[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
"Πανανθρώπινο μήνυμα τέχνης" είναι ο τίτλος του κειμένου της Ελένης Αρβελέρ το οποίο δόθηκε στους διαγωνιζόμενους.

Λενε τωρα οτι αυτο ειναι και το θεμα της εκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θέμα λέει της έκθεσης είναι η προώθηση της τέχνης μέσω του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Είχαν δίκιο οι περισσότεροι που είπαν για την τέχνη. :P
Όταν έπαιρναν τα θέματα οι συμμαθητές μου (εγώ είμαι στο τελευταίο θρανίο της δεύτερης σειράς οπότε τα παίρνω τελευταία) μου ψιθύρισαν πως το θέμα είναι η τέχνη και σκέφτηκα κατευθείαν το ischool όπου πάρα πολλά άτομα την είχαν προτείνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ένα θα πω... σελίδα 10 του θέματος σχόλιο #91
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Άχου! Παίζουν με τα νεύρα μου!
Ξύλο στο τετράγωνο θα ΠΕΣΕΙ :P

Τελικά τέχνη έπεσε...:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πλέον λόγος ύπαρξης αυτού του topic νομίζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Ένα θα πω... σελίδα 10 του θέματος σχόλιο #91

Respect. Για πες και για βιολογία και λογοτεχνία κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πιστεύω στην έκθεση θα πέσει κάτι ηλίθιο ώστε να μην αφήνει περιθώρια για πολιτική συσχέτιση ή οικονομική. Μπας και πέσει καμιά Τέχνη και σχολείο και κλαίμε :P Μην παραμελήσετε τα περσινά και τα προπέρσινα.
Θεααα η τσουφου!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
WTF? Ποσοι πιασατε το φετινο θεμα? Θα ξεχωρισω το μνμ που γραφτηκε χτες απο τον Olson-X, βρε μπαγασα που το μαθες??:P:P
Μπραβο σας παντως, καλη επιτυχια και θα σας εχω υποψη μου στο μελλον:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Τελικά τέχνη έπεσε...:P:P:P:P:P:P:P:P

Χαχαχαχαχα! Δεν σε πιστεύω και εσύ μαζί της; :P Με το που μοιράζουν τα θέματα και μου ψιθυριζουν ΤΕΧΝΗ κατευθείαν εσένα σκέφτηκα aegloswen με τη μικρή αντιπαράθεση μας και πέθανα στα γέλια :clapup: Κανόνισε να σε πετύχω καμία μέρα στο δρόμο! Την έβαψες κακομοίρα μου μόνο αυτό σου λέω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα! Δεν σε πιστεύω και εσύ μαζί της; :P Με το που μοιράζουν τα θέματα και μου ψιθυριζουν ΤΕΧΝΗ κατευθείαν εσένα σκέφτηκα aegloswen με τη μικρή αντιπαράθεση μας και πέθανα στα γέλια :clapup: Κανόνισε να σε πετύχω καμία μέρα στο δρόμο! Την έβαψες κακομοίρα μου μόνο αυτό σου λέω :D

Νομίζω πως κινδυνεύω! :worry: κοίτα μέχρι εχθές δεν είχα λογαριασμό εδώ αλλά έβλεπα τα ποστ σου και όσο πιστευα ότι θα πέσει τέχνη... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εν τω μεταξυ .... μιλουσα με μια φιλη μου χθες και της λεω παιζει να μπει και τεχνη γιατι ειναι ετος ποιησης... και μου λεει αα αμα πεσει τεχνη δε θα γραψω τιποτα... και της λεω σιγα για την τεχνη δε θα βρεις να γραψεις?? Τελικα εγραψε 3.5 σελιδες και εγραψε 100 λεξεις πανω απο το οριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Νομίζω πως κινδυνεύω! :worry: κοίτα μέχρι εχθές δεν είχα λογαριασμό εδώ αλλά έβλεπα τα ποστ σου και όσο πιστευα ότι θα πέσει τέχνη... :whistle:

Άντε δεν πειράζει τι γλύτωσες εσύ αφού είσαι καινούργια :P Η aegloswen όμως δεν μου γλιτώνει...είναι και πολύ γρουσούζα η κοπέλα μιλάμε... Ούστ μακρυά! :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ένα θα πω... σελίδα 10 του θέματος σχόλιο #91

Περιμένω τις προβλέψεις σου και στα υπόλοιπα 6. :P

Τεχνη στο σχολειο.

Για πες και θεωρία Μαθηματικών γενικής και Α.Ο.Θ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top