Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Λάρισας

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Απο αυτό το τμήμα μπορείς να διδάξεις και στα σχολεία βιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Απο αυτό το τμήμα μπορείς να διδάξεις και στα σχολεία βιολογία;

ναι! υπαγομαστε στον κλαδο των Βιολογων ΠΕ04.04
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγω παντως συχαινομαι τα ατομα τα οποια διαλεγουν αυτες τις σχολες μονο και μονο επειδη δεν περασαν φαρμακευτικη ή ιατρικη και απλα ηθελαν να βαλουν κατι στο μηχανογραφικο τους.Αν σου αρεσει πηγαινε αλλιως μην πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Εγω παντως συχαινομαι τα ατομα τα οποια διαλεγουν αυτες τις σχολες μονο και μονο επειδη δεν περασαν φαρμακευτικη ή ιατρικη και απλα ηθελαν να βαλουν κατι στο μηχανογραφικο τους.Αν σου αρεσει πηγαινε αλλιως μην πας.

Το κάνουν για να κατοχυρώσουν σχολή. Κάποιοι πάνε και στην πορεία τους αρέσει η σχολή και μένουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ΚΑΠΟΙΟΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ειναι η σχολη τετοια! μικρη και οχι τοσο γνωστη! αμα την γνωρισεις παντως πραγματικα την λατρευεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ειναι η σχολη τετοια! μικρη και οχι τοσο γνωστη! αμα την γνωρισεις παντως πραγματικα την λατρευεις

Γι αυτο ειμαι σιγουρος.Δεν μου λες Nightcrawler σε περιπτωση που δεν την πιασω την σχολη στα μορια,
καλη επιλογη θα ηταν να βαλω το τμημα Βιολογικων Εφαρμογων και Τεχνολογιων?Εχεις ακουσει τιποτα γι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν εχω καλη ενημερωση πανω στο τμημα!!

δεν εχω ακουσει και τοσο καλα λογια αλλα δεν ξερω για να πω με σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπόν, τις προηγούμενες μέρες ήρθε στη σχολή επιστολή στην οποία το υπουργείο επιβεβαιώνει την ένταξη των αποφοίτων της σχολής στο ΠΕ.04 Βιολόγων(κοινώς να έχουν το δικαίωμα στην 2βαθμια εκπαίδευση)...ΑΛΛΑ το νομοσχέδιο δεν υπογράφθηκε από την προηγούμενη κυβέρνηση οπότε θα δωθεί ξανά στην νέα κυβέρνηση! ότι θα ενταχθεί, θα ενταχθεί πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μια ερώτηση! Με περίπου 16000 μόρια στο 3ο , έχω καμία πΙθανότητα; Επίσης η ζωή στη Λάρισα είναι ωραία για έναν φοιτητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Επίσης η ζωή στη Λάρισα είναι ωραία για έναν φοιτητή;

Μακριά!Υπάρχουν άλλες ανθρώπινες πόλεις στην υπόλοιπη Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ρε σουπερ τι λες στο παιδι?


μια χαρα πολυ ειναι η λαρισα φιλε μου πραγματικα! μην τον ακους! και τα μερη της τα εχει και τα μαγαζια της πραγματικα για φοιτητη ειναι πολυ ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μια ερώτηση! Με περίπου 16000 μόρια στο 3ο , έχω καμία πΙθανότητα; Επίσης η ζωή στη Λάρισα είναι ωραία για έναν φοιτητή;
Βασικός κανόνας, μην ακούς τον superhuman!
Όσο για την βάση,θα σου πω την γνώμη μου μόλις βγούν τα στατιστικά:)
Όσο για την πόλη μια χαρά είναι, μπορείς να δεις και τα προηγούμενα μηνύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Χωρίς να έχω σχέση με τη σχολή, η Λάρισα είναι πολύ όμορφη πόλη! Κι άμα βαρεθείς, μπορείς να πεταχτείς κι απ'το Βόλο! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ πάντως όσους φοιτητες από άλλες πόλεις που ξέρω όλους τους αρέσει η πόλη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αυτή την καύλα με τις πόλεις ποτέ δεν την κατάλαβα ρε φίλε (read: ποτέ δεν ήθελα να την καταλάβω). Θα σ' αρέσει η σχολή δηλαδή, θα γαμάνε τα μαθήματα, θα 'ναι τρελό αντικείμενο και τα λοιπά, κι εσύ θα σκέφτεσαι την πόλη?

Πόσο πιο αποτυχία πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Συνήθως άμα σου αρέσει πολύ η σχολή είσαι διατεθειμένος να παραβλέψεις τα όποια αρνητικά έχει η πόλη.

Εξάλλου 4-6 χρόνια πρόκειται να μείνεις σ'αυτή, δεν θα την παντρευτείς κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Καμια εκτιμηση για την βαση της σχολης εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Θα δούμε τα στατιστικά:)


John Naousa,σε ειχα ξαναρωτησει προσφατα,ποτε βγαινουν τα στατιστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top