Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Ναι, όχι μόνο μία φορά.

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • Όχι, ακόμα.

    Ψήφοι: 27 22.3%
  • Όχι, και ούτε πρόκειται.

    Ψήφοι: 81 66.9%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.7%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν εξαιρεσουμε το μεγαλυτερο δηλαδη την βουλη που εχω παει 3 φορες δεν εχω παει σε αλλο...και την δεδομενη χρονικη στιγμη δεν σκεφτομαι να παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Α,το "μπουρδέλα" σας πείραξε,αυτή εδώ η μισογύνικη ρατσιστική παπαριά δεν σας πείραξε.

Off topic, but that's το πιο σωστο και καλο κομμεντ που εχω διαβασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Έχω πάει μια φορά,δεν έκανα τίποτα,είχα αναφέρει παλαιότερα σε άλλο thread την εμπειρία μου.
έλα ρε συ , σε ποιό thread ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Έχω πάει σε οίκο ανοχής.Όχι όμως από περιέργεια ή από τρελές κ*ύλες που λένε όλα τα αγόρια της εφηβείας και μη.Πήγα λόγω ανάγκης.Δεν ήθελα να απογοητεύσω την κοπέλα μου στη πρώτη μας φορά.Ήταν ιδιαίτερο γεγονός και ήθελα να είναι άψογο απ'όλες τις πλευρές.Η αλήθεια είναι πως τελικά το θέμα ήταν ψυχολογικό.Δεν έχω σκοπό να ξαναπάω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Έχω πάει σε οίκο ανοχής.Όχι όμως από περιέργεια ή από τρελές κ*ύλες που λένε όλα τα αγόρια της εφηβείας και μη.Πήγα λόγω ανάγκης.Δεν ήθελα να απογοητεύσω την κοπέλα μου στη πρώτη μας φορά.Ήταν ιδιαίτερο γεγονός και ήθελα να είναι άψογο απ'όλες τις πλευρές.Η αλήθεια είναι πως τελικά το θέμα ήταν ψυχολογικό.Δεν έχω σκοπό να ξαναπάω. :)
Μπορείς να ψηφίσεις κιόλας, θα είσαι ο πρώτος που ψηφίζει την δεύτερη επιλογή... όσο για αυτό που λες θα μπορούσες να είχες δει εκπαιδευτικού περιεχομένου τσόντες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορείς να ψηφίσεις κιόλας, θα είσαι ο πρώτος που ψηφίζει την δεύτερη επιλογή... όσο για αυτό που λες θα μπορούσες να είχες δει εκπαιδευτικού περιεχομένου τσόντες :)
Σιγα ρε μαζεψου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πηγαινω σχεδον καθημερινα...εκει δουλευω λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπράβο σας! Ωραίος χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείτε! Μετά λέτε ότι δε βρίσκετε γυναίκες! Α, ναι, ξέρω! Αν μία γυναίκα πηγαίνει με πολλούς τη λέμε "πουτάνα". Όχι φίλε μου δεν είναι πουτάνα. Μαγκιά της! Κάνει κάτι χωρίς να καταπιέζεται. Ξέρεις γιατί; Γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! Βέβαια αν ένας άνδρας πάει με πολλές είναι μάγκας και αλάνι...

Ε ρε που πάμε...!


το θεμα ειναι να το παραδεχεται...και να στο λεει:ναι θελω να κανω αρπαχτη και ειμαι ελευθερη και οχι μετα να σε ποναει το κερατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
φιλη θαλεια το ποσο συμφωνω με τις αποψεις σου δεν λεγεται.Μπραβο απο μενα!Ας παψουν επιτελους να υφιστανται ολες αυτες οι προκαταληψεις και τα στερεοτυπα για τις γυναικες!!!Ιδιοι δεν ειμαστε , ειμαστε ομως ΙΣΟΙ.Παρετε το χαμπαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το θεμα ειναι να το παραδεχεται...και να στο λεει:ναι θελω να κανω αρπαχτη και ειμαι ελευθερη και οχι μετα να σε ποναει το κερατο...
Αν μιλάμε για πραγματικές γυναίκες και όχι γιαλαντζί (πραγματικές=>ντόμπρες, ειλικρινείς και καλά στα μυαλά) τότε δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.
φιλη θαλεια το ποσο συμφωνω με τις αποψεις σου δεν λεγεται.Μπραβο απο μενα!Ας παψουν επιτελους να υφιστανται ολες αυτες οι προκαταληψεις και τα στερεοτυπα για τις γυναικες!!!Ιδιοι δεν ειμαστε , ειμαστε ομως ΙΣΟΙ.Παρετε το χαμπαρι.

