[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Το αοδε το θεωρείς απαραίτητο το καλοκαίρι; Γιατί οι περισσότερου μου λένε ότι δεν θα κάνουν γιατί έχει μικρή ύλη, και δεν ξέρω τι να κάνω

Κοίτα στο φροντιστήριο κάνουμε όλα τα μαθήματα αν το βγάλω το αοδε θα πληρώνω ουσιαστικά τα ίδια λεφτά.είναι ένα πακέτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Κοίτα στο φροντιστήριο κάνουμε όλα τα μαθήματα αν το βγάλω το αοδε θα πληρώνω ουσιαστικά τα ίδια λεφτά.είναι ένα πακέτο !

Κατάλαβα εμάς μας είπε να αποφασίσουμε και δεν ξέρω τι να κάνω. Μάλλον θα το πάρω να το διαβάσω μονή μου
Υ.Γ Ξέρεις ποια είναι η ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μην κάνετε βλακείες ρε! Ξεκινήστε απο τον Αύγουστο κανονικά όπως ξεκινάνε όλοι. Εκτός αν έχετε τεράστια κενά που θέλουν 1-2 μήνες να τα καλύψετε.
Ειδικά στην θεωρητική κατεύθυνση, μια χρονιά είναι υπέρ αρκετή για να βγει η ύλη 2-3 φορές.
Χαρείτε το καλοκαίρι όσο μπορείτε και ξεκουραστείτε, γιατί προβλέπεται για 'σας δύσκολη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από Δευτέρα ξεκινάω και εγώ :/: 12 ώρες νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xaxaxaxaxa δινετε πανελληνιες ;;; μην ξεχνατε οτι εσεις του 95' δινετε εξετασεις με αυτο το συστημα για τελευταια φορα..ισως σας χαντακωσουν..γιαυτο διαβαστε πολυ πολυ καλα..

Οσο για εμας του 94 που τελιωσαμε πριν απο ενα μηνα ενα εχω να πω :

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

Υ.Γ. Παιδια του 95 σας λυπαμαι πραγματικα..εσεις καλοκαιρινα και εμεις καλοκαιρινα μπανια :p

Aρχιζω να εκνευριζομαι με το ''χιουμορακι''....:mad:

Εχμ εγω ξερω ως ωρας πως θα κανω
=>1.5 εκθεση
=>4,5 μαθηματικα κατ
=>3 βιολογια κατ
=>3 χημεια κατ
=>4φυσικη κατ
και βιολογια γενικης δεν ξερω ακομα..:clapup:
13-14 με υπολογιζω δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Καλά κουράγια παιδιά!
Υπομονή, δύναμη και καθαρά μυαλά!;)
Καλή επιτυχία!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Kαλο ειναι αυτο. ;]


Αλλα εχω αγχωθει ηδη. :P
Οκ θα σε δείρω τον Ιούλιο:xtipao: Δεν χρειάζεται άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
θα αγχωνεται μην την δειρεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μπορει και αν αγχωθει και για το ΑΝ θα την δειρεις μετα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ρε 'σεις μην αγχωνεσται απο τωρα ! εχετε καιρο ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
θα αγχωνεται μην την δειρεις!;)
Αχαχαχ σωστη!

ρε 'σεις μην αγχωνεσται απο τωρα ! εχετε καιρο ακομα :P

Δεν γινεται, λυπαμαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δεν γινεται, λυπαμαι.:P

μην το παιρνετε τοσο κατακαρδα! δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου! 9 μηνες ειναι θα περασουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Aρχιζω να εκνευριζομαι με το ''χιουμορακι''....:mad:

Εχμ εγω ξερω ως ωρας πως θα κανω
=>1.5 εκθεση
=>4,5 μαθηματικα κατ
=>3 βιολογια κατ
=>3 χημεια κατ
=>4φυσικη κατ
και βιολογια γενικης δεν ξερω ακομα..:clapup:
13-14 με υπολογιζω δηλαδη


ε τι να κανουμε, χιουμορακι...και εσυ του χρονου ετσι θα πειραζεις τα παιδια του 96 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μην το παιρνετε τοσο κατακαρδα! δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου! 9 μηνες ειναι θα περασουν :P


