Πανελλήνιες και σχέση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ είχα χωρίσει μια μέρα πριν την Έκθεση...Πήγα άυπνη και έγραψα...Μεγάλα κέφια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι δεν γινεται! ειναι τελειως fail

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είσαι μέσα σε μία δυνατή σχέση, υπάρχουν αισθήματα κλπ, με καλό κοντρόλ του προγράμματός σου, πιστεύω πως μπορείς να τα συνδυάσεις όλα. Αξίζει να προσπαθήσεις, τουλάχιστον.

Αν είσαι single και το σκέφτεσαι, η απάντηση είναι αρνητική. Όπως αρνητική είναι και στην περίπτωση μη σοβαρής σχέσης. Δεν αξίζει να αναλωθείς σε μία σχέση, η οποία μετότερα θα τελειώσει από μόνη της, λόγω απόστασης. Η απόσταση δεν είναι και τόσο εύκολο πράγμα (ιδιαιτέρως οι μακρινές αποστάσεις), ειδικότερα όταν δεν υπάρχουν δυνατά συναισθήματα για τον άλλον, ώστε να σε κάνουν να το παλέψεις και να το προσπαθήσεις.

Καλή επιτυχία -σε όλες τις επιλογές σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Θα πω κάτι, θα σχολιάσετε το ξέρω αλλά δε θα απαντήσω.

Πανελλαδικές και σχέση δε πάνε μαζί (παγώστε την σχέση και δε θα το μετανιώσετε).

τι λες ρε φιλε?φετος ειμαι 3η λυκειου κ ειμαι με μια κοπελια κ δεν εχει δημιοθργηθει κανενα προβλημα...δηλαδη τον αλλον τι τον εχεις μονο για να περνας καλα?κ σ τονιζω πως η κοπελα μου θελει να περασει ιατρικη κ εγω πολυτεχνειο...ισα ισα μου δινει δυναμη και στηριζουμε ο ενας τον αλλον...ποιος ο λογος να ξεκοψουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Γινεται,γιατι να μην γινεται??Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο!!! ;)
Να για παραδειγμα...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Αναλόγως τη σχέση και τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου!
Είναι πολύ σημαντικό να βρίσκεστε στην ίδια κατάσταση,να έχετε δηλαδή ίδιο πρόγραμμα για να κατανοεί ο ένας τον άλλο (π.χ. μια συμμαθήτριά σου)...

Αν είσαι π.χ. με μια φοιτήτρια που θέλει να είναι έξω απ'το πρωί ως το βράδυ,σκούρα τα πράγματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
και εγω πιστευω πως γινετε! το εκανα κιολας! δεν το μετανιωσα καθολου! αλλα παιζουν απειροι παραγοντες για να εχει καλο αποτελεσμα, βασικοτατη πρυποθεση ειναι ο αλλος ή η αλλη να ειναι στην ιδια φαση πανελλαδικων, ή νταξει ισως και ενα χρονο μικροτερος/η και να ειναι αρκετα ωριμος/η γνωριζοντας τι κανει, και ποιες οι συνεπειες του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
το κάνω....αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός μόνο σχέση δεν το λες....πάντως με χαλαρώνει όποτε της μιλάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Εγώ είχα χωρίσει μερικούς μήνες πριν δώσω πανελλήνιες..Δυστυχώς με πήρε από κάτω και όλη η χρονιά κύλησε από το κακό στο χειρότερο! :/:
Πιστεύω..αν έχεις μία μακροχρόνια σχέση,υπάρχουν δηλαδή σωστές και δυνατές βάσεις,τότε ναι..αν όμως σκέφτεσαι να κρατήσεις μία σχεση που μετράει ίσα ίσα μερικές βδομάδες καλύτερα όχι.
Βέβαια τι καλύτερο από το να βρίσκεται και η κοπέλα στην ίδια θέση με εσένα.Ο ένας θα στηρίζει τον άλλο,πράγμα που το έχετε ανάγκη και οι δύο αυτή την δύσκολη περίοδο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πάντως το' να χεις κάνει σεξ πριν τις πανελλήνιες είναι ό,τι χειρότερο γιατί σχεδόν όλες οι κοπέλες έχουνε καθυστέρηση λόγω του άγχους...άντε όμως εσύ να πειστείς εύκολα ότι είναι από το άγχος...και άμ σου τύχει και μέσα στις πανελλήνιες, πάει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πάντως το' να χεις κάνει σεξ πριν τις πανελλήνιες είναι ό,τι χειρότερο γιατί σχεδόν όλες οι κοπέλες έχουνε καθυστέρηση λόγω του άγχους...άντε όμως εσύ να πειστείς εύκολα ότι είναι από το άγχος...και άμ σου τύχει και μέσα στις πανελλήνιες, πάει. :P

Νεαρε μου,για αυτο..Προσεχουμε για να μην τρεχουμε..Δεν παιζουμε με αυτα τα πραματα.
Ασε που το σεξ μπορει να λειτουργησει και σαν αγχολυτικο.:D

Στο θεμα τωρα.Μια χαρα μπορει να συνυπαρξει σχεση με πανελληνιες.Κατανοηση χρειαζεται και υπομονη. Τωρα εαν και οι δυο ειστε στην ιδια φαση...ακομα καλυτερα.Σημαινει οτι τραβατε τα ιδια ζορια. οποτε καταλαβαινεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Πάντως το' να χεις κάνει σεξ πριν τις πανελλήνιες είναι ό,τι χειρότερο γιατί σχεδόν όλες οι κοπέλες έχουνε καθυστέρηση λόγω του άγχους...άντε όμως εσύ να πειστείς εύκολα ότι είναι από το άγχος...και άμ σου τύχει και μέσα στις πανελλήνιες, πάει. :P