Αυτό είναι πολύ σωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Μπορείς να ψηφίσεις κιόλας, θα είσαι ο πρώτος που ψηφίζει την δεύτερη επιλογή... όσο για αυτό που λες θα μπορούσες να είχες δει εκπαιδευτικού περιεχομένου τσόντες :)
Ωραία η ιδέα σου απλά δεν ήθελα να το διακινδυνεύσω μιας που η κοπέλα ήταν ξεχωριστή για μένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Η κάθε κοπέλα είναι ξεχωριστή μέχρι να γνωρίσουμε την επόμενη...ξεχωριστή, όπως συνηθίζεται να λέγεται. Επίσης αν μια κοπέλα σταθεί στο κομμάτι της σεξουαλικής απόδοσης με επαγγελματική άνεση, μάλλον δεν επιδιώκει μια φυσιολογική ερωτική σχέση αλλά άλλου είδους σχέση. ;) Το σεξ είναι αποτέλεσμα 2 ανθρώπων και όχι ενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Η κάθε κοπέλα είναι ξεχωριστή μέχρι να γνωρίσουμε την επόμενη...ξεχωριστή, όπως συνηθίζεται να λέγεται. Επίσης αν μια κοπέλα σταθεί στο κομμάτι της σεξουαλικής απόδοσης με επαγγελματική άνεση, μάλλον δεν επιδιώκει μια φυσιολογική ερωτική σχέση αλλά άλλου είδους σχέση. ;) Το σεξ είναι αποτέλεσμα 2 ανθρώπων και όχι ενός.
Θα συμφωνήσω εν μέρει.Ενδεχομένως να ορίζουμε διαφορετικά τον όρο "ξεχωριστή κοπέλα" γιατί εγώ από τότε δεν έχω συναντήσει άτομο σαν κι εκείνη ή πιο ιδιαίτερο κι ας έχω κάνει δεκάδες σχέσεις.Ωστόσο,επέτρεψε μου να διαφωνήσω στο τελευταίο κομμάτι του post σου.Όταν μια κοπέλα που είναι ιδαίτερη για σένα σου λέει να προχωρήσετε,και ξέρεις πως εκείνη είναι άπειρη τότε οπωσδήποτε δε θες να την απογοητεύσεις,θες να της μείνει αξέχαστη η εμπειρία για να σου ζητήσει ευχάριστα και τη δεύτερη φορά.Αυτή η σκέψη με ώθησε στον οίκο ανοχής,όχι το σεξ της μιας βραδιάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Οπότε καταλήγουμε ότι όλα γίνονται για το σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Οπότε καταλήγουμε ότι όλα γίνονται για το σεξ...
Φυσικά και όχι,για μένα τουλάχιστον.Αν το έβλεπα έτσι.τότε με τη συγκεκριμένη κοπέλα θα πήγαινα όπως ήμουν και δε θα με ένοιαζε και τίποτα στην τελική.Επειδή όμως ήθελα να έχει τις καλύτερες εντυπώσεις και μια αρκετά όμορφη και ρομαντική πρώτη φορά αναγκάστηκα να κάνω σεξ πρώτα με μια άγνωστη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
είναι απολύτως λογικό κατα τη γνώμη να πηγαίνει κάποιος νέος σε έναν οίκο ανοχής για να αποκτήσει την πρώτη του σεξουαλική εμπειρία,

Γιατί?Δεν θα ήθελες η πρώτη σου φορά να είναι κάπως ξεχωριστή,με κάποιο άτομο που αγαπάς?Πήγαινε και με την ηλεκτρική σκουπά διαφορετικά και αυτό σεξ είναι :worry:

κι ας έχω κάνει δεκάδες σχέσεις.


Εκατοντάδες!Χιλιάδες!Εκατομμύρια!Όσες και οι κόκκοι της άμμου! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Έχω πάει για τσάρκα με παρέα(πολύ γέλιο), δεν σκοπεύω να ξαναπάω.
Το βλέπω γελοίο να πληρώσω όταν τόσες γκόμενες έξω κάθονται τζάμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μήπως σε κοροϊδεύουν ρε ? γιατί εγώ δεν ξέρω κανέναν φίλο μου που να 'χει πάει (από όσο γνωρίζω τουλάχιστον:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top