονικό,τις έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johngoku

Νεοφερμένος

Ο johngoku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι επειγοντος τις λυσεις απο τα modeltest 12 13 14 15!!!!!!!!!!!! σας παρακαλω εινε επειγον από το zertifikat neue b1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

violetaki

Νεοφερμένος

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χρειάζομαι τα ''Horverstehen'' μέχρι το 7 κεφάλαιο για έλεγχο!!!!!!!!!!!!!!PLZZZZZZZZZZZZ HELP:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evaki lacta

Νεοφερμένος

Η evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια σασ παρακαλο πλ χρειαζομαι zertifikat neu b1 test 12,14,15 Σπυρακος (^^)


μπορεισ να με σωσεισ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexinaction

Νεοφερμένος

Ο alexinaction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια θελω πολυ γρηγορα να μου πειτε αν εχετε τις λυσεις των test 6,7,8,9,10 του βιβλιου Projekt Zertifikat b1? Evaki Lacta τα εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρία ασπρο

Νεοφερμένος

Η Μαρία ασπρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γειααα ^^ 6α η6ελα τις λυσεισ απο τα τεστ 1,2,3,4 !
ειναι επειγον!!!!!!!!!!!!!!
και το ακουστικο! εχω αυριο μα6ημα και πρπ να τ ελε3ωωωω
*ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanescence-fan

Νεοφερμένος

Ο evanescence-fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ θέλω τα 12-15 όλα -- σας παρακαλώ, πείτε μου τις λύσεις! Θέλω να τις ελέγξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolararas

Νεοφερμένος

Ο nikolararas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια sos απο το projekt zertifikat b1 τισ λυσεις του lesenverstehen 4!!! ειναι επειγον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια σοσ θελω απο το project to modelltest 1,2 παρακαλω μια βοηθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra_1991

Νεοφερμένος

Η dimitra_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μηπως θα μπορουσε καποιος να μου δωσει τις λυσεις του horenverstehen του τεστ 13? κανω εναν επανελεγχο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top