Πώς αντιδρούν οι καθηγητές σε ερωτευμένους μαθητές;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά όταν πήγαινα 'Α Γυμνασίου είχαμε έναν καθηγητή που είχε τρελή συμπάθεια στα κορίτσια, τα οποία (μερικά από αυτά) του έκαναν τα γλυκά ματάκια και έτσι στα τρίμηνα είχαν 20!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά όταν πήγαινα 'Α Γυμνασίου είχαμε έναν καθηγητή που είχε τρελή συμπάθεια στα κορίτσια, τα οποία (μερικά από αυτά) του έκαναν τα γλυκά ματάκια και έτσι στα τρίμηνα είχαν 20!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
και στο δικο μ σχολειο γινεται αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παντου πρεπει να γινεται αυτο με καποιο καθηγητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παντου πρεπει να γινεται αυτο με καποιο καθηγητη...
ε ναι ετσι νομιζω απλος σε εμας η συγκαικριμενη μαθητρια το εχει παρακανει και θα το φαει το κεφαλι της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex13

Νεοφερμένος

Ο alex13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε καμιά περίπτωση που κάποια καθηγήτρια είχε σχέση με μαθητή?Και αν ναι,για πείτε τι ακριβώς συνέβη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε καμιά περίπτωση που κάποια καθηγήτρια είχε σχέση με μαθητή?Και αν ναι,για πείτε τι ακριβώς συνέβη.

καταρχας δεν επιτρεπονται τα γκρικλις... δευτερον δεν σε νοιαζει τι γινεται στα σχολεια του καθε ενα... αληθεια γιατι τοσο ενδιαφερον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex13

Νεοφερμένος

Ο alex13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ξερω παιδια απο το σχολειο μου που τους αρεσει καποια καθηγητρια και θελω να μαθω αν συμβαινουν και σε αλλα σχολεια παρομοια γεγονοτα:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
ξερω παιδια απο το σχολειο μου που τους αρεσει καποια καθηγητρια και θελω να μαθω αν συμβαινουν και σε αλλα σχολεια παρομοια γεγονοτα
Μάλλον πρόκειται για εντελώς συνηθισμένη περίπτωση. Όταν ήμουν μαθητής και στο γυμνάσιο και στο λύκειο, αρκετές ήταν οι φορές που πολλά αγόρια ερεθίζονταν από κάποια καθηγήτρια και έπαιρναν και ...δουλειά στο σπίτι, αλλά και για άλλα σχολεία έχω ακούσει παρόμοια. Στο λύκειο μας είχαν φέρει μια καθηγήτρια αγγλικών, όμορφη αλλά ετών 40+. Τα πιο πολλά αγόρια την είχαν "ερωτευθεί". Αυτό έγινε αντιληπτό από τον υποδιευθυντή - φυσικό μας και μας έλεγε: "Βρε χαζά παιδιά, κοιτάτε μια κυρία που έχει την ηλικία της μητέρα σας, ενώ δίπλα σας έχετε τις συμμαθήτριές σας που είναι σαν τα κρύα τα νερά και κουκλίτσες?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ξερω παιδια απο το σχολειο μου που τους αρεσει καποια καθηγητρια και θελω να μαθω αν συμβαινουν και σε αλλα σχολεια παρομοια γεγονοτα:rolleyes:

Ναι γινεται αλλα οκ ειναι η βλακεια της εφηβιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ποο ερωτας ηταν μερικες καθηγητριες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ειχαμε μια ομορφη αγγλικου στην Α λυκειου.Αλλα ειχε παιδι οποτε με το που το εμαθα ξενερωσα τα παντα και ουτε που την ξανακοιταξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ε ναι ετσι νομιζω απλος σε εμας η συγκαικριμενη μαθητρια το εχει παρακανει και θα το φαει το κεφαλι της!