Τι ειπες τωρα ρε φιλε??? :P:P Πως σου ρθε??? Προσωπικη εμπειρια??? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τι ειπες τωρα ρε φιλε??? :P:P Πως σου ρθε??? Προσωπικη εμπειρια??? :whistle:

Ευτυχώς όχι γιατί τώρα δε θα' μουν στη σχολή που είμαι αλλά σε κάνα ΤΕΙ αποτρίχωσης στο Μέτσοβο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πάντως το' να χεις κάνει σεξ πριν τις πανελλήνιες είναι ό,τι χειρότερο γιατί σχεδόν όλες οι κοπέλες έχουνε καθυστέρηση λόγω του άγχους...άντε όμως εσύ να πειστείς εύκολα ότι είναι από το άγχος...και άμ σου τύχει και μέσα στις πανελλήνιες, πάει. :P

που να ψοοφησεις...σου βαλα και θετική :PxD

Εγώ πάντως ειμαι 11 μηνες με μια κοπελα...και του χρόνου θα μαι τριτη..και μπορω να πω οτι με προβλημάτιζει...πως θα συνδυαστεί...και γενικά φοβαμαι πιο πολύ..αν γινει κατι και χωρισουμε? πως θα μπορω να συγκεντρωθω?

εννοειται οτι δεν πρόκειται να χαλάσω αυτο που έχω, για τις πανελλήνιες...απλώς το φοβάμαι λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ολα γινονται..αν καποιος εχει μια σχεση ειναι χαζο να χωρισει επειδη δινει πανελληνιες...ελεος δλδ..
απλα θελει μια στοιχειωδη σοβαροτητα στο διαβασμα του ...εκτοσ και αν ειναι εντελως τα μυαλα στα καγκελα ...
παντως ειδικα αν δινουν και οι δυο πανελληνιες ισως να λειτουργει και θετικα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
που να ψοοφησεις...σου βαλα και θετική :PxD

Εγώ πάντως ειμαι 11 μηνες με μια κοπελα...και του χρόνου θα μαι τριτη..και μπορω να πω οτι με προβλημάτιζει...πως θα συνδυαστεί...και γενικά φοβαμαι πιο πολύ..αν γινει κατι και χωρισουμε? πως θα μπορω να συγκεντρωθω?

εννοειται οτι δεν πρόκειται να χαλάσω αυτο που έχω, για τις πανελλήνιες...απλώς το φοβάμαι λιγο...

Αν αγαπιέστε θα μπορέσετε να βρείτε μια λύση.Και οι πανελλήνιες ρε παιδιά δεν σου τρώνε και την ζωή, εντάξει. Αν έχεις πρόγραμμα μια χαρά μπορείς να βγαίνεις κάθε Σάββατο. Βέβαια να ξέρεις ότι θα αναγκάζεσαι του χρόνου να επιλέξεις πολλές φορές ανάμεσα στην κοπέλα σου και στους φίλους σου. Γιατί όπως και να το κάνουμε,οκ ,δεν θα βγαίνεις και 3 φορές την βδομάδα:P
Αλλά εγώ ειλικρινά πιστεύω ότι αφού είστε μαζί τόσο καιρό μια χαρά θα τα πάτε. Και απ'την άλλη δες το και ως έναν τρόπο να δοκιμάσετε τη σχέση σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω πιστευα οτι γινεται αλλα επεσα εξω :P
αν και εννοειται οτι εξαρταται και απο το ατομο τις περιστασεις κτλ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κορασίδες κανονίστε να' χετε καθυστέρηση μέσα στις εξετάσεις να δείτε πως μειώνονται κατακόρυφα τα μόρια. :P
Στόχος σας είναι να συγκεντρώσετε μόρια και όχι ορμόνες εγκυμοσύνης :P

Γι' αυτό και εσείς αγόρια προσέξτε που βάζετε τα τσουτσούνια σας και πως, ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Κορασίδες κανονίστε να' χετε καθυστέρηση μέσα στις εξετάσεις να δείτε πως μειώνονται κατακόρυφα τα μόρια. :P
Στόχος σας είναι να συγκεντρώσετε μόρια και όχι ορμόνες εγκυμοσύνης :P

Γι' αυτό και εσείς αγόρια προσέξτε που βάζετε τα τσουτσούνια σας και πως, ε.

Δικιο έχεις!χαχα
Πιστεύω ότι η σχέση μέσα στις πανελλήνιες αποπροσανατολίζει-ειδικά αν εχεις υψηλο στοχο- γιατί στις περισσότερες περιπτώσεις δεν ειναι μια ωριμη σχέση αλλά προκείπτει από εφηβικές αναζητήσεις..Συγκεντρωθείτε στα μαθηματά σας και στο στόχο σας-εξάλλου η επιτυχία απαιτεί θυσίες,δεν υπάρχει ευκολος δρόμος γιαυτή-και έχετε όλη τη ζωή μπροστά σας να κάνετε και σχέσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αν δίνει κ ο άλλος πανελλήνιες κ έχουν κ οι δύο υψηλούς στόχους νομίζω είναι το ιδανικό...! Κ να διαβάσεις μαζί του/της μπορείς κ μετά θα ξεδώσεις κιόλας....!!;) 2σε1...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top