Oυτε παιδι να περιμεναμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εγώ από 25 Ιουνίου μέχρι 25 Ιουλίου:
Άγνωστο 2
Γνωστό 2
Γραμματική 1
Συντακτικό 1
Λατινικά 4
Ιστορία 2
Έκθεση 2
Λογοτεχνία 2
Μαθηματικά Γενικής 2
ΑΟΘ 2
Σύνολο 20 ώρες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Σύνολο 20 ώρες :(

σε κατι μηνες απο τωρα θα βγαζεις 20 ωρες διαβασματος μεσα σε 2.5 μερες το πολυ!! :P οποτε μη σε αγχωνει αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
:hmm: αναλογα αν το λες ετσι :teasing: ΝΑΙ

Κακέ. :P
Οι πανελλήνιες είναι όπως ο στρατός :P Άμα δεν τις περάσεις , τι θα λες μετά στα παιδιά/ανήψια σου όταν θα δίνουν... :P

οχι ρε πλακα κανω...
ωραια ειναι η Γ λυκ.
αρκει να μην μεινετε πισω στα μαθηματα..
οσο το αντεχετε το πραγμα, περναει γρηγορα...
αλλα αν μεινετε πισω στα μαθηματα τοτε θα σας γινεται ενας διαρκης βιασμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2013 ..

Εδώ είμαστεεεεεεεεεεεε...! :clapup:

Λοιπόν,παίδες..! Τέλειωσαν τα ψέματα...είναι γεγονός.Θα πάμε Γ Λυκείου ...είμαστε ήδη δηλαδή...
Εγώ προσωπικά δεν θα κάνω κανένα φροντιστήριο ή ιδιαίτερο τώρα το καλοκαίρι...
(Κατεύθυνση Θεωρητική) Αυτή τη χρονιά που μας πέρασε επίσης δεν είχα καμία βοήθεια..ευτυχώς πήγαν όλα καλά και δεν είχα κανένα πρόβλημα...οι βαθμοί μου ήταν πάρα πολύ καλοί...βέβαια οι καθηγήτριες μου στο σχολείο κάνουν καλή δουλειά..! Ο λόγος για τον οποίο δεν είχα κάποια βοήθεια είναι μεγάλη ιστορία ..και για να μην τα πολυλογώ μέσα από όλα αυτά έμαθα να διαβάζω μόνη μου χωρίς καμία βοήθεια ..όσο και αν φαίνεται παράξενο στους περισσότερους από σας τα καταφέρνω καλύτερα μόνη ..ένα ιδιαίτερο ή ομαδικό μάθημα θα με μπέρδευε αρκετά ...χωρίς αμφιβολία θα με βοηθούσε αλλά από ένα σημείο και μετά δεν θα λειτουργούσα ...καλύτερα μόνη μου...εννοείται ότι δεν αρκούμε σ'αυτά που κάνω στο σχολείο...ψάχνω στο διαδίκτυο ή από φίλους ασκήσεις,καθημερινά κοιτάω γραμματικά και συντακτικά φαινόμενα,βοηθήματα ..γενικά ψάχνομαι...το δουλεύω αρκετά και συνεχίζω να το δουλεύω..και έχω καλύψει αρκετά κενά Δόξα τω Θεώ(δοτική μην ξεχνιόμαστε) :P...

Όπως και να χει θα διαβάσω μόνη μου...έχω φτιάξει ήδη προγραμματάκι για να μην ξεφύγω και την επόμενη βδομάδα που θα πάω να πάρω τη βαθμολογία των γραπτών(τι έχουν να δουν τα μάτια μου) θα συζητήσω και με καθηγητές για να μου πουν τη γνώμη τους και που θα πρέπει να εστιάσω περισσότερο μιας και αυτοί με ξέρουν ...

Καλό διάβασμα και καλό κουράγιο σ'όλους μας! Ας συμπληρώσουμε ότι κενά έχουμε αυτό το καλοκαίρι ώστε να είμαστε έτοιμοι από Σεπτέμβριο να αντιμετωπίσουμε κάθε πρόκληση ..

This is it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top