συγκεκριμένη* :redface:
Συγνώμη αλλά έβγαλε μάτι αυτό :look:

Ότι τώρα ας πούμε η 12χρονη ζαχάρωσε τον δάσκαλο και μάλιστα θα φάει το κεφάλι της :confused:
Γιατί θα το φάει; Έχει ανταπόκριση από τον δασκαλάκο; :worry:
ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΉΣ!:mad:
Βρε Μαράκι πρόσεχε λίγο πως τα πετάς αυτά :redface:
Άντε λύκειο τέτοια τρώγονται,γυμνάσιο ε, καλή καρδιά ας το δεχτούμε πάλι..
ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΌ; :down:
Τι θέλει; Να τις αλλάζει πάνες; :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
συγκεκριμένη* :redface:
Συγνώμη αλλά έβγαλε μάτι αυτό :look:

Ότι τώρα ας πούμε η 12χρονη ζαχάρωσε τον δάσκαλο και μάλιστα θα φάει το κεφάλι της :confused:
Γιατί θα το φάει; Έχει ανταπόκριση από τον δασκαλάκο; :worry:
ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΉΣ!:mad:
Βρε Μαράκι πρόσεχε λίγο πως τα πετάς αυτά :redface:
Άντε λύκειο τέτοια τρώγονται,γυμνάσιο ε, καλή καρδιά ας το δεχτούμε πάλι..
ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΌ; :down:
Τι θέλει; Να τις αλλάζει πάνες; :sick:

Εμ... Γυμνασιο ειμαι Ζωη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ε ναι ετσι νομιζω απλος σε εμας η συγκαικριμενη μαθητρια το εχει παρακανει και θα το φαει το κεφαλι της!
Γιατί να τιμωρηθεί το κορίτσι; Ο συνάδελφος είναι παιδεραστής αν κάνει κάτι και να σου προτείνω να καταγγελθεί αμέσως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από off-topic μηνύματα, αν θέλετε να συνεχίσετε πηγαίνετε στην Καφετέρια του iSchool ή στο chat, ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονών και αυτός ειναι πολύ μεγάλος !38-39 κάπου εκεί ειναι καθηγητής αλλά δεν είναι στο τμήμα μου κάνει μόνο στους ψυκτικούς .¨την πρώτη στιγμή που τον είδα έπαθα την πλάκα μου και απο τότε τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου !! δεν ξέρω τι παθαίνω αλλά τα χάνω μόλις τον βλέπω μου ρίχνει πολλές ματιές !πιστεύω πως έχει καταλάβει ότι μου αρέσει γιατί τον κοιτάω επίμονα ..ρε γαμώτο όμως θέλω να βρω κάτι και να τον πλησιάσω όμως δεν ξέρω τι ανχόνομαι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !!!!τι να κάνω η κακομοίρα????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονών και αυτός ειναι πολύ μεγάλος !38-39 κάπου εκεί ειναι καθηγητής αλλά δεν είναι στο τμήμα μου κάνει μόνο στους ψυκτικούς .¨την πρώτη στιγμή που τον είδα έπαθα την πλάκα μου και απο τότε τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου !! δεν ξέρω τι παθαίνω αλλά τα χάνω μόλις τον βλέπω μου ρίχνει πολλές ματιές !πιστεύω πως έχει καταλάβει ότι μου αρέσει γιατί τον κοιτάω επίμονα ..ρε γαμώτο όμως θέλω να βρω κάτι και να τον πλησιάσω όμως δεν ξέρω τι ανχόνομαι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !!!!τι να κάνω η κακομοίρα????????

Ο άνθρωπος θα μπορούσε να είναι πατέρας σου! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν ειναι όμως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
χαχαχαχαχ :P
Κοιτα ειναι η κριση της εφηβειας.
επειδη παντα θα υπαρχει στο σχολειο καποιος σχετικα νεος(συγκριτικα με τους υπολοιπους) και θα ειναι και πιο ομορφος ,επειδη εχεις βαρεθει να βλεπεις τους συνηθισμενους καθηγητες,κ.τ.λ οταν δεις αυτον θα αναψει μεσα το ενστικτο του ερωτα :P
θα δεις σε λιγο καιρο οτι θα σ περασει.
ειναι μεχρι να το συνηθισεις.
και μη μου πεις " οχι ,τον εχω ερωτευτει,κ τ σχετικα " γτ πλ απλα δεν ισχυουν :P
ειναι η πρωτη εντυπωση .
θα σ περασει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top